• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PETATA:
    MOUNTBATTEN:
    Děkuji. Zdá se, že mám celý den co dělat :-))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tu mapu sekacu nemame, co?
    Vim, ze Gudrun chtela byt akcni s google mapama, ja nechtela venovat Googlu nase znalosti o lokaci sekacu:-)), ale zadat sekace do open street mi moc neslo....
    To by ted Blondyne asi pomohlo nejvic, by videla linii, kde jsou jaky sekace.

    Takze Radotin - Mujsekac.cz (ten obrovskej), Smichac -mensi pobocka Mujsekace, na rohu Nadrazni a Kotevni a pokracuj dale po Nadrazni - Textile House pred Knizeci. Na Knizeci v trznici hrabarna, na rohu "knizeci"(resp.ul. Ostrovskeho) a Nadrazni britsky secondhand, dale po Nadrazni ke krizovatce na Andelu, od rohu Nadrazni s Lidickou asi dvacet metru v te Lidicke Second wave sekac, v Lidicky o 200 metru dal To nejlepsi z druhe ruky a Los Hadros.....
    PETATA
    PETATA --- ---
    BLONDYNKA: jeste by ji to mohla vzit pres sekac na Tocne, to je taky v tech mistech
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BLONDYNKA: u Vestce/Jesenice najed na okruh, sjed do Radotina, z Radotina na Smichac, auto muzes nechat treba v OCNS, projit sekace kolem Andela a pak se takrka jakoukoliv tramvaji presunout kamkoliv, kde je nejakej sekac, co by te zajimal
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Ženský, prosím poraďte: chystám se přepadnout sekáče v Praze, přijedu od Brna, hodlám začít ve Zlatníkách. Kam bych mohla pokračovat, aby to bylo nějak při cestě, abych toho zvládla objezdit víc? Poradíte rozumný itinerář? :-)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    nová kolekce je 13.5. v pondělí a ano, je to "nové" zboží
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    A kdyže bude ta nová kolekce, nevíte? (Teda vlastně nevím, co pod pojmem "kolekce" myslej, ale chápu to jako úplně nový zboží.)
    JAINA
    JAINA --- ---
    Včera TH Háje, vše za 40 :)
    DASAA
    DASAA --- ---
    TH v Malý Štěpánský si jede po svym! včera tam měli stále vše za 90, ale Národní a Myslíkova za 60,-.
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Aha, už to vidím na fcb: "Ve dnech 1.5. a 8.5. bude na všech našich prodejnách otevírací doba od 9 do 17 hodin."
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    I když je státní svátek??
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LAURA_P: mají, od desíti do pěti, alespoň na všech tří pobočkách, co jsem byla
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Zítra asi mít otevřeno nebudou, co...?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH dneska 60, případně v akční půlhodince 50 Kč, navštíveny Horky, Michle a Háje výsledek tři sukně, kašmírový propínací svetřík a taková vesta
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    KLERENC: dneska jsem šla kolem Horek a měli vše za 60,-.. takže předpokládám, jestli už jsou sladěný, tak by to mělo být taky tak. ale možná že si to každá prodejna jede trochu po svém (?)
    ve všední dny by měli mít do 7
    ALLENA
    ALLENA --- ---
    Ahoj, tady jedna pozvanka na modni bazarek :)
    Final club & MarCat presents 8.5. *MYRIORAMA vol.6 *
    Příběnická 8, Žižkov

    14h - 20h 2nd circulation FASHION BAZAAR
    20,30h SCHWARZPRIOR (dark, ebm, synth)
    audio - visual from Ostrava city
    Schwarzprior - Úvod - Bandzone.cz
    http://bandzone.cz/schwarzprior
    DJ´s set

    DRESS CODE: šelmy...kočky, lišky, vlci
    potisky, motivy, umělé kožešiny (pravé nechte doma!!)
    * světelné "dekorace" a Vj-ing by SCRSVR
    *občerstvení *Say chees*
    LUIGO
    LUIGO --- ---
    LAURA_P: Dámská by mi neslušela ;)
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    LUIGO: Budu prodávat Versace džínovou bundu. Dámskou, vel. M (ale je větší).
    LUIGO
    LUIGO --- ---
    ATARKA, WOCKOO, MOUNTBATTEN: Děkuji, vyzkouším. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam