• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    PINK_CICINKA: nj, tak se pro ty náramky vrátím, až budou za 40, jestli ještě budou, ale je to teda dost na palici
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MOIRAIN: Ano, přesně tak. Už jsem vypozorovala, že -50% vyjde většinou lépe než vše za 90 Kč.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    To jako fakt, že v TH, když jsou ceny jako dneska, tj. 90, cokoli, co stojí míň, než 90 je za plnou cenu? Přestože to v sobotu a včera stálo polovic?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ZASTERKA: Takže 26.9. se otvírá TH ve Vítkově ulici
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Občas se tam něco zjeví... snad bude příští kolekce lepší. Zatím hlavně svetry, lehké kabátky, bundy..
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Nevíte, jestli mají v Textile Housu už zimní kabáty?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MOIRAIN: díky moc
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ATARKA: proti obvyklé zastávce 131 (ale já tam tedy nikdy nic zajímavého nenašla a zdá se mi dost drahý)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ZASTERKA: kde je ten sekáš na hradčanský ? díky
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Ve vitkove ulici (roh se sokolovskou) se bude otevirat novy textile house.datum tam zatim neni. Jinak jsem se zamilovala do sekace muj satnik na hradcanske,kde to maji sice drazsi,ale luxusni veci (saty kolem 200,sukne 100,halenky 100,-...) A maj tam i maly kosik hrabarnu kus za dvacku,kde se da taky neco najit
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    BRUSINKA: Mám to taky tak, ale v Praze budu až od 14.9.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    BRUSINKA: Stejně jsem tam za tu dobu neviděla ani živáčka, už to tam visí aspoň týden. Za tou babou se mi nechce, ale když bude větší výprava, připojím se.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MARINNE: to bych se šla kouknout, ale po místních zkušenostech... Nechcete se někdo (ideálně s jinou velikostí než 38) domluvit a zajít společně?:)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Sekáč na Šumavskej s nepríjemnou majiteľkou: má tam ceduľu, citujem: "Končím s prodejem oblečení! Totální výprodej!"
    ADD
    ADD --- ---
    SQUZZA: Ve Sue Ryder mivaji.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    GUDRUN: jasne... tak diky za informace, to v Po zkusim....
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SQUZZA: v pondeli, snad ve všech TH najednou.
    Ted se dojizdi za 30kc / ks takze hezky saty ulovit by byl zázrak.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    GUDRUN: dekuji!! A kdy maji novou kolekci v th? ;))
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SQUZZA: pomerne velky vyber spolecenskych satu maji v Blanicke. narozdil od TH tak nejak konstantne plnej stendr. Ale az bude nova kolekce, tak urcite i Textil House.
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    NEJVICLEF: na Belohorske (myslim zastavka Drinopol) je nejaky detsky sekac. Ale deti nemam, takze jsem uvnitr nikdy nebyla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam