• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Já teda dnes v Revenge moc nepochodila. Sháněla jsem dlouhý kabát, vel. 38-40 a v téhle velikosti tam nic moc neměli. Ale moc hezký červený, takový retro s velkými knoflíky vel. 14 a nádherný smetanový delší kabát Lindex, vel. 42.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tak včera super úlovek v revenge na národce, černej dvouřadej podzimní kabátek do pasu, přesně jak sem sháněla už minulej rok, materiál 65% vlna, 15 % kašmír, 20% polyester( myslim ) za 312,- , můj sekáč na újezdě pletený šaty HM s dlouhym rukávem a rockabilly diamantama v barvě šedé + bílý triko zara s mašlí a řasením na prsou a nabíranejma rukáva, dva roláky s krátkym rukávem , jeden vlna, druhej bavlna, oba moc hezký ženský, různý řasení a tak, komplet 145,- :)

    v revengy měli za výlohou nádherný semišový baleríny velikost 26, taková lahvově zelená, podšívka v botech bílo zelená pruhovaná, na špičce boty jakoby zapracovanej zip, vypadaly úplně nový nebo minimálně nošený, cena myslim 280 apak eště jedny kožený ! tmavě hnědý styl ala rocket dog, velikost 38 za 230,-, ale ač mám 38, tak mi byly velký taks em je tam nechala, fakt moc hezký
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    z mejlu

    Prodejna Radotín

    5-6.10. Saka 10Kč/Ks

    12-13.10. Trička a tílka 10Kč/Ks

    19-20.10. Kalhoty 10Kč/Ks

    26-27.10. Halenky a košile 10Kč/Ks


    Prodejna Smíchov

    ul. Kotevní 11

    9-10.10. Kalhoty 40Kč/Ks

    23-24.10. Trička a tílka 20Kč/Ks



    Prodejna Holešovice

    hala č. 17

    10-12.10. Trička, tílka, halenky, pánské košile 20Kč/Ks

    17-19.10. Jarní kabáty a bundy 40Kč/Ks

    24-26.10. Kalhoty 40Kč/Ks


    ...Těšíme se na Vaší návštěvu........www.mujsekac.cz
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    Pls, máte doporučení na sekáč se sportovním oblečením?
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Ahoj, naházela jsem na Votocvohoz nějaké svoje oblečení a myslím, že některý kousky stojí za to :)
    jilkovac - Uživatelský profil - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/216935-jilkovac
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    PINK_CICINKA: revenge na národce, sztále maj slevy 50% na všechno oblečení a kabátů a bundiček an podtim tam měli plnej krám...ale doporučuju tam jít někdy přes den,kdy tam nejsou ženský co dou z práce, protože po pátý se tam ani neotočíš, maj furt narváno
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    GHOSTDOG: to chápu. Když jsem tam byla předtím já, tak nápisy žádné a ceny tak do stovky. A třeba těch nových luxusních tam dali jen pár... každopádně já to sem házela hlavně jako upozornění na ty kroje, protože to jsem nikde jinde neviděla :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    CERNY_KOCOUR: v pátek jsem váhala jestli vejít, ale měli tam napsáno, že nové věci od 200 Kč, což mě odradilo
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Sekáč na rohu Radlické a Křížové, zelená cedule, jmenuje se to tuším Levná móda. Měli slevy na plus size velikosti (46 a více), celkově moc pěkné kousky v celém krámě. A moc krásný červený kabátek Dorothy Perkins, vel. 10, bez známek použití asi za 450 Kč. Nemíš na kapuci kožešinu, tak ho beru hned. Kam byste mi doporučili zajít pro podzimní trenčkot/zimní kabátek? Ještě jsem byla v Jane Bond, ale ceny mi přijdou poněkud přemrštěné, v sekáči nedám 800 Kč za kabát.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Dovolim si tady reklamu na tematicky zamereny jednorazovy sekac - bazar. Snad to pro nektere bude plus to info:-))
    Zvu vas na - jiz sedmy- FETISHBAZAR.
    Bude v sobotu 12. rijna v BDSM klubu Atelier. O adresu mi piste do posty;-)

    Na webu (klik na banner) najdete fotky z minulych bazaru, fotky toho, co bude tentokrat na prodej (kdyz prodejci poslete:-)Pomalu se to teda plni;-) ) a hlavne - PRAVIDLA!:-)
    Z tech jen pripominam, aby prodavajici se regli na webu BDSM klubu a poslali nam aspon jednu fotku prodavaneho obleceni (kdo neposle fotku, bude smet nabidnout pouze jednu vec)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ELIE:
    MOUNTBATTEN: Já zase tuhle viděla v TH Na Knížeci, že měly prodavačky papírek, kde měly jasně napsané časy, kdy to mají vyhlásit. A ještě se tam o tom pak dohadovaly a ta jedna to šla někam zkontrolovat dokonce.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    MOIRAIN:
    GUDRUN:
    diky obema, nakonec jsme prijeli az pozde v noci a vstavali az pozde v sobotu, takze Kolbenku jsme nestihli. Namatkove jsme zkusili megasekac v Holesovicich a tam ulovili, co slo. Takze nakonec dobry :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Elie: presne tak.
    Jak na tento dotaz odpovedela nedavno prodavacka na knizeci: Privedte si kamaradky. :-)))
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ELIE: Mají šťastné půlhodinky každý den.
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    ELIE: nějak si nemůžu pomoct,ale já to mám jak s kabelkama - pokaždý mě jeden přestane na chvíli bavit :-))Ráda jsem jezdila na kohinorku,v pátek jsem tam byla tři minuty...už jim chybělo dokonce pět štendrů,všechno prodaný.Neměla jsem ráda moc Národku,ale zas jsem tam minulý týden našla nové šaty HaM...Všeobecně určitě doporučuju Michelskou,tý se teď podle mě dost daří.
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    CERNY_KOCOUR: jj, pod Milou Tchýní, všimla jsem si toho v pátek večer, ale už měli zavřeno.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Chválím taky vídeňskej sekáč a díky za upozornění na něj. Příští týden prý budou mít nové zboží - vzadu jsem vybrala rakouskou krojovou sukni za 30 a je fakt skvělá :-) Mají tam teď vše za 30 (asi trochu kopírujou TH)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    http://trendbook.cz spustil market, kde se také najdou zajímavé věci, tak se můžete podívat a případně něco i přidat.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    vyrobila jsem na Mapy.cz odkaz, kde to zhruba je. A koukám,že už to zdaleka není Čechovo náměstí, ale ulice Minská. Zmátl mě název té tramvajové zastávky.
    http://mapy.cz/...%252C%252014%25C2%25B027'26.254%2522E&qp=10.991966_48.596570_19.838844_50.868534_6

    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    je to hodně nenápadný krámek mezi spoustou dalších jiných krámů ... ještě dnes odpoledne tam byl :-D jezdím kolem tramvají z práce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam