• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Je možné, že v secondhandech změnili plyn, kterým ty hadry desinfikují? Či co se vlastně mohlo změnit. Nikdy jsem neměla problémy, ale teď jakmile do nějakého vlezu tak do pár minut začnu posmrkovat a vydržím tam cca deset minut. Je to sice prima, protože se nezdržím dlouho a nedumám nad blbostma. Ale občas se to vážně nehodí.
    SARKAD
    SARKAD --- ---
    18.11. otvírá Etcimex v Praze v Poděbradský (naproti Platformě) nový sekáč - údajně největší hrabárna v Čechách
    HORMAR
    HORMAR --- ---
    Děkuju :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    třeba v revenge;)
    HORMAR
    HORMAR --- ---
    ahoj, chtěla bych se zeptat, kde bych sehnala plesové šaty, jestli vůbec někde :)
    CHANA
    CHANA --- ---
    SOLEI: Díky, asi jsem špatně hledala, odradila mě ta cena a z obrázků v obchodech jsem nepochopila jak to vypadá a funguje, tohle vypadá, že si dovedu spíchnout sama.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    CHANA: proč tisícovku? já ho mám za tři stovky z mall.
    Hledej Bump Belt.
    A když budu hodně ošklivá tak si ho dokážeš udělat snadno sama a nepotřebuješ ani šicí stroj. On je to prakticky jenom čtverec, který se podobně jako podprdelník uvazuje pomocí dvou šňůrek kolem autosedačky a další dva konce jsou opatřeny upínáním (druky nebo suchý zip nebo jiný způsob) a prakticky to nedělá nic jiného než tu vodorovnou část bezpečnostního pásu drží pod pupkem, takže se ten pás chytí do toho upínání aby držel dole a je to.
    CHANA
    CHANA --- ---
    v Praze. Pardon!
    CHANA
    CHANA --- ---
    Sháním těhotenský bezpečnostní pás do auta, má to být nějaký nástavec, jestli jsem to dobře pochopila.
    Prosím, neznáte někdo nějaký sekáč s těhotenským oblečením, že bych se tam na to zkusila poptat? Nový stojí přes tisícovku a to se mi nechce dávat.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    mně ty TH nějak vypadly z oka :/
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dneska TH Myslíkova, ulovila jsem naprosto perfektní červený trenčkot Vero moda. Dvouřadý, dostatečně dlouhé rukávy, ke kolenům (takže zpod něj nebude koukat sukně), v pase pásek. Nějaký neumětel mu popošil knoflíky, ale až to přešiju zpět, bude naprosto bezchybný. A cena 330 Kč ve šťastné půlhodince. Byla jsem v takové euforii, že jsem po dalších věcech moc nekoukala.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    NEVENA: To zni slibne :-D
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KLAIR: Některé asi tak 34, spousta zase spíš kolem 42
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NEVENA: a v jaké velikosti byly ty kabáty?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Dneska jsem v Revengi našla pár hezkých kabátů, ale všechny mimo moji velikost :-(
    Zato jsem tam nemohla moc najít kalhoty, a v TH na Národní taky ne. (Sháním zelené zvonové manžestráky.) Kde by se daly sehnat dámské spíš "vintage" kalhoty?
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    SOLEI: Zrovna v tom rozebiranem sekaci Revenge na Narodni jsem videla stojan barevnych svetrosatu. Nachazi se spis v zadni casti prodejny, u police s obuvi.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    DROBET: nástěnka - Vysočany
    DROBET
    DROBET --- ---
    zdravíčko netušíte dámy a teda i pánové, jestli je někde v praze a okolí nákej sekáč zaměřenej víc na chlapy??? pač když už sem se někam odvážil vlézt tak to byla hrozná bída.... byl sem i v radotíně i na točný.... a fakt žádnej šlágr...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam