• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HANELA: revenge na národce mívá vellej stojan, v každym TH maj oddělenej stojan, třeba minulej tejden na nábřeží měli moc hezký věci co sem se tak letmo jukla, v lididcký sekáč taky oddělenej stojan,,,chce to projít no,ale seženeš
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    HANELA: v poslední době mám dojem, že všude vidím spoustu hezkých velkých věcí, ale klasická velikost 40-42, kterou má každá druhá je trošku nedostatkové zboží.
    HANELA
    HANELA --- ---
    Nevíte, jestli je někde sekáč, kde mají větší objem velkých velikostí? Myslím tak XL - XXL?
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    HORMAR: Zkus Second street mezi náměstím Míru a I.P. Pavlova (když jdeš z Pavláku tak nalevo), tam maj šatů vždycky fůru, a hlavně v krásným stavu a za hubičku. ;)
    ADD
    ADD --- ---
    TRANQUILITY: Na vejšce jsem v sekáči pracovala. Měli jsme mít do šesti, ale byli jsme tam klidně do osmi, když chodili lidi, protože jsme měli procenta z tržby. Jenže to byl malý sekáč, kde byla jedna, max. dvě prodavačky, a bylo to na nás, kdy zavřeme. Nikdo nás nenutil, ale prostě jsme to dělali.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ADD: chtěla jem začít rozjíždět flame na téma vykořisťování prodavaček, ale asi to radši spolknu:)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    MOUNTBATTEN: ten starý v Blanické už neexistuje. Ale neproti přes ulici na rohu s Francouzskou je nově otevřený takový malý, jmenuje se tuším Jane bond nebo tak nějak. Šaty tam taky měli a i jinak docela slušné věci, i nové. ale byla jsem tam už před delší dobou + otevřeno do 7
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jestli jeste existuje sekac v Blanicke, tak ten mel velmi slusnou sekci spolecenskych i svatebnich satu. I v tech 90,-/kus by se dalo vybrat:-D No ale v sekci za bezny sekacovy prachy mivali slusny kousky.
    Ruzove sekace SECOND STREET taky dycky disponovaly vyberem (spolecenskych) satu.
    No a na Sokolovske predrazeny Modni kouc by asi taky mel co nabidnout.

    Jinak ono snad ve vsech sekacich se daji sehnat, ale prec jen vyber byva dost....otresny.
    JAZZIVANA
    JAZZIVANA --- ---
    HORMAR: Určitě, na Sokolovské mezi Florenci a Karlínskym náměstí, jmenuje se Jako Ty. A pak v Los Hadros g Lidicky.
    TERRA
    TERRA --- ---
    HORMAR: Ja jsem takovej sekac na saty...mam velikost S az M, spis S... A mam od kratkych sexy satecku po plesove dlouhe snad na vyber dost...
    Praha:-)
    HORMAR
    HORMAR --- ---
    Ahoj, neviděl tu někdo z vás v nějakém sekáči společenské šaty? Potrebuji je na maturitní ples, moje objednané nedorazily a peníze s nimi :'(
    ADD
    ADD --- ---
    Diky. Doufala jsem, ze by mohli mit dele. :-(
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ADD: podle jejich facebooku vsechny prazsky TH maj do 19:00

    A dnes je 75,-/kus;-)
    ADD
    ADD --- ---
    Prosim, nevite, do kolika ma otevreno Textil House ve Veletrzni (ten novej) a na Kapitana Jarose? Diky.
    TERESTRIS
    TERESTRIS --- ---
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    dneska th na nábřeží kpt jaroše slim džíny, černobílá károvaná košile s dlouhym a fižíčkem, černý triko s aplikací ala růže u výstřihu, vše za 350,,,spokojenost amximální

    nechalka wem tam modrobílou pruhovanou halenku vero moda, velikost S, byla mi malá přes prsa, měla super nabíraný rukávy, tak kdo ste an tyhle věci,taks i tam skočte, vypúadá jak nová a bude tak za kilo
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    včera TH -30% to bylo bez úlovku
    den předtím jsem tam ale ulovila nové triko od smartwool, sice nevím co s ním budu dělat, ale mám z něj radost :-B
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    Ahoj, potřebuji poradit, kdysi byl v Dlouhé ulici, kousek od Roxy sekáč na kožené věci a hlavně hromada oblečení na motorku atd. Nevíte zda něco podobného existuje dnes v Praze a středočeského krají?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    hehe, ulovky TH v patek za dvacku - skotska sukne, hezky cerny tricko s odhalenymi rameny a lodicky s maslickou=) tak to mám ráda!
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Je to ted nejake spatne, ja shanim zavinovaci topy, zavinovaci saty a hedvabne kosile ( zapinani ve predu) a nikde nic.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    grrr, potřebuju nějakej "punk" černej rozepínací svetr!!! Ale takhle se asi raději stavím v revenge.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Od vcerejska nova kolekce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam