• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Nevite nahodou nekdo, kde v Praze vykupuji obnosene obleceni? Diky za tip.
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    KALE_VAN_THEER: super, mrknu se tam. Dík
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    TH Kohinoor - měli jich tam celý stojan, všechno mi bylo malé (já mám cca M a dlouhé ruce)
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    Ahoj, nepotkali jste někde po pražských sekáčích džínový saka eventuelně bundy v menších velikostech (S,M)?
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    co se nedá prát v pračce, peru v ruce, případně čistím vlhkým hadříkem. služeb čistírny vůbec nevyužívám.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GEISHA: dtto (+teda zákaz praní mám i na vyšívané lněné sukni, takže za většinou zákazů bude sichr prodejce proti reklamacím)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ADD: Co nepřežije pračku, nemá v mojí skříni co dělat (výjimku mají kabáty a na míru šité sako, ale to nejsou sekáčové kousky). Jednou jsem omylem vyprala i koženou semišovou sukni. Když jsem ji vyndala z pračky, málem jsem to oplakala, ale pak kupodivu uschla a vypadá jako dřív. Ta tedy příště do čistírny půjde, i když mě stála asi 120,-.
    Jinak peru (šetrně) kašmírové svetry, saka, hedvábné halenky, prostě všechno.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ADD: Riskla jsem u takovýho sáčka ne ze sekáče, ale z druhý ruky - za hubičku. Na cedulce samozřejmě zákaz praní, ale řekla jsem si, že dohromady nemám co ztratit. Tak jsem to normálně vyprala v pračce na program "vlna", samozřejmě s patřičným pracím prostředkem. Nic se tomu nestalo, takže od tý doby takhle peru i třeba polozimník, kterej jsem roky dávala do čistírny. Podle mě s opatrností lze vyprat prakticky všechno.
    ADD
    ADD --- ---
    Jak čistíte věci ze sekáče, které se nesmějí prát? :-) Dáváte je do čistírny, i když to stojí třeba 5x víc, než stál ten kus oblečení, nebo to riskujete a perete doma? Případně máte tip na nějakou velmi levnou čistírnu v Praze a okolí? Díky.
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    ESELVIRA: hmm, velmi dlouho jsem tam nebyl zkusím. díky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NIGHTFURY: včera v revenge na národce slušnej výběr
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    ZIP79: víkendový blešák na kolbence, mraky kožených věcí...
    Bleší trhy Praha
    http://www.blesitrhy.cz/
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Neviděli jste někdo náhodou někde v sekáči v Praze barevná saka ve slušném stavu? Chtěla bych třeba ostře růžové nebo kobaltově modré.. Velikost 12/14, resp. 40/42.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dneska v sekáči na Vysočanké viděny dvoje perfektní baleríny vel. 39 - žluté kožené Tamarisky a lososové s.Oliver, v perfektním stavu. Cena do 200 Kč. Třeba by se někomu hodily.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MOUNTBATTEN: bomba, jedu tam v blízké době za ševcem, rovnou to spojim=)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    pár jsem jich viděla v Žitný, True Goddess
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Prosím, znáte někdo sh v Praze se svatebnimi saty? Jakekoliv, dekuju.)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOIRAIN: vše á 20 Kč
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    včera radar v TH, tričkosvetřík černý hedvábí - rayon, fialkový svetřík kašmír, vlna, podivný zavinovací hnědý cosi vlna, kašmír, a manžestrová sukně HM bez zkoušení a jemi, jen ji budu muset zkrátit
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Diky kamaradce jsem "objevila" novy (no 3 mesice stary) seciond-hrabarnu.
    Je to hrabarna v Hloubetine, zast.Nademlejnska.
    Proti Tesle, v stare tovarni hale. Tvrdi, ze to je nejvetsi hrabarna v Cesku, no to ale asi kecaj, Boranovice apod.jsou urcite vetsi:-)
    Cena 75,-/kilo.
    Vyber teda ale nic moc, proste bezny hrabaci sekac, i kdyz ma sve plusy - napr.kose s retro pradlem (takove ty spicate podprdy-longlinky, stahujici vysoky kalhotky, tipuju, ze vetsina nova, ne vsak vse. Zel(?) v barvach bezovych, no a ty kosicky jsou maly. Ale jeden cerny dlouhy girdl jsem tam vyhrabala, na petadvacet korun mne vysel:-) A v sekci erotika latexovou podprdu;-) )
    Nevyhoda - otevreno jen do 17h. (v soboptu jen do 14h.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam