• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    pak je jeden sekac ve Vlasske ulici - mala strana, zamereno na turisty, uvnitr jsem nikdy nebyla.
    ADD
    ADD --- ---
    ADD: A pani byla ochotna smlouvat o cenach, to mou hravou dusi dost potesilo. :-)
    ADD
    ADD --- ---
    MOUNTBATTEN: Je to Michalska. Tak 100 m od Uhelneho trhu vlevo. Alespon pred par mesici tam byl.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ADD: neni to 5. element? (Veverkova ulice)
    ADD
    ADD --- ---
    BRUSINKA: Na ten v Michalsky jsem zapomnela (asi jsem ho vytesnila, tam se opravdu da vybrat a ted nesmim utracet), ten je naprosto luxusni.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KEMENTARI: tak na půli cesty je (byl, dlouho jsem tam nebyla) sekáč v Platýzu. A pak chodívám kolem sekáče, kde mají za výlohou někdy fakt pěkný věci, někdy jen značkový (chanel, ...) někde tuším v Michalský? V té ulici, jako je Toni&guy, ale vevnitř jsem nikdy nebyla.
    ADD
    ADD --- ---
    KEMENTARI: Nevím, co přesně hledáš, ale v Holešovicích nad Veletržním palácem je docela velký sekáč zaměřený na historii a divadlo a to včetně doplňků. Předraženej je, hlavně u věcí, které se tváří jako originály a jsou to repliky, ale to hlavně u těch doplňků. Prý spolupracují s Barrandovem, takže snobský (nebo namyšlený) jsou dost. :-)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    KEMENTARI: Vim o dvou (viz linky nize). Fifty fitky vyzkousen, byl fajn. Druhy znam pouze z doporuceni.
    Fifty-fifty secondhand - Praha 2 - Prague | Yelp
    http://www.yelp.cz/biz/fifty-fifty-secondhand-prague
    Boho vintage concept store - Praha 2 - Prague | Yelp
    http://www.yelp.cz/biz/boho-vintage-concept-store-prague
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Potřebovala bych poradit pár "luxusnějších" vintage sekáčů v centru Prahy. Klidě můžou být i dost drahé, hlavně aby tam měli zajímavé věci... Koukala jsem na nástěnku, ale nejsem z toho úplně moudrá. Z tohohle segmentu jsem nějak vypadla. Prostě hledám místo, kde se člověk nemusí probírat haldou normálních svetrů a kalhot, ale rovnou padne na vintage šaty na ramínkách, eventuelně klobouky, doplńky apod... Díky předem. :)
    (Inflace slova vintage je zřejmá, ale přesně takový sekáče potřebuju, klidně trochu snobský...)
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    SAT_ANN: tak tam jsem ještě nebyla... ale risknu to, vezmu si sluchátka do uší, pustím hudbu a nesundám je po celou dobu, co tam budu :-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SAT_ANN: Ne nejsi. Před časem jsem takhle arogantního člověka viděla na aukro.cz, k zákaznicím se choval jako k podřadnému druhu a nadával jim, když si dovolily reklamovat rtěnku v jiné barvě než chtěly. Když si jeho řeči v sekci "O mně", vidím rudě doteď. Ani jsem s nim nemusela komunikovat.

    Jinak díky za tip, až budu zase mít chuť někoho vyprudit, tak nemusím čekat na podomní prodejce.
    ADD
    ADD --- ---
    MORGYSZ: Tak tam někdy půjdeme naráz i s Bone a to by bylo, aby ten pán nedal výpověď. :-D
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Ach jaj, a tam jsem chodila nejčastěji a měla nejhezčí úlovky...
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    SAT_ANN: já ho viděla! =dojem dost podobnej
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    Chodíte prosím někdo pravidelně do textile housu na národce?
    Dneska jsem tam byla naposled.
    Převzal to tam takovej slizkej, hrozně ofenzivní, agitačně-konfrontační vedoucí, který pořád něco vykřikuje, neustále komunikuje s ženskýma co tam jsou jako by byly nesvéprávný, ve tylu "paninko už to nebude levnější". Takovej podomní prodejce hrnců.
    Dokonce z něj vypadlo, že čím víc toho dotyčná koupí, tím větší bude mít slevu (wtf?!sleva na vše 30%)

    Dneska se mi tam při jedný šovinisiticko-agresivní hlášce opravdu navalilo. Jsem magor nebo to vadí i ostatním lidem?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NEJVICLEF: obavam se, ze na to jednoducha odpoved neni. Plati, ze vetsina sekacu jede kolekce dle sezony, urcite takove jako Textile House, ale fakt bych rekla, ze vsechny, protoze pamatuju vyrok prodavacky, ze "toto ted nesezenete, ted je zima a vsude jedou svetry". I oni jedou z nabidek velkoprodejen.
    No a obleceni vetsich velikosti je taky vsude (vim, ze stojan vetsich velikosti sem videla v Textile House a v Druha vlna a v tech, co byly ruzovy a jmenovaly se Second street, ted sou zeleny, jmeno nevim:-) ), i mimo stojany.
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    poradte mi prosim, kde by v Praze, prip. okoli mohli mit nebo mivaji podzimni/zimni hezke obleceni ve velikosti 46-50, nebo 18-22. Ne uplne primo nadmerny velikosti, ale proste vetsi. Neznam presne maminu velikost. Ja obcas do nejakyho sekace zapadnu, ale jdu po jinych velikostech. Na nastenku jsem koukala, ale jen adresa mi nestaci. Diky
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    PAJUSAK: dik, jsou to moje oblibene (boty)
    ADD: z tydne na tyden to jde videt vic a vic, takze se nebojim, abych ty hnede v prosinci a lednu nevypnila
    ADD
    ADD --- ---
    Tenhle typ šatů (v jiné velikosti) mohou nosit jen modelky a pak právě těhule. Na těhotenství jsou skvělé, ale pochopitelně je fajn, když už je těhotenství naprosto očividné. :-) Taky jsem tenhle typ šatů měla moc ráda (využívala jsem tehdy módní prodloužené svetry).
    LUSY
    LUSY --- ---
    FRENNET: Ty první jsou docela pěkný, s břichem ti budou slušet ještě víc :) Na druhé fotce je Mona Lisa :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam