• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ADD: Ha, zrada, ono i Nábřeží je Dukelských hrdinů. Musím občas kouknout i na číslo popisné. Škoda ho, před pár dny jsem tam ulovila dvoje sedící kalhoty, na mě celkem zázrak.
    ADD
    ADD --- ---
    BONEMINA: Právě, ta druhá je hnusná, nedá se tam projít mezi regály a prodavačky jsou protivný. Houby platný, že má zastávky tramvaje oběma směry, když se do ní člověku nechce vlízt. Na nábřeží byl klid, vzduch a prodavačky milý.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ELISHKA: Kurnik, já měla za to, že ruší tu na Dukelských hrdinů. Nábřeží mám radši.
    ADD
    ADD --- ---
    GUDRUN: Hlavne me stve, ze zaviraji prijemne prodejny s prijemnymi prodavackami. Prece nebudu jezdit puldruhy hodiny na Haje. :-(
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tyjo, to jsem prekvapena, jsem mela pocit, ze sit posilujou a oteviraji nove...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH ve Zborovské už skončil
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ELISHKA: Stejně tak TH Na Knížecí.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    ahoj, kdyby nekdo nevedel, tak prodejna Textile House v Praze na Nabrezi kpt. Jarose se bude k 21.12. rusit. do te doby jsou tam vyprodeje, vcera a dnes bylo vse za 40 :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    BRUSINKA: Před pár týdny jsem v TH ulovila kilted skirt (aye!), což byla spíš náhoda, ale mívají tam dost kostkovaných sukní (i á la tartan), které by mohly postačit. Jde tedy o to, na co to potřebuješ.
    Jinak (co jsem tak viděla) kroje v sekáčích spíš bývají dirndly.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LUCIASHECK: v ton na Husitsky je prej uz nemaj.
    BRUSINKA: 5.element sidlil puvodne na Husitsky (tedy Zizkov) nad tim vyse zminenym sekacem, pak se prestehoval na Albertov a vloni na Letnou. Krome nej maj kroje v tom Videnskym secondhandu (Minska, u Cechova nam)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    BRUSINKA: kroje měly na Husitské v tom sekáči, co byl nejblíž zastávce U Památníku... 5. element taky (tušim, že se stěhoval právě ze žižkova)... A nebo pak ten vídenskej nebo jakej v Minský u čechova náměstí ve Vršovicích
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Holky, shanim kilt, nebo neco jako kilt, netusite, kde bych mohla uspet? Vim, ze se tu resil nejaky sekac, kde maji kroje a tak, nasla jsem na nastence 5. element, ale mela jsem pocit, ze to mel byt zizkov/vinohrady, tak kdybyste mela nektera jiny tip, kam zabehnout, budu rada. Diky!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KALE_VAN_THEER: no, teď už to hledat nebudu.... teď už jsem těch sekáčů oběhla příliš!!
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Kdybys někde narazila na medvěda, potřebuju lemy na kabát podobného stylu :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    LUCIASHECK: hm, já jsem si je zkoušela i pro sebe a vyhodnotila jsem, že kožich nechci. vypadám v něm fakt jak medvěd.... na druhou stranu - takový hodně prima štucel + límec + ledviňák + čepice na Rusku na larpu bude fakt prima!!! a k tomu vlněný kabát. Já myslím, že budu v pohodě!!

    Jen mi bude líto ten kožich rozstříhat
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KLAIR: asi budu muset do Brna, jeden kožich shledávám značně nedostačujícím :-D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KALE_VAN_THEER: už jsem vyměkla a koupila velký stříbrný kabát za 275 kč....
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    KLAIR: Na FB na Larp bazaru teď někdo rozprodává asi 30 kožešin.. chce 100,- za kus.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Holky, teď řeším, kde sehnat kožich. Ideálně z králíka. Ideálně na rozporcování na štucel a čepici...

    V Brně jsem to oběhla a mají krásné kožichy, ale vyjdou tak na 300 a je mi to líto rozpižlat něco takového na kostýmy... :(
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    AIJA: Genesis na České
    AIJA
    AIJA --- ---
    KLAIR:
    A kde nám musíš prozradit!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam