• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    REZZ
    REZZ --- ---
    zitra a pozitri zveme! dobrocinny bazar pro domaci hospic Cesta domu, Cafe Jedna, oba dva dny 10-20

    https://www.facebook.com/events/177597475917032/
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PETRASIPOSOVA26: mám zkušenosti, vřele doporučuji, jsem moc spokojená, komunikovala jsem i s panem majitelem a vše v naprostém pořádku
    PETRASIPOSOVA26
    PETRASIPOSOVA26 --- ---
    Ahoj všem, máte někdo zkušenost se sekáčem Unimoda? http://unimoda.cz/ Docela se mi tam líbí pár věcí, ale nemám zatím moc zkušeností s nákupem online. Děkuju a přeju hezký víkend.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KLERENC: asi jo...ikdyz ja tam sla takhle prec cca dvema mesici a viz: LEENVECKA: ale je fakt, ze jsem tam sla na tu 9 rano.
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    LEENVECKA: jaj, tak to už to tam asi bude probraný. :(
    děkuju moc!
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Jinak byla jsem Ostrave v sekaci naproti Futurum (Novinarska). A celkem dobry, ceny jednotne 45kc (krome kozenych bund apod) a akce stylem 10-20 kc na konkretni druh zbozi.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KLERENC: dneska vse za 20. Od pondeli nova kolekce.
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    Nevíte prosím někdo, jak je na tom teď Textile house? děkuju :)
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    ZUZANA: jop. Nevím, visely tam hlavně vel 10, já potřebuju 12:-\ za zkoušku to stojí, sem tam mrknu, jestli už nedovezli.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZUZANA: ano, ale muzes jit od metra a hned z venku maj vchod, takze do priserneho obchodaku vubec nemusis:)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    KALE_VAN_THEER: Jj, byla jsem ve středu na Václaváku a tam ještě nic. Na Čerňáku je to tam v tom velikým příšerným obchoďáku, který je vidět z busu do IKEA? A vůbec, jak jsi říkala že jsou probraný velikosti, nevíš náhodou, měli tam ještě 44, 46?
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Temné zelené, rovné.

    A včera jsem tam byla, na můstku a paní se na mne velmi míle, zhruba jako na pacienta psychiatrie, usmala, že mansetraky ještě nedostali. Taktne jsem se zeptala, cože je teda na černém mostě už měli, jestli to nebyly zbytky dřívější kolekce.... A dostalo se mi ještě desivejsiho úsměvu. Kaslu na to, vydám se o prázdninách zase na Čerňák.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KALE_VAN_THEER: Jaký odstín a tvar? Sháním střední zvonové...
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    KALE_VAN_THEER: Ok, díky moc za info, koukám že budu muset vystřelit do M&S krámu ještě dnes :-)
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    ZUZANA: jop, měli je na černém moste, snad budou i v centru. Byly už dost probrane velikosti:-(
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    KALE_VAN_THEER: Myslíš normální obchod Marks & Spencer? Taky sháním zelené manžestráky.
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    SOLEI:Spencer, docela i pěkná barva, rovné.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Nevideli jste někde dámské zelené manzestraky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam