• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    cuz lidi, mam dotaz - mam hromadu hadru (ale i nejake boty a kabelky), ktery nenosim, nektery uplne new, vetsina uplne cajk kvalita...neni v Praze nakej sekac, kde by to vykupovali? diiiiik :)
    ELI_SKA
    ELI_SKA --- ---
    RYBICKA: jj a i v sobotu prý do 14.00 http://www.protisedi.cz/article/v-nuslich-vyrostl-exkluzivni-sekac

    Sice tam mají napsaný tyhle super značky, ale moc jsem je tam neviděla :)
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    ELI_SKA: a jak mají otevřeno? klasika po-pa do 18? :)
    ELI_SKA
    ELI_SKA --- ---
    Nový secondhand v Nuslích, Vladimírova 567, koupený šaty z HM ještě s cedulkou za 169,¨-
    Pro mě s vel. 34 tam toho závratně nebylo. spíš 36,38 i 40
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MOUNTBATTEN: Praha 6 - Bořislavka u tramvaje už není. (a už víc než rok se ta zastávka jmenuje Na Pískách a Bořislavka je o zastávku dál :) )
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Praha 8:
    Zruseny sekac u Palmovky od Profi SH.

    Novy sekac od Profi je jak je zastavka Poliklinika Mazurska.
    Novy sekac jsem objevila primo na nadrazi Liben v hale.

    Dva mensi sekace jsou hned na zastavce Stejskalova.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VŠEM: Koukám, že jsem delší čas neaktualizovala nástěnku (hlavně Praha). Koukám a vidím hned dva sekáče, co už nejsou (a tipuju, že tam není hodně nových)
    PROSÍÍÍÍÍM, koukněte na nástěnku a napište jako odpověď na tento post chyby! Jsou místa, kudyma vůbec nechodím, tak netuším, zda tam ten sekáč je. Takže když uvidíte, že tam chybí, či přebývá, pište!
    Teda to platí dycky, ale teď bych vás poprosila dneska, zítra na to kouknout, v pátek bych to aktualizovala.
    Dík moc!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MOUNTBATTEN: :D ja se tam vydavam tydne na cviceni s deckem. No motam se jenom kolem toho byv bellitex/genesis sekace. Na tu Masarycku je to s deckem na zadech "daleko"....jinak zjistim nazev toho co je misto genesisu a bude jasno :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FRENNET: ja mam pocit, ze obchody Genesis se kdysi prejmenovaly na Bellitex (resp Genesis - Chizo - Bellitex):-D
    Ale aby toho nebylo malo zmatku, tak tebou doporuceny sekac je asi misto byvaleho genesisu a genesis-bellitex je na Masaryce:-)
    (jen to asi nikdy neoverim, ve vsedni den se do Blanska nedostanu;) )
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    MOUNTBATTEN: nn, neni to on. Ten ci myslim, je asi v miste byv genesisu. V tom, ze toto na nastence je mas pravdu.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FRENNET: nejmenuje se ted Bellitex?
    Obchody second hand zboží - Second hand Bellitex
    http://www.bellitex.cz/Obchody.html
    (Blansko tam porad psany je)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Pro ty z Blanska. Nevim jak se ta obchodni ulice jmenuje, ale nad hrackarstvim Wiki je sekac a je super. Je to vchod od alberta.
    Nasla jsem pak jeste jeden pod zamkem a tam jsem nic moc nenasla.
    Jo a twn genesis tam uz neni, ze? Nic jsem nevidela.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MOUNTBATTEN: Kdysi před lety se dalo něco málo občas sehnat v Husinecké, mezi ostatníma kostýmama. Ale už jsem tam roky nebyla a nemám možnost vyrazit úplně naslepo.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Neco pro Ostravu a okoli :)
    Sekáče v Ostravě | Hanny Brokolice
    http://hannybrokolice.cz/sekace-v-ostrave/
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BONEMINA: uz asi ne:-( Byval VIDENSKY SECONDHAND ve Vrsovicich, krojopve saty/halenky/katata za tri petky kus a kdyz sem potrebovala vybavit muzskou cast naseho hereckyho ansamblu (protoze zkousime hru Alpsky kral), tak smolik, zavreno, zruseno:(((
    Kdybyste nekdo o nahrade Videnskeho sekace, ci jinych sekacich s kroji vedel, dejte vedet!
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Prosímvás, je v Praze víc sekáčů s krojovýma halenkama než jen Vaverkova na Letné?
    PETRASIPOSOVA26
    PETRASIPOSOVA26 --- ---
    Zdravím, našla jsem seznam dětských secondhandů http://www.deer-meadow.cz/2016/04/baby-secondhand-detske-sekace.html
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    mozna, kdyz kouknes na nastenku, budes moudrejsi. Slovo hrabarna se tam vyskytuje;)

    Coz mi pripomina- hrabarna Na Knizeci, existuje jeste? (tusim pred cca pul rokem tam jeste byla; ja od te doby vsak ne)
    VAKOLEMUR
    VAKOLEMUR --- ---
    Potřebovala bych prosím tip na nějakou strašlivou "hrabárnu"-ideálně Centrum/Holešovice/Letná/Flóra- ale jinak uvítám cokoli v dosahu MHD. Pravidelně sháním materiál na kostýmy a ty obvykle padnou za vlast po jednom použití, takže model "Hromada hadrů pochybné kvality, kus za pětikačku" je zcela ideální varianta. Předem mockrát děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam