• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ZUZANA: to máš štěstí, já tým mám problém prodat cokoliv a to i přes bezvadný stav a zlomkovou cenu.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOUNTBATTEN: LEENVECKA: ten u mazursky nejsem si uplne jista jestli tam jeste je.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SQUZZA: ne, jmenuje se to Second Hand Market.

    (viz nastenka, btw:smazala jsem, co jste tu reportovali, stejne tak pridala. Tak piste dal, kdyz vite, ze neco uz neni/neco je nove!)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ATARKA: a jmenuje se to megasekac?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SQUZZA: na vysočanská ten megasekac,maj rám toho mraky, pak kdyztak na flóře,tam maj toho taky spoustu, vždycky sem nakupovala v téhle dvou a vždy s uspechem
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    mate nejakej tip na sekac kojeneckejch veci? uplne nejlepe P8, 9, ale i uplny centrum...
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Já teda musím říct, že hezké oblečení, které mi je líto dát na charitu, a chci ho prodat, dávám na https://www.vinted.cz/
    A vždy jsem docela rychle prodala všechny věci co jsem tam dala. Fakt všechny.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    zkusit ten shopaholic
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    ANGIOLETTO: já kdysi dávala něco sem https://sites.google.com/site/bazarekrejveci/
    ale maj tam málo místa a ty ženský si strašlivě vybíraj, co vezmou. takže třeba jestli jsou to letní věci, tak rovnou zapomeň
    ANJETA
    ANJETA --- ---
    Praha 6, Terronská už neexistuje, je tam optika
    SHAKO
    SHAKO --- ---
    *Výpadová 1147,Radotín | Megasekáč http://mujsekac.cz - sekáč již zrušen nebo přestěhován (chtělo by to odmazat z nástěnky).
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    MOUNTBATTEN: Satna funguje a myslim ze i porad vykupuje. (jestli myslis ten v Konviktsky, nebo tam nekde, nedostanu se z mobilu na nastenku)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SPECS: Já mám nejraději karlínský a pak oba michelské, ale jestli se nějak liší zaměření.. nevšimla jsem si. Největší z nich je asi ten na Michelské, nejstísněnější pak ten karlínský.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo ten meli rusit, jinej zas pridat (nevim uz kde?ten ve zborovsky uz zname? :)) )JInak ja ted vyborne nakoupila v Shopaholic, maj dve pobocky: Lipova a Korunni 33. A VYKUPUJOU (jak jsem psala, ze to pujdu zkusit, no nestihla jsem a pry uz jedou pod-zimni, rtak asi 1950´s saty letni tam uz neudam:( )
    Libila se mi ujeta cica (Korunni hned vedle Shopaholicu) a v Crashily, ktery se presunul do Jecny, jsem koupila skvelou kuchynskou zasteru:)))
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Mmch jsem sla min. tyden kolem Textile house v Myslikovy a byl uzavrenej a vyklizenej [Nastenka]
    SPECS
    SPECS --- ---
    A kterou z těch poboček Textile house v rámci Prahy byste mi nejvíc doporučili? Liší se nějak výběrem, typem oblečení, zaměřením spíš na pány/dámy nebo velikostí prodejny? Díky!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: dekuju moc!
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    POZITRON: Jj. Myslím, že je to:

    1) nová kolekce (to byl minulý týden)
    2) sleva 30 % v happy hour (to je teď)
    3) sleva 30 % (to by mohlo být koncem týdne)
    4) sleva 50 %

    a pak vždycky den nebo dva:
    5) vše za 90 Kč
    6) vše za 75 Kč
    7) vše za 60 Kč
    8) vše za 50 Kč
    9) vše za 40 Kč
    10) vše za 35 Kč
    11) vše za 30 Kč

    Osobně mám nejlepší úlovky z akcí "sleva 50 %", "vše za 90 Kč" a "vše za 60 Kč" :)
    I když zrovna minulý týden jsem v nové kolekci objevila krásnou červenou sukni s bílými puntíčky asi za 170 Kč :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: a takovy ty slevy vse za 50 a nasledujici dny za jeste min zacnou az za dlouho?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    POZITRON: Mají to na FB, včera bylo 30% při happy hour.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam