• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PETATA
    PETATA --- ---
    KEMENTARI: u nas se pristi tyden, v nedeli 23.4., kona akce Garage sale
    zrovna damske obleceni je tam asi nejvic zadane, protoze na lov chodi prave nejvic zen
    kdyby te to zajimalo, vice informaci najdes na webu
    "prespolni" si vetsinou stanek rozlozi na tzv. garage street u lavky

    Garage Sale Černošice | aneb prodej mezi vraty
    http://www.garagesalecernosice.cz
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KEMENTARI: Asi sa ti to nechce fotiť, čo? Čo nejaký meeting v parku na deke, ja by som si niečo vzala.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    V nejbližších týdnech potřebuju masivně zredukovat velikost svého šatníku. A protože jsem zjevně tak trochu sběratel, mám tady spousta skoro nenošených věcí - hlavně šaty a sukně, nejčastěji ve stylu 50. let, ve velikostech 34 a 36. Kdyby se tu našel nějaký zájemce o takové věci, stačí napsat a domluvíme se. :)
    V kontejnerech diakonie by se to asi moc neužilo...
    (Praha)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Ve kterém sekáči v Praze najdu záclony? Hodně jich bylo na Vysočanské, ale to je už zavřeno... :/
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    filtr NASTENKA, plus posledni tyden prispevku projeto a nastenka aktualizovana.
    Piste, prosim, dal, co je nove, ci zrusene (filtr NASTENKA, prosim! )
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    Tak taky update. Na Bělehradské 73 už není Exlusive second hand, na Bělehradské 12/98 je Genesis (vše za 49 tuším, mám odtamtud pár moc hezkých bund a kabátů, měly za tuto cenu i kožené, smysl tam má chodit v první polovině týdne). Dřív to byl určitě Bellitex a předtím asi Chizo.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MOUNTBATTEN: presne, je to nad kachnou 8)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TANKIE_: ha! prave jsi mi odpovedela na dve otazky: jednak jaky sekac v Karline (modni kouc ma jeste v Revolucni,ze? Ja tam pul roku nebyla, ale facebook se tvari funkcne), jednak rejza v divadelku mne upozornoval, ze nekde u "kachny a korab" zahlid sekac s teatralnima hadrama, at to prozkoumam:)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MOUNTBATTEN: misto Modniho kouce ma majitelka NatyŠaty na rohu ulic Sokolovská a šaldova. Mají tam i hodně extravagantní s fetish kousky
    ADD
    ADD --- ---
    MOUNTBATTEN: Mám pocit, že pořád Chizo. Mají setrvale vše po 69,-, dětský po 30,-. Kvalita taková průměrná, mají hlavně mírně onošené řetězcové věci. Cena se vyplatí hlavně u sak a kalhot.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RANDOM_NIGHT: tenhle byl prave divnej, protoze to byla ta specialka.
    Ja mam pocit, ze Chizo, to bylo genesis-bellitex-chizo... :)) jak se ted jmenuje ten sekac u zastavky tuzarova (pred mesicem jsem sla kolem a dle vseho fungoval)? ten byl taky chizo;)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MOUNTBATTEN: To já vím, že na nástěnce není, ale popírá to, že by vždycky zůstávaly a jen se měnilo jméno. Ale to je jedno. Jen mě to zajímalo.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RANDOM_NIGHT: jo dole na Husitsky bylo, to byla ta divadelni specialka, na nastence uz davno neni;) Se pakl posouvala na Albertov a pak do Veverkove jako 5.element, ale fuckbook jim nwefunguje:(
    Nevite, esli existuje specialka divadelni - at uz v te Veverkove, nebo zase nekde jinde?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: super, diky
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ATARKA: Flora ano.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Sekáč na floře na rohu funguje ? A na lukách v tom komplexu u metra ? Plánuju zejtra výjezd na dětský, tak kdyby někdo věděl...diky
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ty sekáče v Praze v Seifertově fungujou?
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MOUNTBATTEN: Zítra se kouknu na ten na Vinohradech cestou do Jugoslávské. Ale nebylo Chizo náhodou taky dole na Husitské kdysi dávno? Tam rozhodně second hand nezůstal ani pod jiným názvem.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jestli ta druha vlna skoncila, byla by to fakt skoda, tam jsem chodila na saty:(
    Btw: nevite,co sekace Chizo? Web jim nefunguje, ale vim, ze to vzdy byli sekace, co zustavali, jen jmeno se menilo;) ale kolem zadneho jsem se dlouho nevyskytla.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    MOUNTBATTEN: Shopaholic je myslím 14, ne 4. Textile House a JakoTy znám, další dva jsem hledala. A v Jugoslávské jsem zkrátka potkala jen jeden, ale zítra ještě zkontroluju.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RANDOM_NIGHT: cca naproti modni manii - velky ruzovy sekac; ten snad jeste je? jela sem kolem pred cca 14 dny a mam utkvely pocit,ze tam je. ale s tou vlnou si nejsem jista. Vlna je malinky uzky kramek,britska vlajka ve stite.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo rokytka je zrusena,zjistila sem to vcera, kdyz sem jela kolem:( FUCK! Tam meli hodne panskych veci, muz lituje,ze nedodrzel predsevzeti z prosince,ze si tam "pristi" sobotu zajde.
    V Lipove myslim misto Dvoraka je shopaholic.
    Na Sokolovsky v Karline vcera byly otevreny textile house i Jako ty. Ten malej anglickej asi uz neni, nevim. Neni ani modni kouc (ale ten uz na nastence neni?), ackoliv mi pred mesicem jeho majitelka rikala, ze "ma sekac v Karline".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam