• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    HANELA: Secondhand knoflík, kousek od metra - na nástěnce není?
    HANELA
    HANELA --- ---
    CAMELLA: a na Petřinách kde?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Dneska jsem na Petřinách zas udělala meganakup - čtvery šaty a jedna tunika. Dvoje šaty navíc jsou Pepperberry, ve velikosti vhodne pro megakozy, což se hodí (kojim)
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    PAKOBYLKA: Když maj třeba vše za 90, může se samozřejmě stát, že to vyjde dráž než u slevy 50 %. Levněji ti to dají, jen pokud byla původní cena nižší než aktuální cena slev.
    Oni to prodaj, ale třeba za pár dní, až budou větší slevy a daná šála vyjde zase na 50, 40 nebo i míň.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEBEL: Zkus hrabarny na Harfe, jedna je mezi zastavkou nadr.Liben a Kabesova, druha u zast.Nademlejnska. Tam mivaj (Grimmovi sem tam sehnala pekny, jemny za 70 kacek)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Kdyby jste někdo narazil na velkou merino deku, dejte mi prosím vědět.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Sháním kožené kalhoty. Poradíte kam v Praze na nákup, kde by měli nějaký rozumný výběr?
    Díky ;)
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    MOUNTBATTEN: tak to je teda slušná kokoťárna :-D
    no nic, hodila jsem jí to na hlavu, jejich věc, když nechtěj prodat
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PAKOBYLKA: jo, bohužel!
    Já se teda setkala většinou s tím, že u těch věcí, co byly běžně třeba za 70,-, tak v době akce "90,-/kus" tyto stály 50,-. Ale šlo o věci vyloženě určené za cenu řekněme 70,- (většinou doplňky v koších u pokladny). Jednotlivé kusy ze štendru, kdy takto vyjde cena dráž, než den předem, podle mne neřešej a dopadá to tak, jak sis zažila.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    simvás, systém slev v TH jsem už myslím pochopila, ale nechápu další věc- když nějaké zboží stojí dejme tomu 100 kč (šála), jedou slevy, tak je 30%, 50%.. tak stojí 50,-Kč a potom nastoupěj slevy "vše za 90", tak opravdu ta samá šála stojí zase najednou 90,-? To je snad nesmysl ne?
    neměli nějaké pravidlo, že ty levné věci stojej nějak míň?
    Asi jsem nikdy nebyla v takové situaci, ale prostě dneska jsem si chtěla koupit šálu, která by včera při 50% slevách stála asi 55 a dneska mi nějaká kyselá Ruska na Veletržní tvrdila, že prostě 90 a čau.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Hele tak par veci k nastece. V brnw uzbta unimoda neni ani na zvonarcea ani na cejlu. Slunecnice v Blansku taky ne.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    KLAIR: ju, kousek id caresse; kdyz jsem jela naposled kolem (tyden), tak tam bylo furt logo, ale zatazena roleta.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MOUNTBATTEN: jestli je to to naproti caresse, tak se podívám... mám pocit, že tam je nějaká kosmetika.... jo, myslím, že sekáč už není. ale mrknu se zítra
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ERNEDAR: jj!
    Teď sem na ní něco aktualizovala :)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    MOUNTBATTEN: A ha. Nástěnka. Koukal jsem jen na mapu v záhlaví. Díky :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ERNEDAR: jako nástěnka i funguje, ale záleží na informacích, co máme: když někdo napíše, že je nějakej zrušenej, nebo novej, hned nástěnku updateuju, stejně jako když vidím, že nějaký zmizel.
    No ale neběhám furt po Praze a nekontroluju všecky zmíněný, zda ještě jsou!
    (a pořád nevim, co zde zmíněný Shopaholic, když jedu okolo šesté kolem toho v Korunní, je dycky zavřenej, na FB mají poslední posty ze začátku srpna.... asi ho smažu?)
    ERNEDAR
    ERNEDAR --- ---
    Měl by někdo aktuální seznam pro Prahu? Mapa není funkční, protože byl dosažen free limit návštěv. Díky
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GRETKA: diky za radu. Uvidim az zacnou ty mrazy jak bude hrat :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LEENVECKA: Kdyby ti přišlo, že málo hřeje, tak ho vyper na jemný praní s tenisákama v bubnu. Protože jestli je peří zanešený, tak hřeje o dost méně.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Tak jsem dneska nalitla do TH a mam novy perovy kabat. Sice klasicka burt, ale matny. Tak uvidim jak se pravy perak osvedci v tech mrazech :) cena 590 kc :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    tak nakonec na vintedu jsem sehnala tuhle:

    pridelam nejak hezky tyhle kolecka a jako takovy prvni pokus to bude myslim OK :)
    https://www.aliexpress.com/...d02-2&algo_pvid=fe429295-8b0c-4865-b9b8-508224068d02&priceBeautifyAB=0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam