• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    ELI_SKA: ja doporucuju sjet na P6 sidliste cerveny vrch zezadu za Billou.nejlip ve ct.jsou tam ceny za kg a ve ct asi 35,-.ja tam takhle ty ct jezdila,moc to jeste nebylo probrany a kousek me vysel prumerne na 10,-.a krasny veci.je to hrabarna.nekolik kosu.a sezenes tam toho fakt hodne.
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    MOUNTBATTEN: Přesně tak. Nedá se to minout.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    to je ten brit wave nebo tak nejak, ne? ten ma na nastence adresu, je to vpravo ve smeru jizdy z ipaku na mirak ;)
    ELI_SKA
    ELI_SKA --- ---
    ANGIOLETTO: Netušíš kde přesněji prosím? :)
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    ELI_SKA: Nad Ipakem je anglicky second hand s krasnejma detskyma hadrikama.
    ELI_SKA
    ELI_SKA --- ---
    Ahoj, nějaký tip na sekáč, ideálně praha 4,10, nebo dobře dostupný tramvají ze synkáče, kde mají hodně zachovalé a pěkné dětské oblečení? Hlavně pro úplné miminko. :) na nástěnce neni poznat, zda mají hodně dětského a hlavně neobnošené :) díky
    WIZARDY
    WIZARDY --- ---
    Hlásím změnou - Mujsekáč v Holešovické tržnici je zrušený
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    eh, moment, ta Číča, jsou ještě na Korunní, nebo už jen eshop a v Cvrku? Párkrát měsíčně jezdím po Korunní, ale teď si vůbec nevybavím, zda tam ještě je.....
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MIFKAL: ještě bych koukla do Ujeté číči https://www.facebook.com/ujetacica/ a možná i Naty Šaty (i když tam spíš fetish, než drsnohadry;) https://www.facebook.com/natalky.saty/
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Hledám nějaký sekáč, ve kterém najdu trochu punkerské a takové podobné věci. Je v Praze nějaký takový, kde by se taková výbava dala spolehlivě najít?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ZASTERKA: Vidavam nejakej vyber na Tocny, ale nevyskytuje se tam prilis casto a pokud tam zajedu, na svatebni saty detailne nekoukam. Jen jsem tam videla vicero kusu :)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Daji se nekde koupit svatebni saty?nechci sekac,kde se nahodne vyskytnou jedny saty za mesic,spis takovej,kde budou mit treba dva tri kousky a kdyz tam prijdu za dva tydny znovu,tak opet jiny vyber.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    BEBEBE: Šatna funguje, bola som tam 2 dni dozadu prvýkrát a hneď som si tam kúpila dámsky blejzer zo zmesi vlny a hodvábu, ktorý mi sedí na ramenách aj na pleciach (zázrak) a obyč čiernu kabelku od zary, pričom obe veci vyzerajú príčetne na nosenie do práce. Ak vás už nebaví prehrabávať sa kopou obskúrností v textile house...
    CALTROP
    CALTROP --- ---
    Benefiční bazar pro Kliniku

    Ahoj, na sobotu 11. května svoláváme k účasti na benefiční akci na podporu kolektivu autonomního sociálního centra Klinika. Zaplníme prostor Studia Paměť různým second hand / recyklovaným zbožím: oblečení, LP desky, vetešnictví, autorská tvorba. Primárním motivem je věnovat výtěžek na podporu kolektivu. Přijďte si k nám pořídit nějaké pěkné kousky za dobrovolný příspěvek a podpořte tím dobrou věc.

    https://www.facebook.com/events/274886000065474/

    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: já si zašla do sue ryderu, konkrétně P6 a zeptala se, paní zezadu přinesla krabici kalhot (cca 20) a vybrala jsem si, kus byl po 70,-
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    RANDOM_NIGHT: já jsem hodně nosila šaty a šaty jsem vždycky sehnala v mém oblíbeném sekáči na petřinách. nebyly to oficiálně těhotenské šaty, ale měly střih, který odpovídal potřebám :)
    což je taková polovičatá nyx odpověď, vím :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Tušíte prosím, jestli bývá některý pražský second hand obzvlášť dobře zásobený těhotenskými oděvy?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    HANELA: Děkuji za upřesnění! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam