• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VERUKEBA: zkusila bych sekáče, co nabízej "ujetý" věci - Crashilly (Ječná ul.), nebo Naty Šaty (Sokolovská, u stanice Urxova)
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    Poradi nekdo sekac, kde se daji sehnat disco 80kovy kousky prosim?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    POZITRON: a to maju novu kolekciu a ja som si tam uz kupila koselu do prace a merino svetrik v presne takej farbe aku som chcela
    TARI
    TARI --- ---
    POZITRON: já ti rozumím. Ty akce na konci měsíce jsou smrtelný...
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    MOUNTBATTEN: jsou nádherný, moc závidím a gratuluji k úlovku
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    já si v TH ve volně KUS ZA 60,- koupila tyto šaty.
    Jsou to coat dress, že? Nechodim v plášti místo šatů, že? :)))

    POZITRON
    POZITRON --- ---
    GRETKA: kocka (plus druha mimo zaber) uz si vyhlizi, co znici drapama ted v dohledny dobe a co az potom. :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    POZITRON: Nejlepší kup je kočka ;)))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Ja uz bych si mela ten textile house zakazat. :) Tohle bylo vse za 30 ze 2 ruznych pobocek. Tricka, tilko a cerny svetrik podle meho nemel nikdo nikdy na sobe.

    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LUISA: ahoj, uplne nevim, ale na nakladovym nadrazi se delaj pravidelne blesaky...snad ptek a sobota, mozna i casteji
    LUISA
    LUISA --- ---
    budu trochu ot, kdyztak me presmerujte... nevite v praze o kamennym vetešnictví? myslim nějakej vetsi a ne moc drahej...s kolama, nabytkem atd. ...diky
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Nemáte někdo tip na sekáč v Brně, kde mají i pánské oblečení? Měl jsem oblíbený jeden u fildy a ten už asi nefunguje.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Ktery Textile house vam prijde nejlepsi na znackove veci? Konkretne dziny. Tuhle jsem si koupila dve sukne Esprit v Karline, a to jsem vybirala z vic veci, ale dnes mi přišlo, ze tam nic moc nemaji
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MIFKAL: Textile House za My Národni (minulý týden měli nové zboží, takže teď se tam ještě bude dát dobře vybrat, mají 2 patra a příčetné nákupčí), občas se dá na něco pěkného narazit v Sue Ryder u Václaváku, ale jak je to malé, tak je to spíš o náhodě; taky spíš náhodně lze najít použitelné věci v Jungmannce, tuším se to jmenuje Second hand hvězd.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    Má někdo prosím nějaké aktuální tipy, kde bývá spolehlivě výběr z business casual věcí? Nemusí to klidně být úplně ten nejlevnější typ sekáče, ale mně nějak hrozně utekl přehled o pražských místech, kde se dá spolehlivě nakoupit a různě mi to pozavírali.
    Žluté metro nebo Praha 9 jsou úplně ty nejlepší verze, ale beru to i víc z ruky.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZASTERKA: ok, dik. Na nastence Etcimex změněn adresu na nádraží libeň (K Žižkovu)
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    MOUNTBATTEN: tak jsem zatím dala jen Ectimex. vchod do areálu je u zastávky K žižkovu, jsou tam cedule. v sobotu se to musí obejít přes hlavní vrátnici. 2. patro, takže s kočárkem ne. V so dopo kupodivu dost lidí (10 určitě a přicházeli další). hrabárna u Kabešovy funguje, ale zrovna v so měli ceduli, že je vyjímečně zavřeno.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Sekac v Praze s hezkyma spis modernejsima satama, kde nedam za saty pomalu to co bych dala v normalnim obchode.
    Diky za konkretni tipy.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZASTERKA: k zizkovu 9 je budova nadrazi liben!!
    Tam se tedy premistil Ectimex? tak to se omlouvam a tim se i vysvetluje,proc pred 3 tydny, kdyz sem nekdy okolo ctvrty tam chtela jit,mi prislo,ze je zavreno :-D
    tak kdyz zjistis,co je na nadrazi, zda funguje hrabarna u st.Kabesova (resp.mezi nadrLiben a Kabesovou)- ceduli s otvirackou maj furt a zda tedy ectimex na nademlejnsky uz neni, tak dej vedet,upravim adresy
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    DEB: ja si ted docela oblibila https://remixshop.com/cz odpada tam domlouvani se s lidma :)
    Ale teda osobni predani casto ocenim, protoze nase posta je neskutecne debilni, ale teda kdyz ja neco chci, tak za tema lidma vzdycky po te Praze nekam dojedu. Nutit prodavajiciho, aby mi neco nekam vozil by mi prislo docela sprosty :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam