• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    POZITRON: Mně ten poplatek často stojí za to, že prostě kliknu na tlačítko a zaplatím, nemusím se s nikým domlouvat. A totéž prodej, nejhorší jsou kupující, co mají dvacet milionů dotazů (nemyslím na míry, to chápu) a pak se ani neozvou, že to teda nechtějí.

    A s tou Balíkovnou jako jo, cena je super, na nákup ideál, ale na posílání je to hrozný opruz, než jsem našla prohlížeč, ze kterého jde dokončit poslání, tak jsem se vztekala u telefonu i PC (funguje to v Edge, ale ne v Chrome ani v Mozille :facepalm: )
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Za 10 kacek, balikovna.cz

    Parametry balíku
    Velikost: max 50 × 50 × 50 cm

    Váha: max 15 kg
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Jinak do konce mesice je balikovna za 10 korun a v pohode se da s prodavajicimi dohodnout, takze pak je doprava za 10 a bez poplatku vinted (18 kc plus 5% z ceny).
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    POZITRON: Tak dyliny jsou všude, ale jsem rada ze stránka je stále tatáž a ne nějaký fake s černou dírou na peníze
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SOLEI: Díky, to je dost možné, já posledních par let spíš swapovala na akcích a FB. Co jsem koukala do diskuzi, support neřeší na Vintedu vůbec nic.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SOLEI: 80 % mých nákupů bylo s Polkama, až na jednu sklerotičku, která boty poslala až napodruhé, tak v pohodě
    Polky mají z nepochopitelných (pro mne) důvodů naprosto fantastický ceny na věci, kdy se to i s tím dražším posláním neskutečně vyplatí, sotva nošené lodičky s poštovným za 250 Kč, kozačky za 180 Kč, kabátek za 180 Kč (ten sotva nošený není, ale na podšívce jsou žabičky) a tak dále
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: jj, DPD z Polska za cca 83 dle kurzu, akorat teda 18 poplatek za ochranu kupujicich plus 5% z ceny, ale stejne. koupila jsem z Polska pro kluky napr. krabici dupla (nekolik starsich sad) za par supu, nebo ted treba pro meho tatu sadu 5 drevenych slonu ruznych velikosti za cca 750 i s dopravou. to bych v obchode dala tak za jednoho, toho nejvetsiho. pani mela uvedeny stav uspokojivy jen kvuli tomu, ze chybi kly, ale to meva, jsou nadherni.
    pak se mi naopak stalo, ze jsem koupila odsavacku materskeho mleka, stav mel byt velmi dobry, ale byla total vytopena, zrezivela a plesniva, malem jsem se poblila, nahlasila jsem problem, podpora nekompromisne, ze ji mam poslat zpatky, dal se se mnou nebavili, pani mi v poste nadavala, chtela po mne video, jak oteviram balicek a jeste mi lupla negativ, kde mi napsala, ze jsem podvodnice. holt debilove jsou i v Polsku, nejen v Cesku. :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NIGHTFURY: Zkoušela jsem, nefunguje to stoprocentně, furt je dobré si hlídat krajinu.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Používám, funguje výborně obousměrně, od Polek jsem jen nakupovala a v pohodě. Pošta zas o tolik dražší není.
    Pokud chcete nakupovat jen v ČR, staví do vyhledávání přidat "cz" ;)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SOLEI: Ja tam mám históriu pred zmenou a funguje to.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Používám a polky mne vytáčí k nepříčetnosti. Já už toho naswapovala a naprodsvals po světě hodně a ještě nikdy se mi nestalo, že by obchod s polkou dopadl dobře.
    Ale k tomu přihlašování. Před časem se měnily pravidla a bylo potřeba vymazat jiné než české účty , jinak to zlobilo, mne teda zlobilo i to mazání, místo aby mi to smazalo francouzský a anglický vinted tak mi to smazalo český a anglický a v tom francouzském nešlo pracovat. Musela jsem svůj účet komplet zrušit a založit nový. Ještě tam musel byl kvůli pravidlům tři měsíce rozestup.
    Takže ...není vyloučeno, že pokud jsi na vinted už fakt dlouho nebyla. Třeba rok, tak už tvůj účet neexistuje.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NEVENA: používám xkrát měsíčně, jako kupující i prodávající.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NEVENA: Používám a holt jako první čtu krajinu původu než nakoupím. Je tam toho hodně z Polska a doprava odtud se prodraží.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NEVENA: pouzivam, nemam problem. teda jen ta ochrana kulujicich stoji ponekud za vyliz prdel, ale i tak neznam lepsi alternativu :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NEVENA: Kúpilo to poľské Allegro (verzia Aukra) majú tam možnosť automatického prekladu. Funguje, je to v pohode.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NEVENA: používám, Polky mne stály už dost peněz :D, ale nový Clarksy za 280 Kč, tomu se nedá odolat ;)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Používáte někdo Vinted? Je to tam funkční?
    Po dlouhé době jsem se přihlásila a jediné, co poznávám, je koncept a www adresa. Naopak systém tvrdí, že nezná moje uživatelské údaje, obnovení hesla nefunguje, support nekomunikuje... Navíc všude hromady nabídek v polštině. Působí to na mě divně.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    CMLKA: Malý černý dámský a Malý černý pánský na Holeškách.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Kde v PRaze mají nějaky kvalitnější svetry? Najdu něco v TExtilehousu?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NIGHTFURY: , FRENNET: upraveno!
    Textilhousy v ČR a v Blansku smazán zámek a přidány ty dva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam