• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    CMLKA: moc nadšená jsem nebyla. Dost drahé a hodně věci z 80tych let. Ale záleží na vkusu:-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    v Praze bude zase Vinokilo nebyl jste na tom nekdo? https://vinokilo.events/collections/prague
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Tak vinted: hnedý kabát s kockovou podšívkou 100% vlna hore aj dole, daks London za 770Kč aj s dopravou z PL.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LEENVECKA: mne by stačila aj hnedá, alebo proste čokoľvek :D
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MARINNE: pridavam se na perovy kabat .. taky nejaky spis barevnejsi :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Kde v Prahe majú kabáty? Rada by som niečo čo nie je čierne/tmavošedé a je oversized, ale túto sezónu je to mizerie.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KEMENTARI: víme. A když swapuji s polkou žijící v Anglii, šátek (RS) s Kašmírem od Artipoppe skutečně nečekám že mi dorazil fejk s flekama popřípadě když do Polska prodám klobouk tak mi protistrana vynadá že klobouk smrdí a chce zpátky prachy (protože to fešanda využila jen na pár fotek pro instáč) a tak, to není jediná má zkušenost. Ne skutečně, pokud by šlo na vinted zablokovat polské účastníky tak to udělám. Takové problémy jako s nimi jsme neměla ani s centrální Čínou
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KEMENTARI: Jako ze si nechala penize i saty, bo si myslime, ze je chudaPolka? Ne tahleta je jenom svine, a tech je vsude dost.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    POZITRON: Mě by to taky zajímalo, nenašla jsem o tom nikde zmínku :-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    KEMENTARI: vubec nechapu, na co reagujes a docela by me to i zajimalo. nevsimla jsem si totiz, ze by tady kdokoli naznacoval, ze je polsko nejaka zaostala zeme nebo vubec cokoli, co v tom prispevku jakoby vyvracis. :) fakt wtf.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KEMENTARI: Mně jde spíš o to, že je tam drahé poštovné a zatím jsem pokaždé našla požadovanou věc i v ČR za levnější poštovné (obzvlášť v říjnu, kdy byla Balíkovna za pětku).
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Koukam na tu debatu o Vinted, co tu probehla, a nemuzu se nezeptat: vite o tom, ze Polsko neni zaostala zeme tretiho sveta plna zoufalcu snazicich se okrast privilegovane zapadaky za kazdou cenu, ale normalni evropska zeme, se kterou mame asi 750 km dlouhou hranici a ktera ma skoro ctyrikrat vice obyvatel a umerne tomu i vetsi trh... ze jo?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Kdyby to mel nekdo treba blizko a zrovna shanel, tak v TH na Michelske maj hodne ruznych detskych kostymu. Ja jsem dnes ukoristila 2x cowboye (bez klobouku), 1x hasice (bez helmy) a 1x carodejuv klobouk. Je to vzadu, jak bejval bytovej textil, neco v dratenym kosi a neco na vesaku. Prislo mi, ze pro holcicky toho meli o dost vic.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: tak to se mas. ja mam akorat screenshoty kodu, ale v seznamu je nemam.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    CAMELLA: prosim te a mas ty baliky uvedene v sekci "moje baliky" na webu balikovny?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Já jsem si nakonec vygenerovala ještě 5 kodu ve dvě ráno, buď je využiju, nebo se mi vrátí.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NIGHTFURY: to mne to slo, akorat to trvalo kvuli, jak oni sami uvadeli, obrovskemu zajmu. co me sere je, ze jednak ty pracne vygenerovany kody nefungujou a druhak pochybuju, ze mi vrati penize, i kdyz jde o par korun. tak jako tak jsem na tom ale usetrila, protoze jsem rijnovou akci vyuzila vic nez 20x. :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ALEXIS: Já bych to normálně taky radši zaplatila, ale paní byla přímo u metra na zastávce, kde jsem mohla udělat nutný malý nákup, tak mi ta cesta ani nevadila.
    Někam do hlubin sídliště bych to nevezla (věc za 50 Kč).
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NIGHTFURY: Já jsem včera místo Balíkovny za 10,- zadala Zásilkovnu za 70,- a pořád je to míň peněz než (minimálně) hodina mého času, kterou bych musela strávit na cestě do horoucích pekel na okraji Prahy a zpět.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Včera se jim to totálně sesypalo, jak byl poslední den té akce za 10,- (a tipla bych, že se IT snažilo nasadit spolu s návratem na 65,- i nějaké novinky a posrali běžný průběh).
    Mimo tenhle nápor to fungovalo ok a nejspíš zas bude až vychytají mouchy. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam