• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    co bychom asi udělali, kdybychom jako lidstvo zjistili, že nám tají přes 70 let info, že tu jsou alieni, a co víc, že už přes 70 let můžeme používat neomezené čisté zdroje energie a potravin? a jen díky lobby..
    SOEL
    SOEL --- ---
    JAMILLOS: Ja jsem zase někde četl že na odvrácený straně měsíce je něco jako "opuštěný město" UFO
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: mě by zajímalo, kterou planetu bychom vykurvili jako další po týhle. myslim, že bychom jako vesmírná rasa byli 1 na seznamu pro likvidaci z důvodu nevyhovující rasy ve vesmíru, a nebo taky bychom byli izovlování na dalekou galaxii na vzdálenou planetu Zemi, a byly by nám odebrány geniální geny pro cesty vesmírem dál než v naší sluneční :-)
    DASH
    DASH --- ---
    JAMILLOS: taky to nevidim na nejaky vrazdici kaminky :P
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JIKE: Třeba, možný to je, zvláště s naší přirozenou roztahovačností a vykořisťováním čehokoliv, co jenom trochu jde.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SOEL: Dneska jsem na ten film koukal... :) Akorát já bych to teda viděl o dost jinak než nějaký mrňavý stvoření, něco mezi critters a aliens z filmu... Koneckonců astronauti přece mluvili o kosmickejch lodích atd., viděl bych to na normální "šediváky" nebo něco takovýho...
    SOEL
    SOEL --- ---
    JAMILLOS: Koukni na tohle blbost jako prase ale přesně o čem mluvíš!
    Apollo 18 (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/287921-apollo-18/
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: jinak by tam měli už dávno amíci základnu jak plánovali i rusové ne?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Na Měsící lidi byli, ale fotky jsou podrvh, páč tam bylo moc ufo, to je celý...
    DASH
    DASH --- ---
    DASH: muj otec si to kazdopadne nevymyslel, nema duvod. nepamatuju si presne "jak" to videl, nebo z ceho, ale vse to zjistim.
    DASH
    DASH --- ---
    TANTRAMAN: zeptam se ho zitra cim presne tohle zjistil ok?:)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DASH: sorry, není na zemi moc teleskopů, který umějí vyfotit povrch měsíce tak, aby na něm byly vidět zbytky modulů.
    JIKE
    JIKE --- ---
    DASH: to jo, bordel tam může být, otázkou je, jestli ho tam dali lidi a nebo stroje a jestli lidi tak jestli my te´d nebo v minulosti. Schválně zkus najít, jestli Rusové byli na měsíci
    DASH
    DASH --- ---
    JIKE: muj tata ma v praci nejakej teleskop kterym delaj fotky z mesice a vesmiru atd.. a rikal ze je na mesici hroznej bordel a i spousta tech vozitek atd..
    Never tomu;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    DASH: no co tvrdí rusové, tak Ti tam nikdy prej nebyli, neví jak se tam dostat, protože neumí nikdo na světe vynaleznout tak silný antiradiační plášť.
    já si nemyslím, že lidi byli na měsíci, stroje ano, ale lidé si myslím, že nikoliv.

    Van Allenovy pásy - Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Van_Allenovy_p%C3%A1sy
    DASH
    DASH --- ---
    JIKE: myslis ze jako nikdy jeste nikdo nebyl na mesice a ted se davaj na net makety jo :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ??? wtf
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam