• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    TLUSTEI: ja mam rad tenhle.. :]

    JIKE
    JIKE --- ---
    End Game - A Global Conspiracy - Full Length Feature - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=20gHSO6YxQ0
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    a vypadá to, že to je o reptaliánech.

    koukal někdo už na začátek 4 sérky? 1,2, a nyní 3 díl ?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ta nová serie je fajn, dneska vyšla:
    Ancient.Aliens.S04E03.The.Greys.480p.HDTV.x264-tNe.mkv
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ancient Aliens — Foo Fighters — Full Episodes & Video Online — H2 on History.com
    http://www.history.com/shows/ancient-aliens/videos/ancient-aliens-foo-fighters#ancient-aliens-foo-fighters
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    TLUSTEI: A jeste tematicka tecka z psychedelickejch memu na zaver...


    MELDA
    MELDA --- ---
    HANEBNIK: Mno ja sem taky nekde koutkem oka zahledl, ze to vyslapal, ale verit se me tomu nechtelo :o)))
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    HANEBNIK: presne tak. :)
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    TLUSTEI: nemohu nic než souhlasit... a proto říkám (nejen já tedy) že nepotřebujem "revolution" ale "love evolution"

    MELDA: bohužel... taky jsem doufal v nějakou záhadu,ale google vyplivl tohle :-/ skoro se tomu ani nechce věřit.. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2104755/Crop-circles-Alpine-style-Artist-creates-incredible-impression-giant-patterns-snow.html
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    HANEBNIK: Hele ve finale nikdo z nas nevi. Jsou jen jisty indicie naznacujici urcitou moznost. Ze se dejou na globalni urovni svinstva a masmedia slouzej k udrzovani stad ofcanu v nevedomosti je jasny, ale ono na tom az tak moc nezalezi, i kdyby vsechny ty "konspiracni" teorie byly pravda, protoze strachovanim se nebo bojem proti nim je stejne jenom dal zivime a tim jim umoznujeme existenci. Systemu udrzujiciho stado pod kontrolou je jedno, jestli s nim souhlasis a podporujes ho nebo s nim aktivne bojujes dokud si ho vsimas, protoze prave o to se jedna, o tvoji pozornost neboli tvoji myslenkovou energii. Na urovni jedince mozna nema az takovou moc, ale soustredi-li se urcitym smerem mysl nekolika milionu lidi, tak to uz je jinej nasup. A kluci u kormidla (ti opravdovi hraci, kterych jmena se pravdepodobne nikdy nedozvis) tohle vedi a umi s timhle principem pracovat a delaj to uz stovky let. A prave treba i proto zadna revoluce (coz je prave ten aktivni nesouhlas s tim danym systemem) nikdy nic moc zasadniho nezmenila, jen se zmenily tvare a trochu se nekde popustila uzda, ale princip zustal stejny - stale je tu stado ovecek a osliku co se zenou za mrkvickou na provazku a ovcaci, kteri jedini vedi, jak tahle hra ve skutecnosti vypada.
    Zkratka bojem nebo odporem proti cemukoliv danou hru nezmenime. Jediny zpusob, jak hru zmenit je prestat ji hrat. Uplne. Finito. Koncime. Piki, piki na hlavu, ze na babu nehraju... Uz nejsem ochotnej vas dal zivit pani manipulatori. A tim nemyslim odejit zit do jeskyne, ale uvedomovat si kazdym okamzikem svy myslenky, hlidat se co a jak rikam, popripade, jak se chovam, a pokud se aktivne zacnu nejakou nespravedlnosti ci manipulaci zabyvat, tak si to uvedomit a tehdy a tam pozornost zamerit na neco co si preju, aby vzkvetalo.
    Ono je jednodussi o tom psat, nez se podle toho zacit hned chovat, protoze nektery programy do nas cpou vytrvale od detstvi, ale je to mozny. Chce to cas a trochu cviku, ale jde to. Bez pochopeni tohodle principu se zadna opravdova zmena nekona... Je to o kazdym z nas, protoze dohromady tvorime celek a jediny co muzeme opravdu zmenit jsme my sami.

    :) ...jsem se nejak rozjel. Snad neurazi, priste se pokusim bejt skromnejsi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HANEBNIK: to je jasné, překvapila mě ta letadla, a spíš i ty výbuchy... jsem si řikal, že tam jim bouchá plyn..
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    JIKE: jj, některé důkazy by tomu nasvědčovali, ale zase na prd je, že videa jsou dnes tak lehce manipulovatelná.. ale to že hlavními teroristy stojící za 911 jsou nějací ti amíci je jasné.. :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    HANEBNIK: teorie je, že ddo dvojčat nevletělo letadlo, ale hologram, stejně tak jinam, a zbytek byla trhavina
    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    TLUSTEI: slyšel jsem ješte názor, že ty chemtrailsy rozprašují, aby jim lépe fungovaly ony hologramy.. nevím.. názorů jsou mraky a upřímně, osobně se nestotožňuji s žádným, dokud si ho nemohu ověřit sám... A to mě přivádí k jedné takové "zajímavosti".. Jak Obama pořád opakoval ono "yes we can", tak když se to pustí pozpátku, tak to zní jako thank you satan.. :D.. ale to už se více vzdaluju topicu o ufo... tak jen tak pro zajímavost.. :D
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    PSYION: na kolena? :)
    PSYION
    PSYION --- ---
    TLUSTEI: dostals me..! :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    HANEBNIK: ;) ...stane se.
    AD chemtrails>spis pujde o jednu z technik regulace populace.
    AD haarp>puvodne nastroj k vyhledavani nerostnejch lozisek zneuzivanej jako zbran.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam