• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    DRAGON: je někde nějaký video zaznamenávající ty zvuky ? jestli je v tomhle tak promiň... vydržel sem asi minutu těch keců a vypnul sem to a všude na youtube nacházim to samý jen s kacama z jinejch networků a pak kecama white-trashe co nemá co na práci... zatim to vypadá že z celýho Clintonvillu nemá jedinej posranej bača telefon s kamerou nebo diktafonem...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    moje teorie je ta, ze kolem ty treti rano chodi Homer z hospody, boucha se o lampy verejnyho osvetleni a dycky se ozve DO'H!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Zajimavy, co to tak muze bejt? :)

    Americkým městečkem otřásají podivné rány, i vědci jsou bezradní – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/koktejl/262686-americkym-mesteckem-otrasaji-podivne-rany-i-vedci-jsou-bezradni.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TLUSTEI: exactly :)
    PSYION
    PSYION --- ---
    TO je ÚLET ten triangloid!!

    jdete na stránku http://sdo.gsfc.nasa.gov/

    DATA -> AIA/HMI Browse Data ->

    Dates: 10.3.2012
    18.3.2012

    Telescope: AIA 193 Bronze

    zaskrtnete Movie

    a SUBMIT!!
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    HANEBNIK: jasny, je to oficialni, nic du udelat eshop s timhle motivem na trickach))
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    DSTEPZ: :) mmmm, novej trailer...jasna vec. Iron Sky a Prometheus stojej spolecne na prvnim miste letosniho "to do" listu.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    defunutely)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    HANEBNIK: ve skutečnosti jde ale o Travoltu:

    HANEBNIK
    HANEBNIK --- ---
    DSTEPZ: video super,ale poraďte pls.. tady http://sdo.gsfc.nasa.gov/data/ jsou jen snímky za posledních 48 hodin? starší záznamy tam nikde nemaj? nějak se také nemohu dohrabat k nečemu oficiálnějšímu..
    JIKE
    JIKE --- ---
    DRAGON: dobře ty
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Co se týká toho letáku, tak to samozřejmě není očité svědectví, ale vyobrazení, které nějaký kreslíř udělal pět let po tom, nikoliv jako očitý svědek, ale podle vyprávění "pamětníků", nebo podle toho, co se k němu o tom doneslo.

    Takže se není čemu divit, že se kus a obecné popisy svědků a vyprávění, které se za ta léta třeba i trochu poupravila, prostě přirozeně proměnila na prapodivné kruhy a tyče.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    DRAGON: aha, jsem s AA zacal az od S03 totiz, ok
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PSILOCYBER: jo, S01-E01, Ancient Aliens, povidaj tam o tom hodne.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JIKE: neco uz jsem tu taky daval o tomhle, to je ten Norimbersky letak (filtr) nejaka kolektivni vize takze asi ufo.. :) ale prej prave nejaka bitva udajne
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: teoreticky by se to dalo vysvětlit. Kulovité pocity či podvědomé halucinace hlavně ve spánku mají lidé ve vysoké horečce.
    takže malíř to kreslil se zápalem plic.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ldyž se na to podíváte, tak malíř si buď fakt něco špatnýho šlehnul, nebo wtf?

    JIKE
    JIKE --- ---
    spíš mě zajímá otázka, za jak dlouho se to proflákne
    JIKE
    JIKE --- ---
    PSILOCYBER: no jo vlastně, na to jsem koukal s otevřenu pusou. tak vimě prd jak to funguje a i kdyby, tak nevíme jak to využít z hlediska nedostupných technologií.
    Docela sranda, jak mohou být jiné civilizace daleko technologicky a i mentálně. I když si myslím, že tu kdysi nějaká válka , meziplanetární byla. A možná i o nás, nebo tuhle planetu. Podle starého písma to vypadá, jako kdyby se nás snažili už několikát, jako nevyhovující a naprosto nevychovatelný národ vyhladit. Ale někdo jim zatrhnul jejich plány.

    vony ty filmy George Lucase nemusej bejt zase tak daleko od pravdy jako.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam