• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    THE_BALROG: ono jde i o ty jiný obrazy,ale to je uplně zase jiný dokumenty. Rozhodně ty jeho vynálezy a toulky na 2 roky je dost.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    JIKE: ah bože, zase čarování se zrcadlem, takový levný triky :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TLUSTEI: JIKE: lol, steve perry by byl hrdy :DDD
    JIKE
    JIKE --- ---
    TLUSTEI: ještě link na to ideo na youtube

    Secrets of Prometheus Film Leaked - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=enzaao300M0&feature=player_embedded#!


    na film se těším
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Silver Screen Saucers: 'Prometheus': Ridley Scott, Alex Jones, and the Illuminati agenda
    http://silverscreensaucers.blogspot.mx/2012/04/prometheus-ridley-scott-alex-jones-and.html

    When asked by Empire if he personally believes Earth has been visited by extraterrestrials in its ancient past, Scott replies:

    “I think it’s entirely logical. The idea that we’ve been here three billion years and nothing happened until 75,000 years ago is absolute nonsense. If something happened here two billion years ago, if there was a civilization at least equal to ours, there would be nothing left after two billion years. It would be carbon. We talk about Atlantis and cities under water that have long gone, long submerged, but they’re in the relatively recent past. I’m talking about one-and-a-half-billion years ago – was this planet really empty? I don’t think so.”
    JIKE
    JIKE --- ---
    Lists of fictional extraterrestrials - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fictional_extraterrestrials
    JIKE
    JIKE --- ---
    MINERWA: tak Edison byl trochu hajzlik, to co dělal Teslovi je snad neodpustitelné.
    JIKE
    JIKE --- ---
    to jsou starý díly, to jsem viděl :D ale nepamatuju si to

    fakt ujetej díl:D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: tak samozřejmě amerika
    JIKE
    JIKE --- ---
    už na začátku mě nas-r-ali . největší vynálezci a nedají tam Teslu..
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: jj
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: všechno je online, pokud máš windows a vcl nebo bsplayer
    JIKE
    JIKE --- ---
    MINERWA: neviděl, a na novou se nedívám, je debilní. Stará? tam jsem se řezal smíchy. Ta nová, to dělaj asi jiný lidi, nebo koupupili jiný hulení nebo nevim. je to už online?

    Šíleně to jen zní :-) je fakt, že asi 1/2 mě hodně zaujala, 2/2 byla trochu už repete a mdlá . Ale záhadný věci on dělal rád.

    Věřim tomu že Da Vinci měl neskutečný talent, nadání, inteligenci, a prostě mozek pořádnýho kalibru. Ale měl něco společnýho s jinými Oracles... byl v jeskyni, kde zřejmě čuchal co neměl.
    A nebo měl taky zkušenost jako Enoch.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: to je fakt šílený, viděls tu novou futuramu? tam je da vinci taky, říkaj, že to je mimozemšťan a letěj na planetu vinci, a je tam ještě animatrónio, no podívej se
    JIKE
    JIKE --- ---
    ale rozhodně se na to podívejte, Da Vinci malby, prostě mazec
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    MAUGLII: český těžko
    JIKE
    JIKE --- ---
    MAUGLII: nevím, já je nikdy nehledal. :-/
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    JIKE: jsou k tomu titulky ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam