• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    JAXXE: Ten modrý oblak, co k tomu místu jde balistickou křivkou nahrává spíš té raketě.

    ABDULAH: No ano, pokud by to měla být číslo přeživší populace, tak bych se taky nedivil. Pěkných bloncek je určitě víc než 42. :-) Stejně, škoda, že to tak není, co bychom asi dělali, kdyby každou raketu, kterou bychom vystřelili přilítlo zlikvidovat UFO, to by bylo pro všechny armády a militantní politiky hodně frustrující.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    GULLSY: to muze udelat vadnej motor ... no uvidime casem ... kazdopadne bych se ani nedivil kdyby ufoni nicili rakety ... treba nechtej aby jejich pokus zkoncil cislem 42 :-D
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    JAMILLOS: Googloval jsem, vypadá to na poslední stupeň rakety ve vývrtce.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    GULLSY: Já myslel tu haluz ve vzduchu někde nad Norskem.
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    ABDULAH: Tipuju to, že si z něj nějaký kolega udělal prdel, do videa nechal rychle přianimovat ufo s paprskometem, a potom ho poslal do televize udělat ze sebe vola.
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    JAMILLOS: Stačí googlovat Chibolton message a najde ti to hromadu odkazů.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Co ta spirála? Zametený pod koberec, nebo něco novýho?
    Asi nic...
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    ABDULAH: Nevim, kámo.
    Chybí mi časopis Hrom. Tam bylo zřejmé, že si z tebe dělají prdel. Dneska je to oficiální vládní a mediální politika.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    GULLSY: To jiste bylo neco ruskyho a nebo maskujou ze jim dalsi explodovala ... zmetek
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    Amazing!! Ufo shoots down American Missile - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=xmh2NJxc3BQ

    ufo DISABLES US missile - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=3_8QFnrgccg
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    KUKIDE: Fakt docela trapný. Pořádný, barevný snímky... to by asi nebylo tak jednoduchý falšovat, retušovat či jinak vyrábět. :)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    takže zase rozmazanej snímek od Curiosity
    plná velikost:
    http://www.nasa.gov/images/content/674083main_PIA15691-full_full.jpg

    to tam ta NASA nemohla poslat vozítko s lepším foťákem? :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JAMILLOS: jo a videí je dost
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JAMILLOS:
    jo a našli to u nějaký americký základny. což mi přijde dost habaďůrdké
    DEJZNIJEL
    DEJZNIJEL --- ---
    ABDULAH: když si vzpomenu tak v minulosti jsme tu nějáký podivný blikající světýlka který lítaly po obloze všema možnejma směrama vídali docela často ale v tý době mi bylo kolem 15 let takže představivost pracovala na plný obrátky.z toho včerejšího zážitku jsem byl ale celkem urvanej.škoda že jsem to neměl jak natočit.když bych to zahlídl znova tak zkusim alespoň mobilem.kameru bohužel nemam.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    KUKIDE: neni to treba tim ze satelit rotuje kolem nejaky osy? Nezda se mi ze by s dnesnim pohonem i iontovym dokaze tech desitek kilometru vysoko jen tak odletet nekam ... vem si kolik paliva ma treba blby letadlo ... a pulsni motor atd by moh bejt videt pri letu treba modrym nebo nejakym takovy spektrem ...

    ale nevim znam toho moc malo, jen se mi to nezda ...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Mně se líbí tohle:

    Beware the bearers of false
    gifts & their broken promises
    Much pain but still time
    There is good out there
    We oppose deception
    Conduit closing

    Bylo to nějak spojený s crop circles, ale link z youtube je už nefunkční.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    jo taky sem si vsim.. :) treba to nak uzraje, ale prijde mi to (cely text) trochu jako prani otcem myslenky.
    "Several crop circles reported recently have indicated that something could happen on or around August 4th. Several messages from channelled sources also had indicated the possibility that something could unfold within a week or two."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam