• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    SVANC
    SVANC --- ---
    THE_BALROG: Díky za ten odkaz http://ancientaliensdebunked.com/references-and-transcripts
    Zatím jsem přečetl jen Intro a Puma Punku, ale důslednost argumentace a odkazů je naprosto přesvědčivá.
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    THE_BALROG: Jedna věc je obsah názoru, a druhá jeho forma.

    Co se týče obsahu mého názoru, tak ho extra pro tebe vyjádřím jednodušeji:

    V Dokumentu se vyskytuje velké množství demagogických pasáží a chyb v argumentaci, z toho důvodu jej pro argumentačních pravidel neznalé, a nezletilé, nedoporučuji vůbec sledovat.

    A dovysvětlím, že chyba v argumentaci je chybou pouze, je-li nevědomá, tady v tom dokumentu dochází k argumentačním zločinům, protože jde o argumentace vědomě a dost možná i úmyslně chybné, tj. falešné. - Z toho důvodu následovala, nebo spíš obsah mého názoru byl doprovázen tou nevybíravou subjektivní formou.
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    THE_BALROG: Sám píšeš
    THE_BALROG:, že si viděl zatím jen... Tak jak to můžeš soudit?

    Až si to poslechneš, tak najdeš ta místa, o kterých hovořím. V lepším případě. V horších budeš přikyvovat jako zhypnotizovanej vůl. Jak je ctěná radost... K uvažování tě nemůžu nutit.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    GULLSY: nechápu teda, co tady ale povídáš o falešných argumentech a nějaké demagogii. Můžeš si najít web, o kterém píší a je v popisu videa, kde máš transkripci scénáře a všude, kde to je třeba, je ozdrojováno. http://ancientaliensdebunked.com/references-and-transcripts

    Nemyslím si, že "to má být hlas skutečné vědy", ani oni to nikde nepíšou. Je to spíš hlas někoho, kdo věří, že je třeba ty fantazie v AA uvést trochu na pravou míru. O zamořenosti a demagogii jsou to z tvé strany už jen kecy, sorry že to tak musím říct. "Indoktrinace programovou vědeckou konformitou" je ale hustý označení :D To si musím zapamatovat a někde použít.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    KUKIDE: No já viděl zatím první kus o Puma Punku a přišlo mi to jako rozumný předvedení faktů a uvedení toho, co se tam nachází, do historických souvislostí. Takže fér.
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    KUKIDE: :-)) No, to je přirozená lidská zvrácenost, ve své slaboučké verzi, lehký masochismus. Nejspíš to plyne z ambivalentního vztahu sám k sobě. Tam je něco špatného a možná mi to ublíží, hurá tam!
    SVANC
    SVANC --- ---
    KUKIDE: Nedokoukal jsem to... Tohle mi připadá jako serióznější zdroj informací o operaci Highjump:
    Operation Highjump: The Great Antarctic Expedition
    http://www.south-pole.com/p0000152.htm
    Řekl bych, že s flotilou lodí se 4700 námořníky a podle všeho několika kamerami by těch důkazů o talířích mělo být nespočetně. Pokud by tam opravdu byly...
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    už to tu byo, ale tohle je jinak nastříhaný a jiný zaběry tam jsou... ale je to v ruštině s aj titulkama
    Third Reich - Operation UFO (Nazi Base In Antarctica) Complete Documentary - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MwUpPwyyvLw
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    GULLSY: no po tom tvém hodnocení mám větší chuť se na to podívat :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HESPELER: hooodně zajímavý jsem ve 2/4 dokumentu, a hooodně fakt hodně zajímavě pojaté...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    MAUGLII: za tenhle dokument bys mel dostat aspon 5 000 000 palcu :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    0:17 ... nákladní auto se posunulo o kousek...
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    GULLSY: diky za nazor.. [ja to jeste nevidel]
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    MINERWA: taky zadnej strih nevidim.. a pochybuju, ze pokud se s tim nekdo uz tak piplal a dal tohle dohromady (coz lze urcite pripustit), nechal by v tom zaznamu skolackou chybu jako viditelnej strihanec :) to bych se jako autor snazil co nejlip zahladit, protoze blbej strih je to prvni co bude kazdej hledat aby to mohl zacit zpochybnovat
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    HESPELER: Ještě teď mi z toho drnčí v hlavě a je šoufl.
    GULLSY
    GULLSY --- ---
    HESPELER: Tři hodiny poslouchat tenhle monotónní demagogický hlas, to je jen pro silné povahy. Proklikal jsem to a věnoval tomu asi tak půl hoďky. Viděl mnoho zajímavého, ovšem, bohužel - jelikož to má být hlas skutečné vědy - našel i mnoho neopodstatněného dogmatismu. Ta videa nenechávají u určitých záhad vůbec prostor pro názor protistrany a celé je to sestříhané a zrežirované jako totální delete, format a reload té jediné pravé vědecké pravdy. K poblití, fakt. Ti vědci ze sebe udělali ještě větší čůráky, než se o nich dosud myslelo, ať si o své domnělé "objektivitě" myslí, co chtějí.

    Prakticky vzato, jeden falešný argument na druhý. Oni kritizují logiku "Ancient Alien" a sami se s ní vůbec neserou a využívají argumentační iluzionistické triky k pokud možno úplnému vymazání jakýchkoliv pochybností o jejich verzi. Hnus.

    Ačkoliv to má určitou informační hodnotu, kvůli té koncentraci demagogie a falešných argumentů nedoporučuju vůbec sledovat. Je to toxické prostředí, z hlediska čistoty argumentace. S těmi nejprudčími možnými jedy. Pozor na to. Fakt na ceduli Varování - Zamořeno, nebo Kontaminováno, nebo Radioaktivita. Zajímalo by mě, kteří ze skutečných vědců by se za tento dokument postavili. Je to hnusná propaganda a indoktrinace programovou vědeckou konformitou, skrytá do pseudovědeckého, zdánlivě objektivního psychologického trojského koně.
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    Ancient Aliens Debunked (Full Movie) (fixed audio) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=32z6kaPWMYE&feature=player_embedded


    Ancient Aliens Debunked | A refutation of the history channel show Ancient Aliens
    http://ancientaliensdebunked.com/
    JIKE
    JIKE --- ---
    MINERWA: stačí když sen a to budeš hoodně pozorně dívat. a už bych to uzavřel :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: jak si to mám dát do nějakýho programu, když si to nestáhnu, bůh ví, kam to cpeš
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: jako abych si to stáhla jo?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MINERWA: tak jsem to nemyslel. nejlepší by bylo aby jsi si to dala do nějakýho programu a šla frame by frame, uvidíš že tam něco nehraje..
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: tak když to pauzuješ, je jasný, že ti to buffering přeskakuje
    JIKE
    JIKE --- ---
    MINERWA: mě jo, tak si to pouštěj tak dloho, dokud ti to přijde :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam