• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: Nikdo tě nenutí hrát nějakou plácanou. Ostatně celé to začalo tvou hlášku o filtru mysli v souvislosti s konkrétním videem, které s pravděpodobností hraničící s jistotou nezachycuje 10 km UFO nad povrchem Měsíce. Absolutní jistotu by dalo až další video natočené ve stejně době, ale bez onoho objektu. A pokud mi můj "filtr mysli" brání věřit jevům s tímhle stupněm pravděpodobnosti, tak jsem za něj jenom rád. Také se tomu říká kritické myšlení... :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    HESPELER: Tak si zkus vzpomenout na nas osobni rozhovor na Ipaku a dostanes po cem touzis.
    AD report - Asi dokazal, ale nejak se mi v tom clovece nechce babrat. Akorat pak clovek zabreda do beztak bezvyslednych diskuzi, kterymi se mi v teto chvili nechce ztacet cas. Staci mi, ze tady ted hraju na placanou se Svancem. :) A i toho mi uz stacilo.
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    VRBIK: greerian-suggestion-hypno tool, aneb autenticita a neindukovanost zazitku zarucena! :]
    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.cseti.ETContactTool&hl=cs

    TLUSTEI: neznam. zkousel nebo ne? mno a co ty ce5 protokoly [meditace]?
    dokazal bys po tech skoro 2 letech podat nejaky report z toho?
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Tvoje nastaveni spolehajici se vyhradne na statistickou pravdepodobnost ma samozrejme pravdu. ;) To, ze si toho nikdo dalsi nevsiml i to, ze na to nikdo dalsi neupozornil jsou jenom tvoje domneky. Ja rikam, ze skutecnost, ze se k tobe tahle informace nedostala z zadneho jineho, tebou uznavaneho zdroje, z toho necini nepravdu. Tot vse. Ja nevim, jestli je to pravda nebo ne.
    Osobne mi na tom nijak zvlast nezalezi, lec vez, ze realita muze byt mnohem barvitejsi nez jakou ti ji statistika dovoluje vnimat.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    HESPELER: greeruv autosugescni tool?
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: Ja rikam, ze mohl. Ty rikas, ze nemohl. Kdo ma pravdu? Nikdo. Je to jen otazka nastaveni k cemu se priklonime, spekulace.
    Je to otázka pravděpodobnosti. A pravděpodobnost, že by si toho nevšiml - a neupozornil na to - nikdo z tisíců (desetitisíců?) pozorovatelů, kteří denně fotí Měsíc, hraničí s nulou. Ale pokud má člověk správně nastavený filtr :), tak i nenulovou pravděpodobnost může chápat jako bernou minci. Ostatně o tom je celé tohle auditko...
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Ne, ze by na tom zalezelo...
    Treba te pozornosti neusel. Ale jenom proto, ze se o tom nezminuji jine tebou sledovane informacni zdroje existenci teto udalosti nepopira. To, ze by "nemohl ujit" je prave priklad tech filtru, nastaveni, o kterych mluvim. Ciste pro srandu kralikum: Ja rikam, ze mohl. Ty rikas, ze nemohl. Kdo ma pravdu? Nikdo. Je to jen otazka nastaveni k cemu se priklonime, spekulace. Holy fakt je ten, ze je tady video s necim nebeznym a neidentifikovanym. Tecka.
    Dle identifikacni tabulky US Air Force je to bahenni plyn. Treba maji pravdu prave oni. ;)
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: To je hodně všeobecná hláška. Budeme-li se ale bavit o tom konkrétním videu, tak 10 km objekt pohybující se nad Měsícem takovou dobu by nemohl ujít pozornosti ohromného množství pozorovatelů i fotografů. Nevidím nic, co by na téhle úvaze bylo produktem filtrů našich myslí.
    Fungování filtru mysli bych spíše viděl v tom, že někdo dokáže předchozí argument ignorovat popř. ho odbyde nějakým tím "třeba si toho prostě nikdo jiný nevšiml" :).
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Inu, tak uz to holt s nama lidma je - vidime jen to, co videt chceme, rsp. co nam nastaveni filtru nasich mysli dovoli. Ale tak je to na obou stranach barikady, da-li se to takhle obrazne rict. :)
    KUKIDE: Touche. :)
    HESPELER: ...tady se odkazujes na me, proto reaguji. Odpoved na svoji otazku uz taky znas, takze neni treba odpovidat.
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    TLUSTEI: nema vyznam bavit? ja polozil jednoduchou uzavrenou otazku, zda-li to jiz nekdo zkousel.. nechci se s tebou bavit, bud jsi to pouzival [ano], nebo ne [ne].. muc
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    TLUSTEI: takže UFO :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: Ten týpek, co psal průvodní komentář, je dobrej tatar :).
    Tak či tak je to buď fake nebo něco jiného, rozhodně ne obří objekt letící nad povrchem Měsíce...
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KUKIDE:
    April 29, 2007
    Unidentified Object tracke while adjusting the focus of the scope.
    Location: Busto Arsizio (asi), Italy 45,600’N, 8.852’E – Elevation 214 m
    Time: (tracking beginning) 10:52 PM (local time including daylight saving time)

    uz?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    SVANC: to já taky :D
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: To je mylna interpretace. 214 m nad morem je jeden z udaju vztahujici se k pozici teleskopu, pres ktery to sledoval. Je to tam v rohu toho videa uvedeny vcetne dalsich udaju. Nekdo si to holt prelozil po svym.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KUKIDE: Prece evidentni 'swamp gas'... ;)
    HESPELER: Promin, ale zkusenost mi rika, ze s tebou se o tom nema vyznam bavit.
    SVANC
    SVANC --- ---
    KUKIDE: Ta věc by musela mít cca 10 km v průměru. Když se podíváš, kolik lidí denně fotí Měsíc, tak o něčem takovém by musely být mraky potvrzujících záznamů. A hlášky typu "black round object as it flew over the surface of the moon at an elevation he measured to be 214 meters above the moons surface" snad ani nemá smysl komentovat. Fakt bych chtěl vědět, jak došel zrovna k tomuhle přesnému číslu :).
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    2 Living ETs Working with US Government
    http://vimeo.com/65430488
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    'Something passed underneath us, quite close': Airbus A320 has close encounter with UFO - Home News - UK - The Independent
    http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/something-passed-underneath-us-quite-close-airbus-a320-has-close-encounter-with-ufo-8601261.html
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    a uz jste nekdo zkousel kontaktovat emzaky pres ten greeruv et contact tool, co sellej na app storu?

    zajimalo by me, jak to FUNGUJE [vyjma tedy odecteni penez].. ;]
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    jinak pětidení fórum začalo:

    Citizen Hearing on Disclosure: April 29 - May 3, 2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HtE7GTxtLCc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam