• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Předpokládáš, že se vyvine sám tam, kde je možnost?
    Asi nechápeš termín Occamova břitva.

    Jinak tady... [ HYENA @ UFO ]
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Mě naopak nepřirozená připadá představa importu života odjinud. Occamova břitva...
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Já netvrdím, že je to celý přesně tak jak píšou, ale kdyby život vzniknul tady, byl by ten graf zlomenej dost nepřirozeně, nemyslíš? Nic víc, nic míň...
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Tak jako se lomí rychlost růstu plodu a Brož to považuje za přirozené, tak stejně přirozený mu připadá i zlom v rychlosti růstu genetické složitosti. Autoři dospěli k tomu, že údaje ukazují na zdvojnásobení genetické komplexity organismů za každých 376 milionů let, ale je dost divná představa, že na samém počátku by první organismy s jedním bázovým párem takhle dlouhou dobu potřebovaly na přechod na dvě báze. Mrkni do té diskuze, těch argumentů proti je tam víc a koneckonců i sami autoři přiznávají, že jejich tok myšlenek je zatím spíše myšlenkovým cvičením než seriózní teorií.
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Problém je v tom, že RNDr. extrapoluje směrem doprava, tady se extrapoluje doleva. Navíc, devítiměsíční kojenec těžko bude mít 1,2km, musel by růst čím dál rychleji a to je nesmysl už z podstaty. Extrapolace má smysl, jak je to vidět na těch kompech. Samozřejmě když se budeme snažit, najdeme spoustu věcí, na který to aplikovatelný není...

    Jakýsi zlom v rychlosti růstu vidí kde prosimtě?

    Jak jinak to pan RNDr. chce udělat?
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Celý tenhle článek nejlépe vystihl v komentáři doc. RNDr. Pavel Brož:
    Lidi milují extrapolace. Ať už co se týče politického vývoje, ekonomického vývoje, anebo třeba vývoje globální teploty. Extrapolovat lze samozřejmě úplně cokoliv. Tak třeba extrapolací růstu rychlosti lidského plodu během devíti měsíců jeho vývoje na dalších devět měsíců dojdeme k závěru, že devítiměsíční kojenec bude měřit na délku cca 1,2 kilometru. Když se tak dívám na ten graf vývoje počtu genů v genomu, tak mi tam přítomnost jakéhosi "zlomu rychlosti růstu" komplexnosti přijde naprosto stejně přirozená, jako je přítomnost "zlomu rychlosti růstu" lidského jedince.
    HYENA
    HYENA --- ---
    Nechápu, jak mi tohle mohlo proklouznout, je to sice z dubna, ale rozhodně hodně zajímavá informace.
    :: OSEL.CZ :: - Podle Moorova zákona život existoval miliardy let před vznikem Země
    http://www.osel.cz/index.php?clanek=6862
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Kdyz to takhle poupravis, tak to zni docela jinak. Se zbytkem souhlasim.
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: "Každý z autorů, kteří kdy stvořili nějaký fejk, má vlastní fantazii."
    A nemyslím si, že všechny záznamy jsou fejky. To ovšem neznamená, že to nutně musí být svědectví o přítomnosti emzáků.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Kazdy z autoru tech fejku? Kazdy? Znamena to, ze to jsou vsechno fejky? ... Stejne kratkozrakej extrem, akorat z opacnyho konce spektra.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ISCARIOT: Jediny logicky vysvetleni? Jediný? Nebude to spíš tím, že každý z autorů těch fejků má vlastní fantazii? :)
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    porad premyslim o tom, proc je takovych ruznych forem/druhu/barev/velikosti UFO a proc jsou nekdy jakoby nahodou videt. Jediny logicky vysvetleni, ktery me napada, ze pri "praci" musi vynalozit tolik ciste energie, ktera je vlastne ciste svetlo, ktere se neda skryt pred okem nebo kamerou... rad bych vedel i dalsi nazory :)

    a abych jen neremcal
    Best UFO Sightings Of October 2012, AFO - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=-4VRe62veK0
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Ufo - unikátní výstava - Nákupní centrum Královo Pole - Kalendář akcí | www.atlasceska.cz
    http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/ufo-unikatni-vystava-nakupni-centrum-kralovo-pole-49840/
    JIKE
    JIKE --- ---
    ISCARIOT: ano, to je přesně ono. jen význam toho je nám zatím neznámý, tedy veřejnosti.
    HYENA: viz ISCARIOT post níže . no plazmy, je to nějaký druh energie, smerových vln asi, vim já? :-/
    HYENA
    HYENA --- ---
    JIKE: Taky sem na straně mikrovln. Jaký plazmy?
    Jak se ten doc menuje?
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    JIKE: 00:30 Jeden z okamziku, ktere si budu navzdy pamatovat, nadhera http://www.youtube.com/watch?v=8aUpOWTzPP4
    JIKE
    JIKE --- ---
    ty kruhy podle mě dělá mikrovlna a nějaký druh plazmy možná, je to velmi rychlé. ta technologie je nám neznámá. viz ten dokument kde to natočili na tom poli. ty svítivé koule a kruhy byl do 5 sec hotový. ale otázka jaký v tom je smysl.

    ted konečně na prima ZOOM dávají ten History channel s Ufonama, co jsem se před mnoha lety díval. tak sledujte :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HYENA: právě s tou tužkou trošku ot, to, že jsou tři základní druhy snad víš i ty, takže se to většinou pozná, kdežto s ultrazvukem to bude jinak
    HYENA
    HYENA --- ---
    MINERWA: Zvuk o týhle intenzitě budeš ráda, že nebudeš slyšet, protože to vyvolá zemětřesení. Na jaký frekvenci se tam objeví třeba tohle: http://4.bp.blogspot.com/...AAAAAHk/Kh6GLhEhE_M/s1600/20121013+English+crop+circle+agriglyph+-+1.jpg

    Chápej... to, co je na těch obrázkách pravděpodobně nebude souviset s jejich výrobou... je to jakobys podle obrazu zjišťovala, jakou tužkou je nakreslenej. Unikne ti pak význam toho obrazu/vzkazu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HYENA: a co když byl, ale byl na frekvenci, kterou my neslyšíme, a hlavně, trval třebá milisekundu?
    HYENA
    HYENA --- ---
    MINERWA: Na tak to mě zajímá, prosím vysvětli mi to :) Aby zvuk ohnul stébla trávy na ploše několika arů byl by pravděpodobně z Anglie slyšet až sem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam