• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    SVANC: Velice dobrá otázka, nevím jak to dělají ani co tím vlastně získávají, ale pravděpodobně se to děje.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ALIQUPISO: Nejsmutnejsi odpoved jakou jsem kdy videl...
    SVANC
    SVANC --- ---
    ALIQUPISO: V čem má to parazitování emzáků na lidech spočívat?
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    VRBIK: Nevím, prostě ho takhle hodnotím.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ALIQUPISO: A kdo nastavil meritko podle ktereho Cloveka takhle hodnotis?

    KALIPH: Vis co je to evoluce? Kdo jsou to sedaci?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ALIQUPISO: Celý proces, jak jsou jednotlivé části závislé na druhých, jaká je rozmanitost mezi šedákama, a že lidstvo je stále ještě ve vývoji, nikoli hotový "produkt".
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    KALIPH: Jakou scenérii?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ALIQUPISO: Neodsuzuj, dokud neuvidíš tu scenérii celou.
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    Mám pocit, že je to stále omílání toho samého. Mně připadá, že člověk je dementní jako kráva. Čistě můj názor, jsme podobně hnusní, smradlaví tvorové. Na vlastní oči jsem viděla to parazitování člověka na krávě, takže si myslím, proč by nemohl nějaký druh ufonů parazitovat na nás. Je to smutné, jsem zklamaná životem na téhle planetě.
    SVANC
    SVANC --- ---
    Jakkoli nejsem nakloněn myšlence přítomnosti emzáků teď a tady na Zemi, za absolutně vyloučené se to označit nedá. Ale cestování do minulosti a její změny za účelem ovlivnění budoucnosti, to už je úplně jiná káva. Na rozdíl od např. cestování do jiných hvězdných systémů toto není podle všeho možné ani z pohledu teoretické fyziky, ani z hlediska selského rozumu.
    A že ti něco v současnosti nebo minulosti nepřipadá logické, to opravdu není argument. Nebyl by ani tehdy, kdyby měl člověk všechny informace, kterými disponovali všichni účastníci daných dějinných událostí. A už to je utopie, takže ta nelogičnost mnohdy vyplývá jen z toho, že člověk o něčem prostě jen málo ví.
    JIKE
    JIKE --- ---
    hmm, pokud by to opravdu byla lod z budoucnosti, kterou jsme vysllali z budoucnosti do současnosti, abychom mohli přizpůsobit minulost, abychom v budoucnu předešli vyhynutí, což je překvapivě řečeno v závěru. je celkem logické, proč se některé věci, a dost i nepravděpodobné nyní dějí, a to myslím zásadní věci v historii. aˇt už si vzpomenete na jakoukoliv podstatnou událost. Příkladně, kdyby Německo vyhrálo 2 světovou, jak by asi vypadala planeta země nyní?

    Odhalení Mimozemské spisy I 2 CZ:

    Odhalení Mimozemské spisy I 2 CZ
    http://www.youtube.com/watch?v=caDeiq9Nfw4
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdo by zmeškal ZOOM tak tady je 1-16 aktuálně díly o ufo.

    Odhalení Mimozemské spisy I 1 CZ:

    Odhalení Mimozemské spisy I 1 CZ
    http://www.youtube.com/watch?v=iaALIUiCr4s
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    KUKIDE: celkem o nicem clanek. zajimavej je ten odkaz na to co zverejnila NSA.. z tech reportu co jsem prolezl, tak to nakonec bylo oklasifikovany jako balony nebo letadlo bez spojeni..
    JIKE
    JIKE --- ---
    PSILOCYBER: tak tohle neposlouchám, kor lidi ve kterých hrká :-)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JIKE: co ja vim, chlapek ve kterym to hrkne a je naladenej, nejakej udajnej kontakter nebo jak se tomu rika, jinak viz youtube samozrejme
    JIKE
    JIKE --- ---
    PSILOCYBER: to je co ten bashar - nevím. Spíš mi to asi taky došlo v nějakým kontextu logiky věci :-) +(mýho mozku zahlcenýho)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    JIKE: si poslouchal ten basharuv channeling ne, je tam temer to samy totiz ;) nebo uz jses napojenej?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    Project Moondust - Kevin Randle
    http://www.nicap.org/moondust.htm
    JIKE
    JIKE --- ---
    CRKOS: Jsme pro ne rizikem. Ohrozenim. Verim tomu, kdyby nam dali technologii, tak prvni co udelame ze jim hodime ze strachu, nebo blǒbosti nekam atomovku. Nejsme jeste na vysin stupni vyvoje, aby doslo k spolupraci - kompletni. Vidi nas mozna tak, jako my vidime primituvnejsi formy zivota zde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam