• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: protoze ani nebylo vlastně co hledat. Tedy asi ne pro ne. Kdo ví co to vlastně počítalo. I kdyz píšou a dušenou se ze je vše ok
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Já jsem na tom podobně, kdysi mi to hromadu měsíců běželo na notebooku, ale teď to instalované nemám. Proč myslíš, že už není co hledat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: ja ho používal tak v roce 2000. Pak mi po nějakých letech přestal původní program fungovat.
    Podle mého uz není co hledat....

    Ten původní seti@home s téma grafama uz nefunguje? Nepamatuji si přesně, ale nezavreli ten projekt?
    SVANC
    SVANC --- ---
    Doufám, že místní ufologové podporují ufony nejenom turistikou, ale také participací na distribuovaných výpočtech SETI :)
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    VRBIK: Tak ufouny podpořim rád viď :D



    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    ALIQUPISO: naucis se v terenu :)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    VRBIK: no ja se do te oblasti chystam uz nakou dobu. Ufo pozorovani je jen dalsi plus...
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    ALIQUPISO: FRANCIMOR: JIKE: POWEROFSTYLE: takhle se vydelavaj penize na UFO.. how cant you see it? jak by rekl klasik
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    FRANCIMOR: no, já si před pár týdny koupila slovník, ale zatím umím asi jen 2 slova :D
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    POWEROFSTYLE:
    ALIQUPISO: taky se chystam pristi rok. Spanelsky uz mluvim..sice bidne, ale domluvim se
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    POWEROFSTYLE: já bych možná jela příští rok
    JIKE
    JIKE --- ---
    UFOTV® Presents - UFOs THE FOOTAGE ARCHIVES - Music by Ci2i (Music Remix)
    http://www.youtube.com/watch?v=lCpp2WZ89D4
    JIKE
    JIKE --- ---
    POWEROFSTYLE: natočit ! Nyxnout!
    POWEROFSTYLE
    POWEROFSTYLE --- ---
    JAXXE: Tam chci někdy vyrazit. Jeden z důvodů proč se učim španělsky. Jede eště někdo? :D
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    SVANC: tady ne.. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SVANC: o tom zadna
    SVANC
    SVANC --- ---
    PALEONTOLOG: Tak ono jde především o to, CO tam lítá :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SVANC: zase kdyby ti tam nic nelitalo, tak to pr dlouho neudrzis, pripadne ani ten ohlas nevznikne
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    JAXXE: a cos tam videl ty? Podel se. Lita to tam nebo ne? Jak dlouho jsi tam byl?
    SVANC
    SVANC --- ---
    VRBIK: Jestlipak starosta také dostal od emzáků anální sondu? :) Každopádně je to dobrý PR z hlediska turistiky.
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    JAXXE: jj, starostu prej uz 3x unesli na palubu :))) a je to tam videt furt no, dokonce existuje 1 (slovy JEDNO) video ze zasadni udalosti roku 2001, a na to jak to tam kazdej den lita tak jsou jenom 3 ruzny videa na netu... tahle zprava byla celkem oblibena asi 12 let zpatky,.. koukam ze se znovu recykluje, asi dochazej napady... jinak pana Poltikovice snad nebere nikdo vazne. To je dalsi Ancient Aliens style clovek..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam