• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: no jaká? je to reálná situace co se stala před cca 60+ lety
    BONCO: vzhledem k čemu?
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: dá se vzčíslit pravděpodobnost vzniku života?
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Jaká je pravděpodobnost, že jednou za čas se mezi miliardami lidí na celém světě stane něco hrozně nepravděpodobného? :D
    SVANC
    SVANC --- ---
    VYHULENY_UFO: Přesně tak - nezaměňovat "kino ve vlastní hlavě" s realitou :D.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BONCO: no tak nemuzes ale proboha nejakym halucinacim zpusobenych drogami davat nejakou vahu... ja si pod vlivem lsd popovidal s lecjakejma predmetama a dokonce jsem zazil slunce, jak mi zehna, ale ze bych z toho vyvozoval nejake zavery, krome tech, ze to bylo zabavne a absurdni, typu "videl jsem halucinaci, tak to musi bejt pravda a skutecnost" to urcite ne...
    JIKE
    JIKE --- ---
    jaká je pravděpodobnost že do 1 člověka uhodí 2x blesk a 1x kulový blesk v uzavřené mísnnosti plné lidí opět zrovna jen jeho?
    BONCO
    BONCO --- ---
    a něco k tématu, ať tu po mně není černá díra :)
    Šokující zpráva o Rendleshamském lese | Exopolitika CZ
    http://www.exopolitika.cz/sokujici-zprava-o-rendleshamskem-lese/3114
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: a propo jsem rozhodně neznevažoval tvrzení o meteoritu, jestli se ten Tvůj příklad týkal toho....
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: chápu. mě se asi před pěti lety dostala do ruky opravdu zajímavá knížka... i když to je ot, snad prominete...., nějakýho švýcarskýho mystika, někdy začátek 20. stol, a ten tam psal, že příliv a odliv je úplně prostě dýchání planety. a vzhledem k tomu, že si po zážitcích na jistých psychedelikatesách zcela jasně vybavuju Gaiu jako naprosto reálnou inteligenci, živou a naprosto mimo jakýkoli analyzovatelný chápání, tak holt možná mám občas sklony k úletům. zkus Lovelock Gaia, už končím... ´sem jak nějakej hippie emisar, Bože :)
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: slyšel, ale nevysvětlím. vyhledám si, díky :)
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: a ještě: já vůbec nemyslel, že by to odpálil. jen jsem si tak představoval, že třeba nevědomě pomohl dobít určitý sféry (nemyslim duchovní), aby se to ustálo. viz dnešní experimenty s HAARPem atd. ale fyzika mi nikdy moc nešla, snad teda někoho zbytečně nerozčiluju. jinak taky budu radši věřit v něco nekonkrátního. i když třeba na tom nebylo vůbec nic, co by stálo za pozornost.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BONCO: Takže k jedné absurdní teorii, která sama o sobě zjevně nemůže fungovat, přidáváš ještě další podobně absurdní úvahu...
    To mi připadá, jako kdyby vyhořel barák, ty jsi přišel s myšlenkou, že chytil od meteoritu, a na námitku, že to je extrémně nepravděpodobné, by jsi reagoval úvahou, že ho směrem k tomu baráku postrčili mimozemšťané :D.
    Pojem Occamova břitva už jsi někdy slyšel? :)
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: já ale netvrdil, že to bylo celý v jeho režii. já jsem jen ochoten připustit, že mohl být pojistka, nebo příslovečná potřebná poslední kapka, i když tenhle příměr dost pokulhává... agent inteligence ve službách Gai, Gaie, kýhovýra jak se to skloňuje. nic, nechme to koňovi :) chápu, pro mě jsou to taky dost děsivý představy, že by měl člověk svůj osud už teď do takový míry ve vlastních rokách. prosím nebrat jako dogma!!!!!! vážím si lidí, kteří mají znalosti a jako osoba občas náchylná k víře v bludy před empiriky smekám !
    SVANC
    SVANC --- ---
    Ještě bych doplnil, že se jedná o energii 130 000 000 gigawatů po dobu 1 sekundy, popř. budeme-li uvažovat delší působení (déle než minutu celý jev jistě netrval), pak více než 2 miliony gigawatů po dobu jedné minuty. A ještě bych podotkl, že se tu nebavíme o výkonech atomových elektráren (i tak bychom potřebovali např. cca milion (!) Temelínů), ale o bezdrátovém přenosu... :D
    Ale jak říkám, věřit může každý, čemu chce...
    SVANC
    SVANC --- ---
    LOL. Pokud chcete věřit tomu, že Nikola Tesla dokázal bezdrátově přenést energii 130 petajoule (takto jsou odhadovány účinky tunguzského meteoru, údaj odpovídá cca 30 megatunové bombě), a to již v roce 1908 (!), tak jak je libo. Já si zase klidně budu dál myslet, že něčemu takovému mohou věřit jen hlupáci... :D
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    BONCO: SVANC ví. Vždycky. ;)
    BONCO
    BONCO --- ---
    SVANC: nikdy nevíš...
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    3000 Mile Wide Disc Caught By ISS?
    http://www.youtube.com/watch?v=hEjQow3EIyg
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    jo a satelit hledající ufo kolem země můžete podpořit i vy :) aby nám ta NASA pořád nevypínala to vysílání :D
    CubeSat for Disclosure - Low-Earth Orbit Satellite | Indiegogo
    https://www.indiegogo.com/projects/cubesat-for-disclosure-low-earth-orbit-satellite#/story
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    A samo sebou konec vysilání...
    NASA Cuts Live ISS Video Feed As UFO Appears (Real Footage) | Collective-Evolution
    http://www.collective-evolution.com/...23/nasa-cuts-live-iss-video-feed-as-ufo-appears-real-footage/
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BIGEM: ještě jsem našel bulvár...
    NASA 'cut space station live feed' after 'bizarre donut UFO stalked ISS' | Science | News | Daily Express
    http://www.express.co.uk/...741/NASA-cut-space-station-live-feed-after-bizarre-donut-UFO-stalked-ISS
    JIKE
    JIKE --- ---
    WIKILEAKS UFO FOOTAGE THAT WAS BANNED FROM THE PUBLIC EYE!
    http://www.youtube.com/watch?v=4k6rFkAtzh0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam