• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    PALEONTOLOG: přece ti něřeknou že to udělala rasa ta a ta a že navštěvuje Zemi už značnou řádku let :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: je dobre, ze teze o praci civilizace deklarujou jako posledni moznost.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Hvězda, z níž se tají dech. Teorie o mimozemské megakonstrukci znovu ožívá – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...zda-z-niz-se-taji-dech-teorie-o-mimozemske-megakonstrukci-znovu-oziva.html

    Btw.. myslim, ze na tom nejsme jeste tak zle :)

    BYDK
    BYDK --- ---
    Hvězda, kterou mohla zkrotit jiná civilizace, se chová ještě podivněji, hlásí Keplerův teleskop |
    http://zahranicni.ihned.cz/...rotit-jina-civilizace-se-chova-jeste-podivneji-hlasi-kepleruv-teleskop
    LUKK
    LUKK --- ---
    LUKK: BTW narazka na ufo...ci spise mezidimenzionalni bytosti tam je....
    LUKK
    LUKK --- ---
    Bases at Woodborough - Harald Kautz Vella (Black Goo)
    https://www.youtube.com/watch?v=j88BcgzzcTc
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: moc dobre ti nerozumim:O .......tobe by se mohl libit tenhle polocvok:)
    BYDK
    BYDK --- ---
    LUKK: Osobne souhlasim s mnohym, co kdy rekl. Ale pak se stane to, ze to cloveka tak pohlti, ze nabizi i veci o kterych si neni tak jisty tim co rika. Je to pak tak trochu show. A on show ma rad.

    KALIPH: Zijeme na planete, kde si kazdy muze rikat a myslet co chce. Je to prostor svobodne vule. To se ti jen tak nekde nestane, myslet si, ze vesmiru neni rozvinuty zivot ci jsme jeho stredem. :)

    A tak pokud chces zachovat svobodnou vuli, nech ji i tomu, jenz vidi veci omezene. Dost mozna pak pochopis, ze jeste neni pripraven. UFP
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    AVATAR: veri & ma z toho bussiness. kopa shitu, sem tam perla, to je na tom to nejhorsi..
    LUKK
    LUKK --- ---
    nějaký tip na solidní video co jsem neviděl?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LUKK: neveri, ma z toho byznis.
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: Icke mne nepřekvapil..... tvl ten člověk si jede svoje pecky a asi jim i sám věří...... tohle tipuji na kultivovaný průjmoslov :) demagogie!
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Prostě nám myšlenka, že by byl vesmír skrz naskrz posetý životem přijde tak bezprecedentně cizí, že nám teorie o blábolení přijde realističtější.
    LUKK
    LUKK --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: jestli spis lidi neblaboli jeden pres druhyho, podld toho co je zrovna napadne pri srani..
    BYDK
    BYDK --- ---
    Co je mi take divne je to, ze vetsina mimozemskych ras pochazi z mist, ktera jsou pro nas viditelne pouhym okem. ( podle dokumentu jich nekdo napr. napocital 82 ) Pritom to co vidime je jen nepatrny zlomek nasi galaxie. Myslim, ze tito lide maji nedostatecne informace a mnohdy jde spise jen o smer +- odkud pochazeji, ale ne o primo danou oblast.
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: jj....v tom se shodnem...kriticke mysleni pod palbou sracek:)
    BYDK
    BYDK --- ---
    LUKK: Sorry. Satun, ne Jupiter. :)

    David Icke - Saturn Isn't What You Think It Is Either
    https://www.youtube.com/watch?v=EKS2e3-z2js


    Btw... to co ted vychazi. Jakove ty Mufony a posledni video Knowledge of the Forever. To jsou hrozne veci. Hodne casto se mi ted zda, ze lide vidi veci v necem v cem je uchovana uplne jina informace. Ty associace zacinaji byt pekne neprehledne a osemetne. Nekdo by v tom mel udelat poradek :)
    I u Toho Davida jsem si vsimnul ruznych podivnych associaci. Bohuzel kazdy se snazi najit dukaz a dukaz a dukaz, tak tam sazi vse co by vubec mohlo uspet. Ale myslim, ze je to blamaz.
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: Icke je pupkaty cvok jehoz teorie osciluji mezi pobaveni hodnou stand-up show po opravdu zajimave uhly pohledu....nahod link o tom jupiteru.....
    BYDK
    BYDK --- ---
    LUKK: Vysilani informaci. Tady jsi mi pripomnel Davida Ickeho. Jupiter s tim hexagonem na severnim polu je pry obrazec, ktery vznika pri urcitem zvuku, vibraci. Pry se tato vybrace prenasi na nasi planetu a mesic slouzi mezi tim jako zesilovac. Takhle se pry na nas dopousteji zlocinu, jelikoz jsme neustale bombardovani necim po cem zrovna netouzime. On to ma hodne propracovane. Kazdopadne matrix mame ve sve hlave kazdy. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam