• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    BYDK
    BYDK --- ---
    Od roku 1992/93 se zmenil postoj CR vuci pozorovani UFO. Do te doby vse bylo verejne a nebylo nikym kontrolovano.. Vychazelo i nekolik zajimavych knizek. Posleze po napojovani informacnich systemu s Nato se zmenil postoj letectva CR a projekt zare a podobni se stali poskytovateli infromaci temto tajnym sluzbam. Verejne vsak vystupuji jako pratele. Veskere pozorovani vsak skatuluji jako obycejne pozorovani lampionu ci jinych prirodnich ukazu....

    K_A_R_K_U_L_K_A: O Mufonu nic nevim, ale staci se na to blizeji podivat.... co o Mufonu vis?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: v jakym smyslu, co si o ty organizaci myslim? je mi celkem volna dalo by se rict. pokud vim, sbiraj hlaseni o pozorovnanich atd. coz vidim jako ze je tak nejak v poradku. mozna toho delaj vic, vsechno o nich zdaleka nevim. kam smerujes?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    PSILOCYBER: noo to baví/nebaví bych s dovolením teď upozadila. spíš bych se tedy zeptala, co si myslíš o organizaci MUFON, popř. tvůrcích seriálu?
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nj jasny, nekdy jsem to zahlid, ale osobne mi tenhle typ dokumentu prijde uz dost dokola. mas na mysli nejakej zajimavejsi konkretni dil treba ze te jako zaujal? me osobne asi vic bavi styl Ancient Aliens v tom, ze je to usazeny do souvislosti s Egyptem a starovekejma kulturama vubec.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    PSILOCYBER: no na bZOOMu přece :D už nějakej ten pátek
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: kde to bezi? :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    aha :DD jsem netušila, že se na nyxu "fandové" UFO nenacházej
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    kouká tu někdo na seriál Hangár 1: Akta UFO?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kdo nevidel


    ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ SPISY I 1⁄2 DOKUMENT CZ
    http://www.youtube.com/watch?v=4TVEzA9_t7Y
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUKIDE: proto taky "ufo believers" :)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    JIKE: to víš ty souřadnice se potulují po netu tak mě to pobavilo :) co všechno je ufo dokonce lidem přijde i zvlášttní ta venuše co visí večer nad obzorem a vyvozují na tom posun osy země a nebo příchod planety X :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KUKIDE: z těchto map jsou ufo mazána. nicméně toto je jezero, koukám že pekně tam je málo, nebo bylo ledu.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    :) ufo na Antarktidě :)
    Coordinates: 66°16'23.73"S 100°59'3.25"E
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CIA Releases 13 Million Pages Of Declassified Documents: Include Psychic Experiments, UFO Research | Zero Hedge
    http://www.zerohedge.com/...-13-million-pages-declassified-documents-include-psychic-experiments-ufo
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PSILOCYBER:
    Newly released UFO footage released by the Chile government Full Video
    https://www.youtube.com/watch?v=hqyNfnSPRuA
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Chilean Government Releases An Unexplainable "UFO Sighting" Video | IFLScience
    http://www.iflscience.com/...nology/chilean-government-releases-an-unexplainable-ufo-sighting-video/
    VEJTEK
    VEJTEK --- ---
    paráda, takže je to reálné...to jsem chtěl slyšet, doufám, že tu taková loď přistane co nejdříve :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: a to se mi na tom moc líbí
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Z hlediska fyzikálních zákonů moc ne :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: paráda :-)
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Megaplaneta? Ta věc je cca čtyřmilionkrát delší, než kolik je průměr Jupitera a cca čtyřtisíckrát delší, než kolik je vzdálenost Země od Slunce :).
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: krásná představa :-) to je normální megaplaneta, jako ve StarWars, prostě libovka, chci se tam podívat, aspon na týden
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam