• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    KYARA
    KYARA --- ---
    BYDK: no už jenom to jejich logo potesprdel...!
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BYDK: no před lety jsme tam něco reportoval, a celkem komunikovali a odpověděli a vyhodnotily, já byl spokojenej tehdy...
    KYARA
    KYARA --- ---
    BYDK: to jsou zas naky new age ne?
    BYDK
    BYDK --- ---
    KUKIDE: No rozhodne ti nedaji relevatni informace, pokud jim neposles opravdu lampion.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BYDK: a to nějak vadí?
    BYDK
    BYDK --- ---
    KUKIDE: Jen ne projekt zare!!! Na tom je embargo na informace a cela databaze je zpristupnena vojenskym-leteckym utvarum. v 92. se propojovali databaze s NATO a tahle organizace je na ne neprimo navazana.

    PROJEKT ZARE IGNOROVAT!
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    TOMINO_I: Mozna je to jenom nejakej odlesk blizkeho predmetu kolem kamery, ktery hazi "prasatka" do objektivu.
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    ZUULLUU: Mno neco v tom smyslu, ale pohybuje se tam nejak chaoticky a pripadalo mi ze to prechazi z male tecky na vlakno a to se pak pohybuje ruzne.
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: omyl, chtela jsem zaostrit
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    KYARA: Ja ceho si zatim vsiml,je ze od 16sek do 26sek. se neco pohybuje ne te modre obloze, jake je levej horni roh. Ale tak zvlastni je to. Spis mi to pripadlo, jak kdyby byl zrychlenej zaznam a vytvarely se nejaky vlakna mraku a ten hned mizel.
    Nebo jak kdyby nekdo svitil laserovym ukazovatkem na oblohu,ale nemelo to obvyklou barvu zelenou / cervenou apod., ale bilou.
    Jinak ptaci mi divny nepripadajou, normalni lety ve vzduchu.
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: no jak říkám..., nicméně spis bych si přála aby tam nic nebylo... žádný hodný ufounata spasitele či zvedavci se, co tak vím, tady neprohanej
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: soustřed se spis na okraje mraku, tmavší části a pak na ty ptáky, před mrakama, za mrakama, dost nepřirozeny manevry a trasy na ptáky (některý jsou samozřejmě ptáci...), pak taky bílý podezřele dokonalý kuličky
    plus připomínám, ze ten mrak se nehnul víc než 4h a byl opravdu jedinej v rádiu asi 100km a za celej měsíc
    to co já tam vidím je o drobnejsi než dimenze, ve kterých hledas ty... nicméně určitě tady nechci přesvědčovat ze to, co já tam vidím tam je, klidně možný ze to tam není, ze je tam obojí, ze to tam vidím jenom já anebo milion dalších možnosti, třeba, ze tu vůbec nejsme my
    KYARA
    KYARA --- ---
    KYARA: pro hezčí zážitek doporucuju zvýšit kvalitu, vypnout zvuk, snížit rychlost a přiblížit plus pak jakýkoliv edity
    kdo chce ať mi pošle mail....z toho odkazu to asi nepůjde stáhnout
    mam toho víc z tohoto týdne ....dávám to na ulozto, tak až se to uploaduje, tak pošlu
    KYARA
    KYARA --- ---
    AVATAR: ještě bych to prohlidla...jestli fakt vůbec nic nenajdes, tak ti to prozradím no...
    KYARA
    KYARA --- ---
    https://drive.google.com/open?id=1MsDdcqPyBxINbwS2lB_T6XdtTQwoSzkO

    jedno z těch všech videí jsem hodila na drive, je netknuty, jen zkomprimovany, tak jedine tak zatím.... jdu to nahazet na rajče nebo tak něco a pošlu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    KYARA: super klidně to hoď sem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KYARA: ja vidim jen mrak. minul jsem neco?
    KYARA
    KYARA --- ---
    vcera nad jednou vesnici v horach v andaluzii... jsou to printscreeny z videí... ten druhy ma prevrácený barvy a saturace... fakt divnej mrak, navíc celý odpoledne na jednom míste... ty ctverecky jsou detektor pohybu... kdo chce do posty muzu poslat vse co jsem natocila, nafotila... bylo to videt i pouhym okem...no, at si kazdej udelá vlastní záver...



    CAR2N
    CAR2N --- ---
    Petr Tomek - Lunární konspirace (Pátečníci 1.6.2018)
    https://www.youtube.com/watch?v=0Y0ZK38eLOc
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    KUKIDE: tam to i vyhodnocujou o co šlo... když dodáš nějaké podrobnější info...
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    ZUULLUU: klidně to můžeš nahlásit i sem :)
    Projekt Záře | Evidence a výzkum fenoménu UFO a dalších nevysvětlených jevů v ČR
    http://www.projektzare.cz
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZUULLUU: ahoj, zkus omrknout tady, pripadne by to tam nekde melo jit i nahlasit jako pozorovani. http://www.kpufo.cz/adresy/pob_vys.htm
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    BYDK: vypadá to na UFO. Ale pochybuju že to byli mimozestani
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam