• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    KYARA
    KYARA --- ---
    BRENMCGUIRE: se nemáš za co omlouvat...
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    KYARA: Já se omlouvám, ale je to uplně normální běžný mrak, nepamatuji se jak se mu říká. Cumulus?
    Je tam i rušení od kamery, vypadá to že je to natáčené přes sklo okna, je to tam i slyšet pohyb někoho.
    Navíc je to v horách kde se tyhle mraky tvoří. Navíc teď panují šílené vedra a vzduch se moc nehýbe - respektive v té výšce mraků se to hýbe normálně. Takže klidně tahle oblačnost může jakoby vypadat a setrvat na místě i pár hodin.
    Ti ptáci dle letu hádám že jsou to nenaložené vlaštovky a loví hmyz. A tyhle krkolomné manévry jsou u nich běžné.



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Neuneses.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: jedina relevantni poloha je anti-system, subjekt zajmu uz je vedlejsi, nepodststnej. Cui bono? Mozna to neunese.
    KYARA
    KYARA --- ---
    PALEONTOLOG: vůbec ne....teda, možná když to neuneses :DD voliči spd jsou biologicky obaly, ani ne humans....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: neveri nicemu, tzn ani sama sobe. Samo ze sibe veri, takze keca. Kdyz keca v tomhle, keca v mnohem dalsim.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: to je ale dobra vstupenka do sveta ezoteriku, konspirativcu, ufo hunteru, a volicu spd taky.
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: další new age.......
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KYARA
    KYARA --- ---
    KYARA
    KYARA --- ---
    KALIPH: vím kdo jsem a zjistit to nebylo jen tak, pak už to jde samo, vyměníš mysl za vědomi...
    tady v matrixu neverim absolutně ničemu
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Tak třeba wiki píší normální lidé, teda jako ty nebo já. :) Pak je otázka, jak je taková informace nalezená někým ještě méně informovaným, použitelná.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    A srry, že jsem vám tak vpadl do debaty. :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KYARA: Oki. A je něco na tomto světě, čemu věříš, potažmo víš? Nebo to k životu nepotřebuješ? Já k životu potřebuju spoustu nepraktických informací, které v hlavě nemám, třeba kolikrát Neptun oběhne slunce nebo jak se vyvíjí situace ohledně sopky na Hawaii.
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: je potřeba tomu apriori nevěřit :D většinou pochybujeme minimálně a něčím se to zaplacneme....a je to cely hrozne dobře vymyšlený, taky to nevymensleli žádný blbci a odvirovat se je sakra těžký...snad to stíhame:D:D
    KYARA
    KYARA --- ---
    a informace hledáme na googlu..........
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: to máme z toho, ze všechno zakládame na rozumu a vedomostech, který máme od těch stejných, co dominují veškerý informace, celej ten matrix...a vůbec o tom nepochybujem, ani o nich většinou nevíme a ještě jim pomáháme
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Představ si, jak je na tom člověk, kterého unesou do ufa šedí mužíčci, ale nedovolej mu nic natočit, ani vyfotit.. a bez ohledu na jeho zkušenost se tato informace utopí v bažině nevěrohodného internetu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KUKIDE: jsou od systemu a s fotkama od amateru si muzou tapetovat hajzl a tam se jak znamo chodi vysrat.
    KYARA: jako avatar, vubec netusim kde je problem
    KYARA
    KYARA --- ---
    BYDK: mam ruznejch videí víc....vzhledem k tomu co všechno už jsem viděla, slyšela a četla, tak fakt zadnymu spolku, vedci ani instituci v celým tomhle matrixu neverim... :D ty typologie a struktury se dost opakujou, navíc španělsko je místo, kde jsou hodně k vidění...každopádně jestli to tam někdo chcete poslat je to vaše
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam