• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: sorry, je to pro mne osobne prijatelnejsi vysvetleni, nez mimozemstani. Neber si to osobne, kazdej muzeme mit svuj svetonazor, ne? :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Ad vědeckej pohled na věc: perfektní mindfuck předvedl id Avatar, kterému jsem po dlouhém přemlouvání popsal dopodrobna stroj, kterej sem viděl.. popisoval jsem směr rotace a podobný věci a on mou kauzu (hlavně zbytečnou námahu) uzavřel se slovy, že "jsi pravděpodobně viděl hejno ptáků." :)

    Ono je to vtipný, tragický a úplně zbytečný ať z té či oné strany.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: Proč by měl někoho popichovat zájem o ezo u nevzdělaných lidí?? :o To je jako chodit po ulici a rozdurděně upozorňovat týpka vedle, že má beďar na xichtě. Tyvoe, noaco??
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: proc by mel bejt clovek se zajmem o ezo nevzdelanej? To neni nutnost. Jen se to stava docela casto.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: A teď jaká donebevolající hloupost je si myslet, že Zuuluu reprezentuje esoterický pohled na svět. :D /

    To je přesně důsledek té eurocentrické demence a koloniálního myšlení, které dělí lidi na lidi a na méně lidi.
    SVANC
    SVANC --- ---
    AVATAR: Pokud vím o něčem hovno, nebudu se pouštět do debaty na dané téma, natož abych těm, kteří mu rozumí zjevně lépe, vykládal, že jejich argumenty mě neovlivní.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: vždyť si nabíhá na vidle opakovaně, dobrovolně, ale tak já ty vidle podržím, se ví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    mlcici vetsina, co ceka, az to prejde... jako tolikrat predtim :)

    jste teda dost sprosty. Ze nekdo dobrovolne prizna neznalost neceho neznamena, ze je z nej treba hned udelat ignoranta. Vsadim se, ze je par temat, o kterych taky vite hovno, tak u nedelejte ramena.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: proto ukazuju ostatním, na čem jsou názory tvoje a podobných postavený. stále je tady mlčící většina.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    "Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj." Jacques Prévert
    SVANC
    SVANC --- ---
    Jestli je něco definicí ignorance, tak je to tenhle post: ZUULLUU
    A ještě si v tom rochňáš :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: clovek bez nazou si udela jasno. O to mi jde. Na tebe hazu parek :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: mas nazor? Prezentujes ho? Tak jdes s kuzi na trh. Se nedi kdyz ten papirovej domecek nekdo roztrha.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Podívej se na kontext, ve kterém jsi tu úvahu o Hawkingovi poslala.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Fakt srovnání s Hawkingem? :D :D :D
    Každá jeho zveřejněná myšlenka měla oporu ve výpočtech. O co se opírají ty vaše žvásty, které jsem zmínil?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: mě to připadá spíš jako neschopnost udržet v hlavě nějakej celistvej a podrobnej na sebe navazující model světa.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Tím předváděním jsem měl na mysli posty, jako jsou třeba tyhle ZUULLUU / KYARA / ZUULLUU.
    To jsou fakt totální žvásty, jejichž společnou vlastností je nemožnost jakékoli verifikace. Asi i proto vám to vždycky tak vydrží, protože se to dá rozebírat do nekonečna...
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Myslíš, že bys dokázala uvést nějaké příklady z historie, kde ten způsob uvažování, který tady ještě s pár dalšími ID předvádíš, vedl k nějakým významným objevům?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: jak říkám, jen vůl si myslí, že jeho omezenej názor má váhu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    a nepiš mi zulu do pošty, ztrapňuj se veřejně, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam