• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    KYARA
    KYARA --- ---
    BYDK: alien species actives in earth evolution od a do z
    A-Z of Alien Species active in Earths Evolution
    https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_19a.htm
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    SCHWEPZ: Ty sis nikdy nepřál mít imaginárního kamaráda, co ti srozumitelně vysvětlí svět?
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    ZUULLUU: "Pokud já si myslím něco diametrálně odlišného tak to vlastně nic neznamená?"
    Přesně tak, myslíš si to správně.
    "ale ta věta kterou jsem poslala mi zní fakt jinak než je asi zamýšlena"
    výborný postřeh.Ta věta kterou jsi ty poslala tobě zní jinak. To je skutečně zajímavý. Nechceš to rozvést?

    BYDK: "Globalne verime, ze nic jineho neexistuje"
    ...jak jsi na to přišel, to je tvůj "názor"? nespočetné kultury, kmeny, společenství, instituce, organizace, sekty, hnutí atp., tě přeci usvědčují v opaku.

    "kde se znovu inkarnujes vzhledem k tomu, ze nic jineho pro tebe neexistuje"
    takže když nějakej Lojza z vesnice věří že "vesmír je pustý a nic není" tak se MUSÍ inkarnovat zde, protože "neuvěřil v další světy", je to nějaký univerzální vesmírný zákon?
    takto je stavěna ta tvá deduktivní "logika"? to si myslíš, toto je "tvůj názor"

    BYDK: a to je nějaká fotka z videohry, ta je jí podoba? nebo star treck?
    a ty věříš že ta plazí bytost existuje a dává takový rozhovory?
    SVANC
    SVANC --- ---
    Jinak kdyby někoho obtěžovala čísla a fakta, tak už jistě víte, co je potřeba udělat... :D
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: "Potvrzuji, že následující text je absolutní pravda a není to žádná fikce." - to zní přesvědčivě... :D
    Nemohu se ovšem ubránit lítosti nad promarněnou příležitostí prokázat existenci mimozemské civilizace přímo tady na Zemi - vždyť ten člověk s tou bytostí byl v přímém kontaktu :D.
    Tohle je také dobré:
    "Náš způsob měření (pozn. "času") je závislý na periodicky se opakujících cyklech zemského magnetického pole a podle toho (řečeno vašimi čísly), jsem dnes 57.653 cyklů stará. Svojí dospělosti a svého uvědomění jsem dosáhla před 16.337 cykly (je to pro nás velmi důležité datum.) Podle vaší lidské časové škály, jsem asi 28 let stará."
    Nějak mi ta trojčlenka vzhledem k reálně době cyklu přepólování magnetického pole Země nevychází :D.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Magnetick%C3%A9_pole_Zem%C4%9B
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    BYDK: to je kvalitní materiál!
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    BYDK: kdo to je bytost Lacerta, kde žije a co píše na internety?
    BYDK
    BYDK --- ---
    ZUULLUU: O necem takovem jako o vezeni pojednava bytost Lacerta, mam pocit. Cteni toho dokumentu bylo docela drsnym, ale primelo me to se divat trochu jinac a uvedomil jsem si par veci. Kazdopadne mnozi z nas se uveznuji sami ve svych myslenkovych pochodech, takze otazkou je, neveznime se sami? Globalne verime, ze nic jineho neexistuje, jen my lide, zeme, tady je to nejdulezitejsi, vesmir je v podstate pusty a kdyz se to tak vezme, kde se znovu inkarnujes vzhledem k tomu, ze nic jineho pro tebe neexistuje? Jsme uvezneni jiz ted!
    JIKE
    JIKE --- ---
    BYDK
    BYDK --- ---
    HALCYON: Rekl bych, ze tam jeste ledacos chybi. :D
    LUKK
    LUKK --- ---
    HALCYON: looks like fucking him anyway...
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    LUKK: Tier 1

    JIKE
    JIKE --- ---
    LUKK: Hele na každém šprochu pravdy trochu.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    What Was Just Recorded Above Mexico
    https://www.youtube.com/watch?v=79INFqrpxOw
    LUKK
    LUKK --- ---
    JIKE: no jasně.. Ale greer je sedmilhář ne?
    JIKE
    JIKE --- ---
    jak dlouho k nám letí světlo z hvězd co jsou nejdále? v přepočtu na roky pozemské? 13,7 miliard let? myslím že to je dostatek času, aby se i na těch vzdálenějších vyvinul život mnohem více než si umíme ředstavit. o to horší je, že si neuvědomujeme, že oni mohli mít mnohem "vyspělejší" evoluci - tedy mohli se vyvíjet lépe - lepší mozek atp. třeba neválčili, jako my tisíce let.. ale šli kupředu... vemte si, za posledních 60 let posun kupředu. a co teprve kdyby to šlo takto úžasně tisíc let.. asi stačí takto málo se dostat dost na vysokou úroveň.. třeba jim taky nic jiného nezbylo...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LUKK: Ze kdyz tomu nedam plus tak dostanu ban
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    LUKK: ja s tebou souhlasim. Dokonce jsem tu uz tenhle nazor nekolikrat prezentoval :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam