• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SELATKO
    SELATKO --- ---
    SVANC: Ano, tohle.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SVANC: ja nevim, co na tuhle duveryhodnou a overitelnou vec rici... snad jen OLOL
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: Jj o tom se vi. Bylo asi jedno z prvnich videi. Bohuzel se zda, ze se moc dalsich zdokumentovanych kontaktu neuskutecnilo. Vlastne nevim o zadnem dalsim. Pamatuji si i na apku, skrze kterou se lide mohli dorozumivat a sdilet. Apku jsem teda nezakoupil, takze netusim.
    SELATKO
    SELATKO --- ---
    Ahoj, zabývá se dneska ještě někdo v ČR a přilehlém okolí praktickým kontaktem, např. pomocí CSETI protokolu?
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    "A signal of high-energy extraterrestrial neutrinos from unknown source(s) was recently discovered by the IceCube experiment."
    Phys. Rev. D 98, 023004 (2018) - Multimessenger gamma-ray counterpart of the IceCube neutrino signal
    https://journals.aps.org/prd/abstract/10.1103/PhysRevD.98.023004

    Neutrinos can pass through ordinary matter where other parties cannot.

    Take solar neutrinos for example. They come from the depths of a Star and offer us unprecedented info about thermonuclear reactions that occur the Solar core.

    High-Energy Neutrinos, on the other hand, come from an unknown source produced by still unknown extraterrestrial objects. This information is not available by any other methods of observation.

    Scientists from the National Research Nuclear University MEPhI, as well as colleagues from the Paris Diderot University (France), the Norwegian University of Science and Technology (Norway), the University of Geneva (Switzerland) have come across a new component in the gamma-ray flux as they peered into data obtained by the Fermi gamma telescope at high energies (above 300 GeV).

    “At energies above 300 GeV, signals from sources outside our Galaxy will be severely suppressed by gamma-ray absorption in intergalactic space. At the same time, gamma radiation is practically not absorbed within the Galaxy. Thus, a source of the new component should be in our Galaxy”, explained Professor Dmitry Semikoz from MEPhI, and one of the authors of the new study.
    LUKK
    LUKK --- ---
    a jeste jedno mne na tom filmu bavilo...ale to jsem zjistil az po jeho shlednuti...hlas mickeyho rourka :)
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: tohle mi tak nejak sedi...:) k me povaze...mozna nepotrebuji vysvetleni uplne na vsechno...i uzas nad tajemnem je vlastne takova odpoved
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: s tim mam moznavimproc lehky problem, neverim tomu ze vse co rika je pravda ...myslim ze jeho story i on sam je konstrukt...proto podle meho jeste zije.
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: ocividne nektere prime otazky boba rozhazuji...napada mne:
    -proc jeste zije?
    -videl neco,cemu ocividne veri - ale vime jak funguje pamet ( doplni si co chybi,tim jednodussim a predejde logicky konfliktum)

    BYDK
    BYDK --- ---
    ZUULLUU: Do urcite doby urcite. :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    LUKK: Nedavno jsem slysel jednu peknou vetu. Kdybychom vedeli vse, tak by se z toho vytratilo takove to kouzlo zivota. Nekdy je lepsi byt okouzlen, nez byt chytrakem. :)
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: palec hore za reakci...ja osobne z toho vnimam jakousi explozi otazek....podobne jak bob popisuje na zacatku(i kdyz v jinem kontextu)... dokonce si jaksi znovu uvedomuju jednu z vetvi myslenek ke ktere se vracim casteji a na ktere stale pracuji (tu a tam)...je to myslenkova konstrukce vysvetlujici vse....a to: cloveku je prirozene vlastni pritomnost zahadneho a nevysvetlitelneho...a urcite veci se nevysvetli nikdy...jen se vetvi dalsimi a dalsimi teoriemi a diky tomu ze spousta z nich je opravdu jen perfektne padnoucim blabolem,se nikdy neodhali...protoze neni co.
    LUKK
    LUKK --- ---
    CinemaMKV_Bob.Lazar.Area.51.and.Flying.Saucers.2018.720p.WEB.DL.780MB.mkv | Ulož.to
    https://uloz.to/...amkv-bob-lazar-area-51-and-flying-saucers-2018-720p-web-dl-780mb-mkv?showDialog=1
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    CROME: já jen že to je zajímavej zdroj ne na phys.org :) i když z roku 2004 :)
    CROME
    CROME --- ---
    KUKIDE: 2004 fake news? Wow
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    Tunguska Event: New Details and Sensational Theory
    https://phys.org/news/2004-08-tunguska-event-sensational-theory.html

    Researchers say Tunguska Event was an UFO Crash: Debris of Alien Spaceship found
    https://phys.org/news/2004-08-tunguska-event-ufo-debris-alien.html
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    to je dost okrajový...
    Humpback Whale Communication and the Search for Alien Intelligence
    https://www.youtube.com/watch?v=-CIcIZzz8B4
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ja o tomhle Miličínskem ufu slysim poprvé a musim rict ze spousta výpovědí se shoduje. Většinou starší lidi co si jentak vymýšlet nebudou.
    BYDK
    BYDK --- ---
    FATBOZZ: Tuhle kouli jsem videl v roce 2010. Zaparkovala si to nakonec za stromem. A kdyz jsem to chtel obejit, abych ne ni lepe videl, tak zmizela. Barva podle popisu odpovida. Jinac to videlo nekolik lidi, nebyl jsem sam. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam