• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    AVATAR: Kde jsou pozůstatky kosterní... maju?
    KYARA
    KYARA --- ---
    AVATAR: to nemuzes myslet vázne...... "to se pozna podle velikosti mozkovny vuci telu",- mozná tady na zemi....to je preci strasne omezenej pohled na neco, co nerznás... nechame to bejt, nemá smysl se bavit o nicem...
    maye nech mayema, psala jsem, ze u máyu más jasny zminky o ufo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KYARA: co s mayema? Jedno z temat, kterymu jsem se leta venoval, tak bych rad zjistil co jsem prehledl :)

    kdybysme nalezli zkamenelinu jineho inteligentniho zivota (to se pozna podle velikosti mozkovny oproti telu), bylo by z toho poradny halo :)
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: vzdycky bysme meli byt opatrní...s kruhama, i s ufo... s vedcema, i se studiemi...
    KYARA
    KYARA --- ---
    PALEONTOLOG: mozná mi, podle toho cemu ty verís, uniká minulost, ale neuniká mi pritomnost... tvuj argument je, ze já mam spatny informace a ty más dobrý. tak jo.

    AVATAR: :DD zkamenelinu mimozemstana na zemi nenajdes, to proste nejde, to uz by nebyl mimozemstan... ale más od jeskynních maleb, pres máye, az po prítomnost, tisíce ruznych"dukazu" o existenci/prítomnosti....
    vypadá to, ze ti, co to podle tebe, tak svedomite analyzujou, se to spís nez dokazat, snazí vyvrátit.

    vedci, pro spolecnost dinosaury dokazujou a ufony vyvracej, vzdyt je to smesny...
    jestli to nevidíte, radsi mi dejte mínus a je to:D

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KYARA: mno narozdil od zkamenelych kosti, ktere opravdu dokazuji, ze tu zila zvirata, ktera uz tu neziji, zkamenelinu mimozemstana jeste nikdo nenasel. Dokonce nikdo zadnyho nenatocil, nevyfotil. Vsechna nahlasena UFO se pochopitelne analyzuji a 99% se i povede identifikovat.

    ja vlastne nevim, proc na to reaguju, kdyz nic z toho, co pises, neni pravda... mel jsem ti dat minus :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: mno tak kdyz uz teda pises, tak Ti napisu, ze mas prvdu. Pted 300 mil lety dinosauri nebyli a 100t letajici potvoru taky nikdo nespatril. Mit informace jako Ty, pochybuju taky, nanestesti mas informace zcdela spatny a dnesni konsenzus o minulosti zeme Ti docela unika.
    KYARA
    KYARA --- ---
    SVANC:jo, presne, dinasaura nikdy nikdo nevidel....
    jeste jednou se pokusim to vysvetlit líp.
    Jsme si jistý, a ty jsi to práve dokázal, nejakýma 100 tunovýma létajícíma jesterama, co tu zili pred 300 MILIONY let (!!!) a nemáme od nich nic nez kus fosílie a tu a tam nejakej kus zubu, ale ne necím, na co máme denne na svete nespocet ocitých svedku, fotky, videa, unosy, kruhy v obilí, dokumenty, svedectví......
    nevim no, chci rict jen to. ze mi to prijde dost divný a o necem to vypovídá....
    v obecném povedomí to tak proste je... k zamyslení, nic víc nic mín...

    mimochodem náhodne jsem klikla asi na 4. obrázek dinosara v odkazu, co jsi poslal a vylezlo tohle:
    A Mysterious Dinosaur Skeleton Was Auctioned Off to a Private Buyer | Smart News | Smithsonian
    https://www.smithsonianmag.com/...t-happy-about-private-sale-mysterious-dinosaur-skeleton-180969246/
    surrealistický, vázne...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SVANC: takovy vyroky uz ale skutecne opravnujou k vire v "ufo"
    SVANC
    SVANC --- ---
    KYARA: Cože??? Že bakterie lidé nikdy neviděli?
    Ani dinosaury??
    Zvolila jsi opravdu špatné příklady. Když už chceš porovnávat, kolik lidí vidělo UFO a kolik něco jiného, tak bych zkusil zabrousit spíš někam sem.
    KYARA
    KYARA --- ---
    SALAMAN: google na me vyplivl Melbeurne University treba.... ale to je to nejmín podstatný...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KYARA: A na které fakultě se dá vystudovat obor ufologie?
    KYARA
    KYARA --- ---
    VYHULENY_UFO: no to jsem pochopila.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KYARA: ja s ufem problem nemam, zejo.
    KYARA
    KYARA --- ---
    VYHULENY_UFO: divný co? pritom ufologie je veda se vsim vsudy...
    je zajímavy, ze treba na bakterie, na dinosaury, vyjímecne i na superhrdiny, lidi normálne verej, a taky je nikdy nevideli... ufo videlo víc lidí nez tyhle dva jevy, ale evidentne to nestací... ze nám lítaj nad hlavama...
    fakt dobrá práce :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BIRLIBAN: to fakt nekdo o existenci ufa na nyxu pochybuje?
    SVANC
    SVANC --- ---
    BIRLIBAN: Ale kdepak, to byl určitě Richard Browning :D

    HALCYON
    HALCYON --- ---
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Simvás, o ufo věčně pochybujete a pak věříte na Iron Mana. Jediné racionální vysvětlení je:

    KYARA
    KYARA --- ---
    PALEONTOLOG: no v podstate jo...urcite je to víc iron man nez letadlo...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: nebo iron-man
    KYARA
    KYARA --- ---
    PALEONTOLOG: neni to racek?...
    no a je to! vsichni se nazrali a koza zustala celá.......
    nebudem z toho delat drama :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam