• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SCHWEPZ: Tak na google mapě toho chybí a je vyretušováno hodně.
    Já bych řekl, že cokoliv si umíš představit tak je reálné, jen třeba ne zrovna v daném čase, prostoru a lokaci.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    SVANC: to mi připomíná jak mi jeden týpek v baru na Kanárských ostrovech, kde je pozorování UFO prý hojné, vysvětloval, jak mimozemšťani stvořili lidskou civilizaci (Mezopotámie, Egypt) a jak jednou za čas jejich lodě překonávají galaktické vzdálenosti, aby ....
    ...aby si přiletěli pro zlato které se těží v "tajných" dolech v Africe. Prý nejsou ani na google mapě!
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SVANC: A co jako? Myslíš jako že otrok znamená jen manuální práce? R vs H pokud H není R má své + a -. Teď si třeba představ, že pro někoho si jen kus žvance. ;)

    ZUULUU: Mě by třeba zajímalo co je to za vizuální chybu?
    A je to lokace vojencské základny o které se mluvilo v tom dokumentu.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ROLAND: Viděl jsi pokroky robotiky za poslední roky? Fakt si myslíš, že by vyspělá mimozemská civilizace potřebovala lidské bytosti na nějakou práci? LOL
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: No viděl jsem zajímavý dokument, a to co se domnívám o US army a secret army a že náhoda že zrovna jsem byl na stránkách které druhý den prý jako nikdy neexistovali aby se objevili v nové formě po asi roce nebo roce a půl?
    Ale základní pravidlo je to co USA army ukáže tak si připočti 25 let toho co mají.
    Takže to co ukázali veřejně tak už to měli v provozu 25 let před tím.

    Také zajímavé pokoukání https://uloz.to/...s-begun-ce5-blizka-setkani-pateho-druhu-kontakt-zapocal-2020-1080p-cz-titulky-mkv

    To s tím laserem bych ale stejně možná někdy chtěl zkusit. :)

    Také zajímavá grafická mishmash :D https://www.google.com/...m4!1s0x86d6db5ad12ef551:0x79e6d29d7cc61cb6!8m2!3d31.5918848!4d-110.4356164

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Já mám také ži... předky z nějaké části a ne zrovna ... eh, :D Jen škoda že nejsem z té bohaté větve. :)

    ZUULUU: Oteplování - jsou 3 možné scénáře - nějaký přirozený jev. Dost nepravděpodobné, spíše jsme mu hodně dopomohly. - velice pravděpodobné, kapitalisti a lidi jsou zmr.. a třetí nevyloučitelná - hybatel či hybatelé co to řídí a posunují nás na to. :) A proč by to nemohl být nějký dejme tomu i zlý mimozemštan a bude střídání populace? I když otroci jsou potřeba. aby pečení holuby lítaly. :)

    Chem trails také vychází z reality, jen byla obrovsky klasicky nafouknutá.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    CAR2N: Obrázek bohužel tady nevídím. Ale nechápu jak s církví souvisí Soroš? A jak chceš zjistit kolik má Vatikán na účtě ve svých bankách a fungují jak fungují? ;)
    Institute for the Works of Religion - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Institute_for_the_Works_of_Religion
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    VYHULENY_UFO: Na slepost církve bych si rozhodně nevsadil. Byla to jedna z prvních mocností co ovládala lidi a co má stále globálně neznámou sílu. Teď tomu celému velí náboženství jménem ekonomika kapitalistů a konzumu. A jako další v procesu je náboženství, že internet je vševědoucí. Nicméně to kdo tahá skutečně za konce provázků, se můžeme jen domnívat.
    JIKE
    JIKE --- ---
    PRAASHEK: :-D spis je blby ze si nelze nic ověřit jqk to tam bylo řečeno
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JIKE: tak to je jasný! kdo to asi smazal..? the aliens wont let it happen!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA:
    "Kočičí nemoc" toxoplazmózu má třetina Čechů. Svítá naděje na lék - Naše zdravotnictví
    https://www.nasezdravotnictvi.cz/...a/kocici-nemoc-toxoplazmozu-ma-tretina-cechu-svita-nadeje-na-lek
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZUULUU: Moc složitý. Naposledy jsem to na soukromé přednášce 3,5 hodiny. Popisoval včetně dotazu na konci 30min. Od té doby se to navíc rozšířilo. To je spis na knihu. Což není spatny nápad
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VYHULENY_UFO: tyvle za to může ten kočičí virus, neasi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AVATAR: klasika internety. vlezu do auditka strany svobodnych a napisu, ze melou hovna a ze mach neni libertarian, ale normalni curak co propaguje nesmysl jako czexit. dostanu banan, mach volby projede a strana dle predpokladu zmizi v propadlisti dejin. nebo okamura, to je nemlich to samy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    VYHULENY_UFO: bruno kdo? To je jen konstrukt iluminatu, vymysl, kterej ma ovcany udrzet ve stadu... je to smutny, ale lidi si ty fake news neumi vyhodnotit a protoze senzace se siri rychleji, nez nudna pravda, nema realita sanci. Neumi si overit ty bullshity zamichane do dat predcitanych z wiki a youtube ci fb nam predkladaj dalsi a dalsi naloz zpochybnujici konzervativni vedecke postupy. Dej si tricet hodin takovyhodle vyplachu a budes je zpochybnovat taky. Obzvlaste, kdyz o tom budes mluvit ve fb skupinach, kde jsou lidi uz zpracovani a najednou mas pocit, ze kdyz tomu veri tolik lidi, tak je ta vira legitimni. A v tech skupinach nema skepticismus misto, vsechny popirace hned vyhodi, takze ma nove prichozi pocit, ze v tom vlastne panuje naprosta shoda.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: nebo co takovy zakriveni morskeho obzoru???
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    AVATAR: v tom pripade si lidstvo zaslouzi vyhynout. tady borci sli proti cirkvi, ktera slepe verila, ze zeme je centrem vesmiru a ted po 500 letech, prijdou lidi, kteri veri, ze Bruno umrel na hranici kvuli lzi?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JIKE: jo, ver a vira tva te uzdravi. amen.
    JIKE
    JIKE --- ---
    VYHULENY_UFO: Určitě věřím ve věci v které mnoho lidi včetně Tebe ne.
    Je to skvělý pocit s tím zit ti povím.

    Našel to někdo jestli to někdy řekl. On o nich mluvil lidi se ho na to před volbami ptali a něco jsem reálné i slysel na debatě, šle myslím ze to bylo úplně něco jiného.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam