• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: jakej fail s cybertruckem?

    btw, dost pochybuju, ze by musk vedl ct team :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Takhle to nefunguje.

    ZUULUU: Já nejsem nic. Cpt. Obvious, kterého nikdo nebere vážně až do chvíle než to poserou. Otázka zní, zda tato nehoda byla nutná a nebo zbytečná?
    A u Muska narážím na ten faill s Cybertruckem. :D
    Tým za to nemůže, tým je řekněme tak dobrý a tak výkonný jak dobrý je ten který jej vede. A klidně ten tým může být a i bývá lepší než ten co jej vede a který je naopak brzdou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULUU: musk je bridil, protoze necmrka inkoustem na papír. a ti co měli přijít nepřišli.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: No alespoň se na tom nijak nepřiživuji a nedělám si z toho byznys jako jiní a nemám zájem to ani podporovat.

    Tak pokud to není důležité, tak potom co chceš řešit?

    Jen tak mezi námi Elon je tak trochu břídil.
    A kolikrát to bouchlo třeba Braunovi?
    A pak Ciolkovský, který je tak nějak vlastně otec a průkopník myšlenky vesmírných letů, nebo se o něm píše jako o tom co byl na počátku vzniku vesmírných letů.

    BTW jeho poznámky a nákresy vypadají úžasně. Za mě to byl asi jeden nejzajímavějších lidí. Co jsem viděl dokument.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Spíš skoro celý internet.
    A co chceš řešit? Každý soudný a znalý ví, že ve vesmíru nejsme sami.
    Dohadovat nebo debatovat o tom jestli jsou nebo byly mezi námi za našich životů nebo dříve. Bez jasného a nevyvratitelného důkazu je k ničemu. Nějaké divné skalní a jiné malby. Lidská fantazie dokáže být tak bohatá jak bohatý může být vesmír.

    Osobně když bych věděl a měl pro sebe důkaz o kontaktu tak sorry nechal bych si to spíš pro sebe. Pokud bych věděl že z jejich strany nám nehrozí nebezpečí. A pokud by mě přibrali tak bych zmizel s nimi.
    Pokud by byl nepřátelský, tak bych se o to jistě pokusil podělit, pokud bych ovšem měl vůbec tu šanci.

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Ty vidíš že bych tu něco takového tvrdil?
    O vesmíru víme prd, ale mě moc nebaví se babrat v doměnkách a nemoci je jasně potvrdit nebo vyvrátit. A kdy to pak sklouzáva k Ezo opičárnám.

    Chci jasný konfimativní důkaz. A chci vidět ten cvrkot okolo.
    Já jsem na kontakt řekněme s nadsázkou ready.
    To jestli to bude i náš poslední kontkat je otázka co udělají pošahanci nahoře.
    Těch možností je tolik, že prostě čekám na klíč.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: myslíš mezitím recyklovat to co už proběhlo, při čekání neobjeví něco nového a zajímavého?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROLAND: tak to ani nahodou....
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    My všichni jsme UFO. Jen většina si to odmítá přiznat. ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SVANC: počkej až se proflákne, že soros je emzák...
    SEZI
    SEZI --- ---
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULUU: To máš sice pravdu, ale znáš to... :D

    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULUU: Už ti výstižně odpověděl Schwepz. Na takovéhle bláboly je fakt těžké reagovat jinak než ironií.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    ZUULUU: podívej ...kdyby ten Izraelský generál řekl, že během jeho kariéry u armády zaznamenaly jejich piloti a přístroje (atp.) tyhle a tyhle incidenty a stalo se "tohle a tohle" - a proto si myslí, že inteligentní ne-lidské bytosti z mimo-zemského prostoru jsou přítomny - neřeknu ani slovo a budu mu naslouchat se zájmem. Jsem otevřená hlava. A také pro to, že ten pán má nějakou zajímavou kariérní historii...

    Avšak v případě, že k tomu dodá, že Američani mají tajnou základnu pod povrchem Marsu společně s UFOny - aby jim amíci pomohli rozluštit záhadu vesmíru ....a že Trump to chtěl tweetovat a že mu to UFOni překazili :D tak tím to pro mě "končí", jestli si rozumíme...
    SVANC
    SVANC --- ---
    SCHWEPZ: Přesně. Tohle je imho hlavní důvod, proč lidí, kteří tomu věří, je tolik.
    Btw si říkám, jak asi ta galaktická federace jinak naprosto nezvladatelnému Trumpovi zabránila, aby splnil to, co sliboval před volbami, tedy odtajnění. Přece by mu nevyhrožovali něčím ošklivým, když to jsou takoví dobráci, že mají strach, aby na Zemi nevypukla panika :D
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    SVANC: no ale nebylo by ZAJÍMAVĚJŠÍ kdyby tomu tak bylo? Mnohým by se to takto více LÍBILO a chtějí VĚŘIT.
    Proč tedy pochybovat o tom, že Američani mají podzemní základnu na Marsu spolu s mimozemšťany - MUSÍŠ CHTÍT VĚŘIT, je to zábavnější než se příliš vyptávat.
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: Tak určitě. Trumpa zastavila galaktická federace, aby nebyla panika - tenhle argument je čím dál komičtější. A mezitím emzáci schopní překonávat mezihvězdné vzdálenosti potřebují pomoc amerických vědců, aby jim na utajené základně na Marsu pomohli pochopit „předivo vesmíru“. Jo, to dává smysl... :D
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Ono lidí na vysokých pozicích se silnou integritou je víc. Ale tomu asi nebudeš chtít věřit... ;) Reklama na knihu to musí bejt. Jasný.

    Evidence – Dr. Steven Greer
    https://siriusdisclosure.com/evidence/#witness
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: To vysvětlení na konci je imho naprosto srozumitelné:
    "...hledají se nejrůznější důvody, proč s tímto tvrzením vystoupil. Jedním z nich má být údajně reklama na jeho nejnovější knihu Vesmír za horizontem, kde rozvíjí své teze o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi."
    BYDK
    BYDK --- ---
    Exšéf izraelské vesmírné bezpečnosti: Mimozemšťané jsou tady, USA a Izrael to tají - Echo24.cz
    https://echo24.cz/...ant=0&dop_req_id=owRibkxgfHu-202012091128&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    arecibo doslouzilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam