• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: celej ten rozhovor byl o tom, ze jsem te pozadal, abys mi napsal svy zazitky, protoze jsi tu byl tajemnej jak hrad v karpatech. Pote, cos mi vyhovel, jsem ti podekoval a zkusil najit racionalni vysvetleni. Coz te urazilo, sprdnul jsi me a poslal do hajzlu :D

    pamatuju si to, jak kdyby to bylo vcera, protoze nejenze jsi racio odmitl, jeste jsi se neracionalne nastval :D

    Ja to pritom vubec nemyslel zle...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: a co na to panbicek?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    AVATAR: Škoda, že nemám chuť to hledat v zálohách. Ale to je jedno. V tom případě jsi vůbec nereagoval na ten popis stroje, o kterém (a pouze) jsme se z mé strany bavili.

    Já vás nepotřebuju nikoho přesvědčovat, že jsem viděl, co jsem viděl a popsal jsem to tak nejlépe, jak jsem mohl. Ono je to samo o sobě dost rozrušující. Od té doby každopádně klid, ale taky jsem prosil Pánbíčka, ať už prosím za mnou/přede mnou nade mnou nelétají.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: ne, ja ti popsal svuj zazitek letky ufo s tim, ze si to vysvetluju jako letku hus osvetlenych reflektory zespodu (ktere osvetlovaly budovu).

    point byl - mozek obcas vidi, co chce videt a domysli si veci, se kterymi si jinak neumi poradit.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KALIPH: Nikdy nezapomenu, jak mi id Avatar v poště napsal, že nejpravděpodobnější je, že jsem viděl hejno ptáků:))
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    jen aby bylo jasné, co koloušek neviděla

    KALIPH --- 19:32:43 22.6.2011
    Zmíním poslední případ, který mi přijde nejméně uvěřitelný. Sledoval jsem na v Praze na balkóně bouřku asi před 2 lety. Přišla za soumraku a byla od počátku hodně divná. Mraky visely jakoby nízko nad paneláky a byly opravdu černé, blesky nesměřovaly svisle a rozvětveně dolů jako obvykle, ale procházely mezi mraky vodorovně, naležato.. nevím, jestli jsem je viděl dělat někdy jindy něco podobného. Chtěl jsem to ukázat přítelkyni, tak jsem zavolal, měl jsem z toho neobyčejný pocit. Když tu jeden vodorovný blesk rozzářil mraky přímo přede mnou a ozvala se strašlivá rána. Ve světle toho blesku jsem spatřil "letící stroj" kosodelníkového tvaru, který letěl jen o kousek výše nad úrovní mých očí, odhaduji 50-100 metrů přede mnou. V každém rohu kosočtverce byla koule, která barevně blikala, každá v jiné barvě, barvy se střídaly, byl to nepochybně stroj.. Viděl jsem i linie, které ty koule po obvodu spojovaly i které procházely napříč tím "tvarem".. Viděl jsem to naprosto jasně asi 10 vteřin, co to prolétávalo přímo před mýma očima od východu k západu, nic mi nezaclánělo.. Stroj se otáčel i kolem své osy, velmi pomalu, ale otáčel, rychlost byla pomalejší než stíhačka, ale naprosto stabilní (stejně tak i kolem osy) přišlo mi, že spíše plachtil.. Blesky kolem duněly a několik z nich, jakoby ty koule nasály do sebe, napadlo mě, že z nich třeba doplňuje energii, ale to je jen úvaha. Netroufám si odhadnout velikost. Nikdy bych si nic takového nedovedl představit a málem jsem si nadělal do kalhot přiznám, žádné vzrušení a juchů, naopak jsem cítil děs. Stál jsem ve správnou chvíli na správném místě, viděl jsem komplet celý průlet od obzoru k obzoru z velké blízkosti, po zbytek dne jsem se nedokázal uklidnit, ani několik dní potom.

    Bylo to daleko lepší, než cokoli, co jsem viděl ve Star Wars, úžasně aerodynamické a tiché.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: To jsem rád, že to říkáš. Ona popírá mnohem reálnější zkušenosti, které zažila, takže tohle mě nepřekvapuje.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PALEONTOLOG: ty mluvíš s kouloušky o ufo nad sídlištěm?
    ...
    chápu, že myslíš asi nějakého člověka, ale když už to tady uvádíš veřejně, nezlobilo by, kdybys to nějak rozvedl. pokud to chceš říct jenom zasvěceným kumpánům, tak použij poštu. já jsem od přírody zvědavý a pátrat po tom, co tím myslíš, mě nebaví.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: tos mi pripomnel, mluvil jsem letos s kolouskem o těch pozorovanich nad sidlistem a rozhodně to s odstupem času nepotvrdila a nechtěla ani komentovat
    kdyby jste meli aspon stejnou verzi, no nic. pobavilo.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ROLAND: Nemůžeš nikoho donutit, aby ti rozuměl.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Dva příspěvky k tématu a co jste s tím někteří Idioti udělali?
    Přesně to co jsem minimálně očekával.
    Tak pak nebrečte. Že si dělám prdel a i OT i když z části související, to že vy souvislost nevidíte, není můj problém.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    a přitom
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to muselo dát práce :)
    tl;dr
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Tak si říkám že z tohoto by mohla být zajímavá anketa.
    Počet hlasů na osobu?

    Ke kontaktu již došlo:
    Přímo:
    1 - V historii, která je mimo soudobé lidské záznamy:
    a - bez zanechání stop
    b - byly zanechány stopy, ale byly odstraněny nebo přesunuty
    c - byly zanechány stopy, máme je všichni na očích a přesto je ignorujeme nebo nevnímáme
    d - došlo a stále to probíhá
    e - nedošlo

    2 - V nedávné době:
    a - nedošlo
    b - došlo a povedlo se to utajit
    c - došlo a nepovedlo se to plně utajit
    d - došlo jsem toho svědek (případně niko jiný o tom neví než já případně skupina ve které jsem byl)
    e - došlo a stále probíhá
    e1 - vlády nám to tají
    e2 - jsme pod jejich kontrolou
    e3 - čeká se na vhodný okamžik k odtajnění

    Nepřímo:
    1 - Kdysi v historii, ale nebyl nikdo kdo by to zaznamenal
    2 - Kdysi v historii, ale záznamy jsme nepochopili či zaměnili
    3 - V nedávné době, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost
    4 - V nedávné době, pracuje se na rozkódování
    5 - V nedávné době, záznamy jsou utajeny

    Ke kontaktu dojde/nedojde:
    Nepřímo:
    1 - Dojde
    a - radiový signál
    b - světelný signál
    c - jiná forma komunikace (telepatie atd)
    d - za pomocí průzkumné sondy (ala voyager aspol.)

    2 - Nedojde
    a - není důvod
    b - nejsme připraveni

    Přímo:
    1 - Nedojde
    a - není důvod proč by kdo s námi měl navazovat kontakt
    b - nenastal vhodný čas
    c - žádní mimozemštané přece neexistují

    2 - Dojde
    a - ale nedovíme se o tom a bude se to týkat jen nějaké skupiny
    b - bude to přátelské setkání
    b1 - dozvíme se jednu odpověd a bude nám zděleno že ještě nejsme dostatečně vyspělí
    b2 - pomůžou nám vyřešit náš existenční problém
    b3 - přizvou nás do velké galaktické hry
    c - bude to neutrální setkání
    c1 - dozvíme se jednu odpověd a bude nám zděleno že ještě nejsme dostatečně vyspělí
    c2 - dostaneme varování pokud se nezlepšíme bude nám naše planeta zabavena
    c3 - nebudeme je vůbec zajímat přišli si pro nějaké suroviny/zásoby a pak zase poletí dál.
    c3a - protože jsme planeta idiotes tak na ně zautočíme
    c3b - pokusíme se s nimi vyjednávat a nějak za to něco vyhandlovat
    d - bude to nepřátelské setkání
    d1 - budou se na oko tvářit přátelsky než dojde d2
    d2 - rovnou na nás zautočí
    d2a - protože budeme jejich potrava
    d2b - protože budeme skvělé hnojivo
    d2c - přiletěli na safari (predator třeba)
    d2d - my je nezajímáme, přišli pro suroviny
    d2e - přišli si zabrat planetu a my jsme překážka
    d2f - aby nás zotročili jako používali jako sluhy, zvířátka
    d3 - nebudeme mít ani šanci zjistit co se stalo
    e - bude to mimo naše chápání
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROLAND: my jsme všichni neidentifikované létající předměty? musím si to doplnit do životopisu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: ja ocekavam, ze nas zotroci, vezmou vsechy prirodni zdroje a kdyz budeme mit kliku, tak nas nechaj pomrit hlady v nakych slumech :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    A když k tématu?
    Tak by mě zajímalo co vy ostatní očekáváte od UFO a případného kontaktu?
    Přemýšleli jste i o tom co by jste dělaly když vaše očekávání nebudou naplněna?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Chtěla si napsat zapomnětlivá. Za debila tě nepovažuji ani náhodou, na to je tu mraky jiných kandidátů. Třeba já. ;)
    ZUULUU: Když něco víš a znáš potřebuješ se i nějak bránit a chránit. Proto si i ze sebe dělám prdel. To že to většina nepobírá je něco jiného.
    Každý jsme nějaký.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: to je prave to, ona se zadna chybicka nestala. Vyvoj a testy nejsou chyba, ale to moc dobre vis.

    hele koncim, jsme ot a nehodlam se s tebou tahat o slovicka...
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    AVATAR: O tom co mělo nebo nemělo být, je zbytečné spekulovat. PR provedl co provedl, a ziskuchtivý bulvár provedl co provedl. A Idiotes do dodělali.

    Ano souhlasím, předvedl, skvělou akrobacii, jen se stala drobná chybička. No a co? Tak doufejme že příště se nestane a bude to cajk. Super. Hurá, letíme.
    Za mě to bylo na x frontách obojí, jak fail tak i úspěch. Záleží z jakého pohledu to budeš hodnotit a to je celé.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    resp. my jsme jejich exemplarem pro tebe
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    ROLAND: vyborne, chtels dukaz o emzacich, a sam jses jejich exemplarem, tve hledani je u konce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam