• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Zatím ne, ale všechny informace budou vždy s předstihem tady.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: jojo, to jsem tusila, hehe.. ale stejne jsem to prosvihla, no... kdy bude priste se jeste nevi, co?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LAL: Ne, to je TEN klub, který se dřív jmenoval Literární pondělí. Ale protože čtení už není jen v pondělí, a protože se už nekonají Nad Okem, změnila jsem název do obecnější podoby.
    Číslo klubu (pokud vím) však zůstalo stejné, takže odkazy by měly fungovat.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: a jeje, neco jsem prosvihla...tohleto je jinej klub, nez ten pondelni cteni... ten dsnad sleduje... si v tom musim udelat poradek (8/
    JEDI
    JEDI --- ---
    Koupim knihu Manon Lescaut - Abbé Prevost ( NECHCI od Vítěslava Nezvala)

    víte někdo, kde koupit? nebo prodáte?

    Pak koupím Spasitel Duny - Frank Herbert

    Do pošty díky
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Tak tam prosím vás dneska někdo jděte a pak mi povíte. Já jsem bohužel poněkud chcíplá, než abych se literárně veselila.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ...neměla bych ale zapomenout dodat, že protože kvalita večera (především uvedených textů :) byla více než slušná, ani on nebyl nijak ostudný. Jen ta laťka jaksi čněla poměrně vysoko.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Souhlas :) Pokud budu mít čas, jsem pro.

    ERNEST: No já se na něj nedívala zjihlým zrakem pochváleného tvůrce (no offence, just kidding :)...tak si pamatuju jenom, že mi přišel jako to nejslabší, co toho večera zaznělo.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: to zní jako něco, kam budu muset zajít - když jsem přežil frontu na banán s andym warleholem, přežiju i tohle.

    vezmeme strýčka jaegera, ne?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nenávistně to moc nebylo, aspoň myslím :)
    Těžko se mi to už takhle vybavuje, ale nějak mám dojem, že ty texty byly klišé na klišé a reklamní sloni tomu pravděpodobně nasadili korunu...ale už si přesně nevzpomínám.
    Nejsem na ostouzení reklamy výrazně citlivá, jsem docela zvyklá, že je lidem trnem v oku. Takže spíš šlo o výhradu k celému textu.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Každé čtení podle mne trpí subjektivitou svého organizátora, už proto, že ten se obvykle nezdrží a čte :)
    Já nevím, na čtení lidí z Písmáka jsem nikdy nebyla a nevím tedy, co se dá čekat.
    Vím třeba, že se mi hodně líbí, jak píše sjuu.
    Na egomaniakální výstupy jsem celkem zvyklá, tak počítám, že bych je i snesla :)
    Pokud budu mít volno a žádný lepší program, asi bych se podívat šla. Už jen pro srovnání.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Jo a mimochodem:

    Literární server Písmák pořádá literární večer
    Písmácké čtení open I.

    Kde: Bar Trio, Svatoslavova č. 37, v Praze 4 - Nuslích
    Kdy: 2.10.2004 od 19 hodin


    V první části pořadu bude Lyryk (hlavní admin Písmáka) se svými hosty číst vybraná mírně komponovaná díla Písmáků (sjuu, Craerassy, Rimmer, Fouckault, Dero aj.) s občasnými komentáři o vývoji tvorby na Písmáku.

    Ve druhé části dostanete prostor vy sami, kdy můžete přečíst sami nebo si dát Lyrykem a případně Sonatinou - Vellou přečíst svoje vlastní dílka. V případě nezvladatelnosti počtu příspěvků bude na místě redukován počet na tři možné kousky a bude rozhodovat pořadí žádostí o čtení, v němž nejsme v daném prostoru příliš limitováni časem (cca do půlnoci).

    Před čtením se bude konat na stejném místě od 16:15 sraz všech zájemců o oživení Občanského sdružení Písmák.

    Poznámka: Text annonce jsem vykopírovala přímo z Písmáka, a mírně upravila Lyrykovu ich-formu. Nepísmáčtí autoři/zájemci o čtení budou mít případné vystoupení asi těžší - vzhledem k velikosti Písmáka a počtu autorů na něm bude zřejmě o účinkování zájem.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FIN: ajajaj... tys vcera pil, ze? proc's to prokec'?
    FIN
    FIN --- ---
    KID_MCHUTT: když uspořádáme čtení rasově čisté poezie za nadlidi, uspějeme - svět chce své senzace
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NATASHA: hmmm... privedlas me na myslenku... zkusim to
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    No ano, pro samé poetično se už nevešel vzduch. To je pravda.
    Čas, kdy básně naplní Rudolfinum, prostě ještě nenastal.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Totem to tedy rozjel dost slušně. V Týnské bylo narváno a četlo pár hodně zajímavých tvůrců (že, kolego Gaskine :o). A i ti, kteří mě nezaujali tak moc, byli rozhodně lepší průměr. Tedy, žádný literární průšvih se nekonal, ba naopak. Bylo to veskrze výtečné.

    Tedy až...na to ráno :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Pojďte se podívat, jak to dělá konkurence :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Pozvánka na čtení od ID DRFAUST:

    Vážení internetoví přátelé i nepřátelé:) S novým školním rokem začínají opět naše pravidelné literární pořady a já bych Vás rád všechny co nejsrdečněji pozval k jednomu z nich. Internetový magazín totem.cz pořádá:



    Autorské literární čtení - tentokrát v Týnské literární kavárně. Všichni zájemci z řad literátů na nyxu jsou vítání. Takže,

    název akce: Autorské čtení

    místo konání: Týnská literární kavárna

    (v Praze - ulice Týnská 630/6, 110 00 Praha 1)

    datum konání: 13. 9.

    čas konání: 19h




    Všichni zájemci hlaste se zde:)! či na drfaust@totem.cz

    Vzhledem k tomu, že je to první akce pořádaná v novém místě, budeme rádi za vaši hojnou účast, aby zájem ze strany majitele kavárny o naše akce vydržel. samozřejmě se na mne můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.


    NATASHA
    NATASHA --- ---
    No vida, to je krásné :) Díky, Joreru, píšu si!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam