• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    AXTHEB & LALINA: budu trpelivy. ne. ten mec se polozi mezi oba lezici a v pripade, ze chlap chce a muze a zena bud nechce nebo nemuze a chlap to zkusi, byva tento mecem podrezan. zena se pak vysprchuje a najde si jineho chudaka, ktereho bude svou spolecnoisti tryznit :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    AXTHEB: takovejch je asi vetsina sermiru, muhehe:-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    KID_MCHUTT: nerozumim..to tam budou ty dva, co spolu nechteji nic mit a jeden bodygard s mecem od majitele hostince?

    Nebo snad se ma ta dama branit mecem proti dvema najednou?...je aspon obourucni?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KID_MCHUTT: Jako ze ten chlap bude blbnout s mecem a nebude myslet na zensky, jo? Hm, tak takovejch chlapu moc neni... :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LALINA: jo takhle :) ne, ale myslim, ze kdyz bude nutne (treba v pripade obsanosti pokoju), zapujci i mec - podle stare tradice je to nejlepsi zpusob, jak uchranit damu pred vecmi, ktere nechce, aby ji muz spoluspici na stejnem luzku delal.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KID_MCHUTT: no aby nepodlehli pokuseni...zapomen na to...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LALINA: syntax error. nerozumim otazce
    LALINA
    LALINA --- ---
    MARTIN_: to vypada lakave, jenom jsem se z toho nedozvedela kdy a kde... ted nemam cas se probirat sajtou...

    KID_MCHUTT: to si na tu jednu krajni postel davaji kufry, jo? ;-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Ja jsem pro :) v Brne jsem byl naposled... .... ..... ......no, to uz je peknych par let :) Co ostatni? Fine? Natasho? I o velmi dobrem bydleni tam vim... :-) Pension "U Leopolda" - jestli ho nepredelali, furt jeste uvnitr proti dverim visi kriz s atletem v zivotni velikosti a stary pan dava nezadanym parum triluzkovy pokoj, aby nahodou nemuseli spat na jedne dvojposteli a nepodlehli pokuseni :)
    MARTIN_
    MARTIN_ --- ---
    LALINA: to jsem nebyl já. ale atmoška je věc zásadní. mně asi nejvíc dostalo vystoupení chlapíků ze sdružení Vítrholc http://www.vitrholc.cz/. stojí to za to. hubda, vizuál a do toho texty. doporučuju.
    LALINA
    LALINA --- ---

    MARTIN_: jednou jsem byla na autorskym cteni Martina, ale uz nevim, jak se jmenoval dal.. v cajovne Romantinka.. nebyls to nahodou ty?

    cetl taky desne monotonne a jaksi plosne ale kdyz potom prijeli jeho kamosi a hrali k tomu , bylo to fakt uplne nejvic dobry... ten zpusob prednesu k tomu proste sedl..tu melodickou linku, kterou nemel prednes, tomu dala kytara... skvely to byla nakonec
    MARTIN_
    MARTIN_ --- ---
    KID_MCHUTT: já vím KIDE. co píšeš mě samozřejmě těší. ale něco to prostě ještě chce. asi tu whísku:). a vůbec doufám, že se v Brně rozhoupeme k nějakému navázání na tu Týnskou.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MARTIN_: ono je to slozitejsi - me se to libilo tak, jak jsi to cetl - hodne to k tem versum sedelo.
    MARTIN_
    MARTIN_ --- ---
    KLIP a RICARDERON: to máte pravdu chlapi. já si to neumím přečíst. nervosita byla:). jak jinak. jsem rád, ze jsem mohl prijet a prečíst. v podstate souhlasim s RICARDERONovým dříve napsaným nazorem na cteni. a tak uz nic nebudu dopisovat.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KOCOURE, Týnská je literární kavárna, kde se autorská čtení dějí poměrně tradičně. A většina básníků/prozaiků nejsou fotbaloví trenéři.
    Ten řev tam byl tentokrát neobyčejně silnej.

    Ale nechme to už být, hádat se tady o čemkoliv nemá význam.

    S Finem zajdem do Vikadla, a na příští čtení Wagonu, ať už bude kdekoliv, prostě přijdou ti, které to zajímá.
    FIN
    FIN --- ---
    KOCOUR_V_BOTACH: jistě jsi nepřehlédl, že to bylo dohodnuté a organizované čtení, a v takovém případě většinou určitá vstřícnost obsluhy neškodí.

    to říkám s tím, že jsem hospodský typ a hlas výrazný mám (popravdě, dokážu promluvit tak, aby mě slyšela i natřískaná hospoda a já přitom nemusel křičet, pouze mluvil) a přesto chápu problémy lidí s ne tak výrazným hlasem a ne tak zvyklých na publikum.

    až něco kvákneš příště, zkus před tím použít mozek, please, nebo to dej do nějakého klubu se vtipy.
    KOCOUR_V_BOTACH
    KOCOUR_V_BOTACH --- ---
    kavárny a hospody jsou od toho, aby se tam lidi setkávali a né aby nerušili. pokud autor neni hospodskej typ, kterýmu to nevadí a chápe to, tak tam nemusí číst.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NATASHA: nepopiram, ze i ja jsem vzdy nervozni ;) Ale panak zabere - clovek potom na to podium vyleze, i kdyz se mu klepou kolena ;)
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: zajdu s tebou, dej vědět - ještě jsem tam nebyl, ale už jsem porůznu slyšel, že je to příjemné prostředí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam