• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    PSYION
    PSYION --- ---
    Život stromem věčně zeleným je, teorie o něm pouhou šedí.

    Goethe
    RATUS
    RATUS --- ---
    BRANA
    BRANA --- ---
    Kdysi se Čuangovi zdálo, že je motýlem poletujícím kolem, motýl se cítil motýlem a nic mu nechybělo - nevěděl, že je Čuangem!
    Náhle se probudil a ustrnul - je Čuang! A neví: zdálo se čuangovi, že je motýl, nebo se teď zdá motýlu, že je Čuang?
    Čuang nebo motýl - přece tu musí být nějaký rozdíl a to je, čemu se říká: proměnlivost věcí.

    nj, bud to vypravel Lao´C Cuang-ovi, nebo Cuang dal ...
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    SATHIK: nechci bejt hnidopich, ale řekl to Čuang-c´,ne Lao-c. aby tu nevznikaly nějaký mýty... ;)
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    BRANA --- --- 5:06:33 17.3.2006 (z auditka citáty slavných)
    Lao-ć usnul a zdálo se mu, že je motýl.
    Když se probudil, ptal se sám sebe:

    "Jsem muž, jemuž se právě zdálo, že je motýl, nebo jsem spící motýl, jemuž se zdá, že je člověk? "
    STRYX
    STRYX --- ---
    Archeologie, ktera si netroufa rekonstruovat, je jistou formou nekrofilie a fetisismu. Kult ruin neni zadnym pozitivnim cinem a nema ani valny kulturni vyznam. Vyjadruje spis pohrdani dily starych tvurcu. Laska k ruinam prozrazuje, ze predstavivost architekta je v troskach.

    L Krier
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    every atom in this universe contains more universes than
    there are atoms in this universe.

    Shamar Rinpoce
    TEKYES
    TEKYES --- ---
    Jen ptáci létají první třídou.

    //coldcut na novém albu
    EKONY
    EKONY --- ---
    Time is what we eat to stay alive, it is what we digest our experience with.

    Death is Time Processing us by eating us. By eating our experiences.
    OOHN
    OOHN --- ---
    SHAMANICO
    SHAMANICO --- ---
    "It's a myth that you need to sleep. Stay awake and you discover the real edges of reality. You stop believing all the false reality that was hammered into you from birth."
    Mark, Spiral tribe
    LALINA
    LALINA --- ---
    "štěstí je jediná věc, kterou můžeme dát, i když ji nemáme"

    nevim, kdo...
    COLIS
    COLIS --- ---
    ..umět chtít to co mám..
    (úryvek z písničky od Radúzy co mi tu ted hraje)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    h o r iiii :D hyml, tady nic nezustane tajemstvim :/ chteli byste-li byli byvali znat odpoved presne takovou, jak tu hadanku znam ja, tak je to "skoro vsechno..."
    BLANTMEN:, W3R: kotrmelce etc... se samo povoluji, celkem pekne se to zamotalo, az sem se musel zamyslet :D

    KERRAY: Jak moc ot/chat/diskuze ... ? abych tu netropil nakej bordel, co tu nechces...
    BLANTMEN
    BLANTMEN --- ---
    WILDENBURY_SQ: IMHO tohle platí na polovinu věcí. Ta druhá polovina jsou věci : "Dokud to člověk nepozná, tak mu to chybí"
    TABRIS
    TABRIS --- ---
    jo. :) zaplaťpánbů i mam a nedám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam