• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    http://www.ted.com
    aneb "Ideas worth spreading" ... datová studnice poplatná svému podtitulu obsahem, formou i elegantní obsažností , ...většinou video a audio verze přednášek (thnx [ DUNICAN @ Biologie, fyziologie, bionika, evoluční dogma ] )
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MARSHUS: no, to mam prave pomalu pripraveny tak, ze tady oznacim par prispevku, ulozim je, pustim skript a mam je v blogu... prenaset to sem je bez podpory Nyxe podstatne tezsi...
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    KERRAY: no sem, sem můžeš dát akorát link a rss bota třeba na home. bych spíš uvítal opak - tady dávat příspěvky a pak označit co má bot hodit na web. zatím jsem na cyberu zaznamenal jen opačnou možnost, ta je trochu míň zajímavá
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Nějak to vymyslíme... jen mi prostě přišlo škoda dělat to pro 100 lidí když k tomu může mít přístup každej...
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MARSHUS: Lepší by bylo dávat věci jen tam, to jo, ale pak to někdo musí vzít a zkopírovat sem, protože tenhle pokročilej server je s rss pořád nějak na štíru, elita se asi nerada vystavuje ,)
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    KERRAY: to už je lepší dávat věci tam a sem je propisovat RSSbotem, jestli tenhle pokročilej server touhle funkčností disponuje.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    TOMASEQ: Přesně tohle jsem slyšel o Nielsi Bohrovi. Uff... z fyziků se už také stávají navzájem zaměnitelní přísloveční zenoví dědové :)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MUTEK: to by mne taky zajimalo :))) budu se snazit to udelat tak, ze veci odsud se driv nebo pozdeji promitnou tam, takze to snad bude ok :)
    MUTEK
    MUTEK --- ---
    KERRAY: bude vsecko, co je tam, i tady, nebo to musim sledovat? ;-)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    no, právě něco takového, pár slov :) česky a/nebo anglicky
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    a jaky rozsah si tak predstavujes pod pojmem podtitulek?

    (podtitulek uz tam vidim...)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    zároveň kdyby se někdo chtěl zhostit designování...
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    vyhlašuji výběrové řízení na podtitulek blogu Psychedelic Memes

    návrhy v angličtině prosím do pošty (klidně to může být nějaký kus textu proběhnuvší tady v klubu), když se mi bude něco líbit, použiju to, když si nebudu moct vybrat, uděláme anketu

    fantazii se meze nekladou, ale mělo by to být takřka k podstatě věcí
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    KRISTALKA: Já bych to nepřeháněl. Chce to spíš opatrně pootevřít a doufat, že Pravda je o trochu štíhlejší než Jezinky :)
    KRISTALKA
    KRISTALKA --- ---
    KERRAY: dobry, prave to sem ted potrebovala syset .... otviram dvere dokoran 8]
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Když zamkneš dveře před všemi omyly, zůstane za nimi i pravda.

    Rabíndranáth Thákur
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    The Simpsons S18E16, aktuálně poslední odvysílaný díl. Pár dobře vystižených archetýpků.
    http://tv-links.co.uk/link.do/2/166/458/13972/23568
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    JUNIPETRUS: Sice si nejsem jistý, jestli toho Gödela chápe správně, ale článek je to opravdu pěkný.

    (Ať se k tomu kdyžtak vyjádří nějaký matematik, ale podle mně Gödel neříká "but if the system is made to include these truths and thus attempts to become complete, then it inevitably (and inherently) contradicts itself at crucial points -- it becomes inconsistent", ale spíš to, že i když se do systému zapojí věta, která byla pro systém donedávna nerozhodnutelná, nerozhodnutelnost se jenom odsune o krok dál a ne že by to systém začalo nějakým způsobem pozměňovat tak, že by se stal najednou inkonzistentním.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam