• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    OOHN
    OOHN --- ---
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    SHIVALA
    SHIVALA --- ---
    Milióny lidí touží po nesmrtelnosti a přitom nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.

    Suzan Ertz

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    The truth knocks on the door and we say, “Go away. I’m looking for the truth”

    Robert M. Pirsig
    DRAKE
    DRAKE --- ---
    Auguries of Innocence

    Every night and every morn
    Some to misery are born.
    Every morn and every night
    Some are born to sweet delight.
    Some are born to sweet delight,
    Some are born to endless night.
    We are led to believe a lie
    When we see not through the eye
    Which was born in a night to perish in a night,
    When the soul slept in beams of light.
    God appears, and God is light
    To those poor souls who dwell in night,
    But does a human form display
    To those who dwell in realms of day.
    (William Blake)
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    "Ó Alláhu, ochraňuj nás od záplavy jmen!"

    Ibn Al-Arabí
    ZOEL
    ZOEL --- ---
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KUKUSHKA
    KUKUSHKA --- ---
    ,D


    It is no great accomplishment to hear a voice in the head.
    The accomplishment is to make sure that it is telling you the truth.


    -Terence McKenna-
    NAOYA
    NAOYA --- ---
    OOHN: skoda ze nekteri lide to casto chapou jako nedostatek viry nebo nedostatek vule nasledovat


    "Zasij myšlenku a sklidíš čin. Zasij čin a sklidíš zvyk. Zasij zvyk a sklidíš charakter. Zasij charakter a sklidíš osud."
    (autora bohuzel neznam)
    MUTEK
    MUTEK --- ---
    to nejlepsi, co muzes udelat, kdyz spechas, je zastavit se
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    DAJDALOS: Jojo, tohle určitá skupina lidí nikdy nepochopí. Pořád chtějí "pomáhat", protože "vědí", co je "dobré" :)
    DAJDALOS
    DAJDALOS --- ---
    Když jsme jednou byli ve městě, zvedl jsem hlemýždě, lezoucího uprostřed chodníku, a strčil ho do bezpečí pod pár poléhavých rostlin. Byl jsem si jist, že kdybych ho nechal uprostřed chodníku, dříve nebo později ho někdo rozšlápne. Myslel jsem si, že jsem ho zachránil, protože jsem ho položil do bezpečí.
    Don Juan poznamenal, že tenhle můj předpoklad je povrchní, protože jsem nevzal v úvahu dvě důležité možnosti. Za prvé, že ten hlemýžď možná právě unikal jisté smrti otravou pod listy oněch plazivých rostlin, a za druhé, že ten hlemýžď měl možná dost osobní síly k tomu, aby ten chodník dokázal přejít. Svým zásahem jsem tedy nejen hlemýždě nezachránil, ale zavinil jsem, že ztratil všechno, co s takovou námahou získal.
    Chtěl jsem samozřejmě dát toho hlemýždě zase zpátky tam, kde jsem ho našel, ale don Juan to nedovolil. Řekl, že takový je už hlemýžďův osud, že mu jeden hlupák zkřížil cestu, a tím mu vzal hybnou sílu. Když prý ho teď nechám být, třeba se ještě vzchopí a bude mít dost síly dojít, kam měl namířeno.

    -Carlos Castaneda - DRUHÝ KRUH SÍLY-
    DAW
    DAW --- ---
    Jen hlupaci meri svoji moudrost tim, co vse dokazi zpochybnit..
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    "Ty chceš vědět, proč jsem přerušil učený rozhovor, abych se ohlédl za krásnou zenou? Lituji tě, můj příteli, protože tohle byla otázka slepce" (Aristotelés ze Stageiry)
    SLEEPY
    SLEEPY --- ---
    “Space in typography is like time in music. It is infinitely divisible, but a few proportional intervals can be much more useful than a limitless choice of arbitrary quantities.”
    OOHN
    OOHN --- ---
    Musíte toho v životě hodně vyzkoušet, abyste přišli na to, čím nejste.

    Sei Yu Debailly
    KUKUSHKA
    KUKUSHKA --- ---
    The only devils in the world are those running in our own hearts. That is where the battle should be fought.

    -Mahatma Gandhi-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam