• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

    Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

    Pro čtenáře
    Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

    Do your own thinking!
    Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PERPLEX: ano, je to dost mozne, ze pravda bude mnohem obycejnejsi, nez si predstavuji :)
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    DRAGON: .. ale nejspis to slysel v hospode nebo na kiwi-grilovacce u souseda.. zrovna tak jako na netu takova moudra nabudou pateticke grady, kdyz to prelozis do anglictiny a napises jakoby kridou na zed napr., tak oni k tomu pridaj 50 let a toho dedecka ci moudreho mnicha
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PERPLEX: ;))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    DRAGON: nejspis to Izraelec i Thajec nasli nekde na internetu v podobnem auditku jako je tohle:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PERPLEX: mne tohle rikal v roce 2005 na Zelandu jeden israelec s tim, ze mu to rikal jeho dedecek, zajimalo by mne, kam az saha historie tohoto pribehu..
    KERRAY
    KERRAY --- ---

    KERRAY
    KERRAY --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    brno ....

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Část básně W. Blakea:

    "Celý svět v zrnku písku zhlédnout
    a nebe v polní květině,
    na dlani sevřít nekonečnost
    a věčnost v pouhé hodině"

    (JAZZZ: Antologie "Svět v zrnku písku" mi leží na záchodě už asi rok, a tak jsem neomylně nalistoval český překlad)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    A fragment of W. Blake's poem :

    "To see a World in a Grain of Sand,
    And a Heaven in a Wild Flower,
    Hold Infinity in the palm of your hand,
    And Eternity in an hour"
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    HARVIE: Slušnej výlet
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Snad to neni úplně offtopic, ale daft punk vs. kubrick bez uprav sedi jak hrnec na prdel:
    Daft Punk's "Contact" Versus 2001: A Space Odyssey
    https://www.youtube.com/watch?v=FbCTG0-PkRA
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    LOOKASH_II
    LOOKASH_II --- ---
    “The snake which cannot cast its skin has to die.”- Friedrich Nietzsche
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam