• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    JAZZZ: Hlavně že se kluci shodnou :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    NIS
    NIS --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    I hope that in this year to come, you make mistakes. Because if you are making mistakes...you're Doing Something. - Neil Gaiman
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    XCHAOS: imho hipsteři už jsou za zenitem, internet teď zremixujou 10 letý děcka.. ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    starší, nejspíš to tady už bylo, ale pořád dobré. ale nové na tom je, že se mi to objevilo v twitter feedu od uživatele "BananaKarenina" (znamení doby - obsah na původním anonymním Internetu byl stejně ten nejlepší, co tam kdy bude, ale teď budou slavný vtipní hipsteři, co nám ho zremixují...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YMLADRIS: ne. je to konzervativně katolické, ale souhlasím, že je to cool (možná i víc :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SCHWEPZ: mami du k tobe mne je u tebe dobre. a jdu i za tatou mne je u nej dobre. mami pod za tatou!
    --nas syn, 2 roky

    je to dost psychedelicky? :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    “Whatever is rejected from the self, appears in the world as an event.”
    ― C.G. Jung
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    Tu však jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne, zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí, je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco, co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě! (Erich Maria Remarque)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Repost z pokusu a kouzel:
    Belousov-Zhabotinsky Reaction
    http://www.youtube.com/watch?v=IBa4kgXI4Cg
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    Továrna budoucnosti bude zaměstnávat jen dva živé tvory: člověka a psa. Člověk bude mít za úkol krmit psa. Pes pak bude hlídat, aby člověk v továrně na nic nesahal.
    ...neni samo o sobe psy-mem asi, ale budiz to upoutavkou na odkazovany rozhovor... ten pan si za 90 let jiste pestreho zivota par vec moci v hlave srovnal:), nadpis clanku je lehce zavadejici, zajimavejsi je druha pule rozhovoru http://technet.idnes.cz/...ace-technologie-modernita-stesti-gjb-/veda.aspx?c=A150826_151023_veda_mla
    ... jeste me napada, ze v tom uvodnim primeru muze ten clovek prolomit systemove sevreni tim, ze prestane krmit toho psa, takze zas tak beznadejne to nebude.. A.Huxley by mel radost:)
    EJDM
    EJDM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam