• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    BUFUMAN
    BUFUMAN --- ---
    VETE
    VETE --- ---
    CELESTIUS
    CELESTIUS --- ---
    CRS: tenhle přístup pro mě dramaticky podrejvá čtení stopadesátýho fňukavýho citátu, sdílenýho mojí sestřenicí na facebooku :D

    abych ale nezněl necitlivě, chápu, že je dobře říct si o pomoc. jenže na sociálních sítích se mi zdá spíš lidi exhibujou svoje utrpení jako jakousi osobní zajímavost ve stylu "podívejte se na mě, jak mi je těžko" "doufám, že stále sledujete, jak mi je těžko?", místo skutečný snahy nechat si pomoct nebo informovat okolí
    CRS
    CRS --- ---
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZURG: to není opak, ale podmínka :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZURG: duševní omezenost, to ničí veškerá nekonečna .)
    CRS
    CRS --- ---
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Největší trest je žít s blbcem v jedný hlavě.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Principem tao je spontaneita, "tao se řídí samosebou". Ale spontaneita není v žádném případě slepá, neuspořádaná naléhavost, pouhá moc rozmaru. Filosofie omezená na alternativy konvenčního jazyka nezná žádný způsob, jak pochopit inteligenci, která nepracuje podle plánu, podle (v čase jednoho) pořádku myšlení. A přesto máme konkrétní důkaz existence takovéto inteligence přímo v ruce, je jím naše tělo, organizované, aniž bychom mysleli. Neboť tao "neví" jak vytváří vesmír, stejně jako my "nevíme" jak utváříme svůj mozek.

    (Alan Watts - Cesta zenu)
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    KYARA
    KYARA --- ---
    KYARA
    KYARA --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    Ztráta jednoho smyslu je kompenzována jinými.
    Proto ti, kteří ztratili smysl pro soudnost, jsou kompenzovaní smyslem pro sebedůležitost.
    CRS
    CRS --- ---
    Seesaw installed at US-Mexico border to allow children to play together. - GIF on Imgur
    https://imgur.com/gallery/TGUkgGK
    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    Welcome to Life: the singularity, ruined by lawyers
    https://www.youtube.com/watch?v=IFe9wiDfb0E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam