• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    EUCHENIE: podle mých zkušeností se dá v menších krámech typu Tesco Expres domluvit, že ti je schovají a budeš si pro ně pravidelně chodit. Ve větších typu kaufland pokud mají po skartaci, tak nemají nic, a pokud před, tak ti nabalí dvě auta krabic obratem. Jiné pravidlo se mi nepodařilo vypátrat.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MAIKA: a tesco prej horkotěžko, měla jsem vzkaz v poště. Díky!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    medvěd je zarezervován... otvírám lahev a začínám slavit
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Sháním krabice od banánůů - ev. tip, v jakých krámech je maj - ve všech? :)
    zatím tak 4 - 6 ks, Praha 6, 7, 5 atp, ne druhej konec
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    Shanim mlynek na mak! Nejlip v okoli Karlstejna, ale dojedu si i do Prahy :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    Daruji za pár pomerančů nebo banánů antialergické přípravky. Na netu se to různě hemží idma, kterým to prý pomohlo, i llidma, kterým ne.
    U mě už nejsou po třeba, ale třeba si je někdo chce taky zkusit?

    BioLife PetalCleanse
    > Bio-Life AirCleanse Anti allergen spray.

    Obojí otevřeno, trochu použito v lednu.

    K vyzvednutí na Smíchově, Praha 5

    Pokud nikdo nemá zájem, zlikviduju
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    věnuju za poštovné, případně za odvoz, obrovského plyšového medvěda. cca dva roky starý, vytlačuje dítě z dospělácké postele... má obrovskou hlavu a je cca 120cm vysoký a obtloustlý. Tváří se příčetně, já když ho vidím, tak ne. další info poštou. případně přidám další plyšové stvůry jako dárek
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    Nezbavuje se někdo TELEVIZE? Postarala bych se o ni. V podstatě jakoukoli funkční a ne úplně mrňavou.
    V neděli budu na trase Pec pod Sněžkou -> Praha. A potom Praha a východní okolí. Nějakou drobnost klidně k odvozu přihodím. Díky
    OFFI
    OFFI --- ---
    Pankrác/I.P.Pavlova

    KYRYS
    KYRYS --- ---
    Mel by někdo zájem o šatní skříň a stolky? Kus za stopade. Ta satni sestava jako jeden kus. Je v Králové dvoře u Berouna, po dohodě muzu dovézt do Prahy. Skříň ma 180*60*90.





    FURIUS
    FURIUS --- ---
    iiyama vision master 1451. za neco ye zahradky, nebo skelenici medu
    VEVER
    VEVER --- ---
    Nabízím za odvoz a pytlík hlíny (nějaké staré z květináče, potřebuju naředit kompost) dva semenáčky jakéhosi citrusu, maličké, čerstvě přesazené z balkonu a jeden větší semenáček ze semínka z Kuby, pravděpodobně je to tohle: https://en.wikipedia.org/wiki/Cnidoscolus_aconitifolius. Ten je už v květináči déle, takže je dobře zakořeněný.
    U ničeho nemůžu vyloučit přítomnost nějakých parazitů, teď na nich nic nevidím, ale jiné moje kytky tu a tam něco mají, takže by to asi chtělo chvíli karanténu.
    Praha 6
    CHICKQUITA
    CHICKQUITA --- ---
    poptávám fén (mám ho na dready, takže žádnej mega oldskůl, aby mi všechny neupadly:), nejlépe s možností studenýho vzduchu. Praha, dík!
    VLASTA78
    VLASTA78 --- ---
    Zdr palec ,Nechce někdo za odvoz, skvělá obyvací stěna, sloužila dlouho, dobře a ještě sloužit může dát se do parády (natřít, nalakovat ...nabarvit, obarvit) pište* vlasta




    NANNY
    NANNY --- ---
    ahoj, neválí se někomu doma žehlička na vlasy?
    Praha dík .)
    A_LEX
    A_LEX --- ---
    SALE: donesu vám zítra třpytky na xicht
    SALE
    SALE --- ---
    sháníme disco plakáty v použitelném stavu, spreje na vlasy, třpytky,...prostě jakékoli věci, kterými půjde vyzdobit buď interiér nebo osobu do disko stylu. poblíž kolem žižkova si můžeme dojít, nebo rovnou přijímáme dary na Salé, Orebitská 14, Žižkov :)
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    Sháním jakýkoli kytky do bytu za odnos - okolí Nám. Míru, Vinohrad
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    50kč

    praha 1,2



    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Shánim kočárek s korbou na balkón na odkládání děcka....

    - může být i starší a opoužívanej, klidně nepojízdnej ... pár se jich tu už před nedávnem objevilo a nestihl jsem bohužel... klidně i nad rámec klubu (vím, že to tu nemáte rádi)....

    Praha a okolí, dojedu kamkoliv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam