• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    kdyby někdo měl, sháním:
    - dřez k baterii ze zdi, nerez s odkapávací plochou v pravo (ale jsou často obojetné)
    - cihly, ideálně očištěné a celé, P4, P5 a směr na Davli, ale i jinde, cca 100ks max, můžou být i za pár peněz nebo za odvoz
    - záclony, min délka 120cm, min šířka 200cm (spíš víc), bez vzoru nebo jednoduchý malý, ideálně 2ks
    Klidně za peníze, sháním teď po bazarech, tak kdyby se někomu válelo... Díky :-)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Shanim jednolůžkovou pohodlnou postel od 15.9.do 31.10.pro známou Britku,která přijede na stáž a nechce u nás kempovat na zemi.

    Za pronájem (zápůjčka) nebo mírný poplatek. Bydlím na Praze 4, vlastní odvoz mám.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Daruji velmi spatnou naladu
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Daruji pouzdro Lenovo- nepoužívané
    Stratov, Lysá nad Labem, Praha Masaryčka a centrum



    ANDULL
    ANDULL --- ---
    Sháním kanystry na vodu a na naftu, cestovní lednici. Díky. Praha
    VEVER
    VEVER --- ---
    Neměl byste náhodou někdo zbytečný kus sololitu o velikosti 20x150 cm? Praha
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Za 150 tvrzene sklo na huawei Y5 omylem objednany spatny model. Praha Vysocany/Cakovice
    QUERICH
    QUERICH --- ---
    Za odnos tenhle pravěký přímotop, nebo jak se tomu říká. Topí a v létě možno využít jako hlučný větrák Praha,Jiřího z Poděbrad

    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    prenecham 2 hrnky za nejake ovoce, kdykoli po dohode kousek od M Hradcanska

    nejsou tak ciste bile, maji zeleny okraj a zluty preclik
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Hovno hoří, Petr Šabach ... 40,-
    https://www.databazeknih.cz/knihy/hovno-hori-2041?c=all
    Justina & Julietta, Markýz de Sade ... 50,-
    https://www.databazeknih.cz/knihy/justina-julietta-24987
    Hamás: Islámský terorismus ve Svaté zemi, Massimo Introvigne ... 40,-
    https://www.databazeknih.cz/knihy/hamas-islamsky-terorismus-ve-svate-zemi-48623
    Pú a filosofové, John Tyerman Williams ... 70,-
    https://www.databazeknih.cz/knihy/pu-a-filosofove-42494
    +
    2061: Třetí vesmírná odysea, A.C.Clarke, vydání z roku 1997, překlad Zdeněk Volný ... 70,-
    Silmarillion, J.R.R.Tolkien, Mladá fronta 1992, chybí měkkej obal a stáří je na ní znát ... 70,-

    Praha 2, v pracovní době I.P.Pavlova

    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    kdyby se někomu hodilo na nějaké DIY 10 velkých a 10 středních plechovek od psího žrádla (počty jsou přibližné) tak to mám u nás, kousek od metra Vyšehrad, v čt to asi půjde do sběrného dvora kdyžtak.
    GRIP
    GRIP --- ---
    ahoj, sháním jednoštěrbinový topinkovač. Vyměním za dýni hokkaido, nebo domácí marmeládu.
    Praha.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Sháním kytaru... Klidně omlácená, olepená, obouchaná, bez strun (kámoš mi vymění), klidně víc než 150, rozhodla jsem se naučit hrát :D (takže klidně beru i nějaký easy zpěvníky, akordy a pod pro debila jako já :D :D)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    neválí se někomu nevyužitej kousek (cca metr) sádrokartonu plus kousek toho profilu? potřeboval bych něco zbastlit v kuchyni a nemám možnost pobrat celej...
    MEZKALITO
    MEZKALITO --- ---
    zdravim..poptavam starej skejt na cestovani jako priblizovatko. diky
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Ahoj, sháním hudební kazety do starého přehrávače (walkman).. Jakékoliv, které už neužívejte. Od Kelly family, přes cago bello šílenci přes starý klasiky jako ABBA nebo majkl.. Nejvíc bych ocenila punk, metal, rock nebo klidně i vlastnoruční mixy. Praha, do čtvrtka do odpoledne, budu moc vděčná za cokoliv, po Praze si dojedu. Díky moc! Posta
    LILINKA
    LILINKA --- ---
    Praha, Kobylisy. Za odvoz gauc (neco na piti potesi, ale rozhodne usmev bude stacit). Bez Maria.
    Original potah je sedej a trochu vic jetej, proto mam pres nej ten zbesilej prehoz. Da se rozlozit a jeste nekomu urcite poslouzi. Sedme patro s vytahem, kam se vleze :-)

    FTN
    FTN --- ---
    Za mléčnou Studentskou pečeť nechám dvě flašky od tónovače, který jsem naplnil zbytkem namíchaný šedý interiérový barvy. Vystačí to na docela dost, určitě nějakej kout nebo menší místnost, záchod, koupelnu, apod. Vrané nad Vltavou, můžu vzít do Michle nebo do Dejvic.




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam