• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    Poptavam papirovou krabici od lednice, sporaku.. Prostě nějaký velký karton.. Praha - přijedu, poděkuji a odvezu...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    shanim autobaterii praha-centrum, jen na obcascne sviceni ve sklepe :]
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    stale mam detske lyzarske bryle za odnos a dva grepy, Praha.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Zamluveno
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Za symbolickou cenu přenechám koupací kbelík na mimino. Vzhledově už je trochu jetý, ale stále plně funkční. Vhodný pro punkové rodiče nebo někam na chatu... K vyzvednutí ve Strašnicích, Praha.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Sháním brašny na kolo, v rámci klubu, Praha

    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    Nabizim zdarma 1 (slovy jeden) listek na dnesni konzert Two steps from hell. Ps: Konzert zacina v 19.00, tzn. za hodinu a pul ,] Radeji na 604 480 741kdyby to nahodou nekdo daval
    MUFF
    MUFF --- ---
    Mám aktuálně k dispozici 5, časem 7 prázdných lahví od Samurai Shotu i se šroubovacím uzávěrem (klasický kovový), viz.:
    Samurai shot je silný čajový extrakt a vysokoenergetický nápoj
    http://www.samuraishot.cz/
    Přijde mi to škoda vyhodit ty lahve jsou docela pěkné, neměl by někdo zájem? Za odnos z Prahy.
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    Brusle, cca 50 let stare kozene brusle, velikost 42. Ostri dobre. V ramci klubu.
    123SVAB
    123SVAB --- ---
    Sháním chladící box....nebo miniledničku...
    NOZIMED
    NOZIMED --- ---
    shanim lyzarske bryle s bezbarevnym sklem. muzou byt i detske a/nebo poskrabane
    prahaha, prosim a diky
    LUCKYBOA
    LUCKYBOA --- ---


    4 x IBM rack 42U 600x1000x2000 odvoz Praha Chodov
    ilustrační foto
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Prodám kvalitní vzrostlé sazenice Chilli paprik těchto ďábelských odrůd: Caroline Reaper 2 200 000 SHU, Trinidad Moruga Scorpion 2 000 000 SHU a Naga Morich 1 040 000 SHU. Bez mšic a podobné havěti s kvalitním kořenovým balem. Vše opravdu vysoká pálivost. Pro ty co zapoměli v lednu vysadit. Osobní odběr Praha Chodov, Opatov, I. P. Pavlova. 130Kč/ks

    VELADA
    VELADA --- ---
    NABÍZÍM mirelon, zbytek role, tloušťka asi milimetr, mirelon co se dává pod plovoucí podlahy, zbytek z pokládky, za odvoz, Praha Smíchov
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    bohuzel spravce sem nechodi a na nastenku nam prava nedal :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    BALAENA: Výborně, o důvod víc to dát nahoru, protože o tom jsem nevěděl, viděl jsem kupóny v tom mnou odkazovaném a tam nezaznamenal nasměrování na ten tebou psaný.

    Ok, tak lépe [ Za málo peněz hodně muziky: DEALy, vouchery a hromadný nákup -- linky, zkušenosti. ]
    MVEK
    MVEK --- ---
    Protože se tu roztrhl pytel s poptávkou i nabídkou slevových kupónů a často jsou takové příspěvky obdarované mínusem, tak co takhle dát do záhlaví odkaz na [ Za málo peněz hodně muziky: Tipy a linky na SLEVY, AKCE, VÝPRODEJE, zajímavé služby. Toto NENÍ BAZAR !!! ] ?
    Tam to vypadá, že tohle patří víc. Sám jsem nechápal mínus, než jsem tenhle klub objevil náhodou.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Mam tu barvu Maria Nila 100 ml jednou použitou odstín Vivid Violet - tuhle mensi. Praha
    Maria Nila Colour Refresh Vivid Violet, jemná vyživující maska bez permanentních barevných pigmentů | notino.cz
    https://www.notino.cz/...h-vivid-violet-jemna-vyzivujici-maska-bez-permanentnich-barevnych-pigmentu/
    treba za cokoladu/domaci marmeladu
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Rekola voucher funguje dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam